ZEBRA Drukarka termiczna i termotransferowy kompaktowa etykiet ZD611T
zoom_out_map

Drukarka kompaktowa etykiet ZEBRA ZD611

Drukarka etykiet, termotransfer

Rozdzielczość: 8 punktów/mm

Max szerokość etykiet: 56mm

Średnica rolki (maks.): 127mm

Prędkość druku (maks.) : 203 mm/s

Łączność: USB (typ B, Host), Bluetooth (BLE), Ethernet, EPLII, ZPLII

Pamięć: 256/512 MB

Interface: ekran dotykowy, kolorowy

W zestawie: kabel (USB) , zasilacz, kabel zasilający

ZD6A022-D0EB02EZ
Wersja biała
Rodzaj wydruku
 • Termiczny
 • Termiczny i termotransferowy
Łączność
Wyświetlacz dotykowy
Rozdzielczość
 • 203 DPI
 • 300 DPI
Obsługa etykiet bezpodkładowych
Odklejak
Gilotyna
2 591,98 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Drukarka kompaktowa etykiet ZEBRA ZD611

Podnieś swoje oczekiwania, dzięki nowej wydajnej drukarce etykiet ZEBRA ZD611

Zebra ZD611 wywodzi się z serii popularnych drukarek ZD600. Drukarka ta to niewielkie urządzenie kompaktowe o dużych możliwościach. Pozwala na wydruk etykiet o szerokości do 56 mm z prędkością do 203 mm na sekundę. Dzięki standardowi jakości Zebry, model ZD611 może bezproblemowo pracować przez wiele lat, zapewniając elastyczność i niezawodność jakiej potrzebujesz. Urządzenie to jest łatwe w konfiguracji, integracji, obsłudze, zarządzaniu i konserwacji.

Proste urządzenie o wielkich możliwościach

Decydując się na zakup drukarki Zebra, dostajemy w pakiecie oprogramowanie PRINT DNA i prosty w obsłudze kreator konfiguracji. Dzięki temu możemy w prosty i szybki sposób przygotować ZD611 do pracy. Oznaczone kolorami punkty dotykowe i nowa konstrukcja systemu obsługi nośników prowadzą użytkownika przez proces, umożliwiając szybką zmianę nośników, dzięki czemu drukarki nie przestają działać, a pracownicy wykonują swoje zadania na czas. Dodatkowo mamy możliwość konfiguracji i zarządzania na miejscu lub zdalnie. Za pomocą Print Touch z NFC możemy bez trudu sparować urządzenie, wydrukować lub uzyskać dostęp do filmów instruktażowych.

Zaawansowane funkcje w prostym w obsłudze urządzeniu

ZD611 oferuje zaawansowane funkcje, które go wyróżniają. Możemy szybko sprawdzić status urządzenia dzięki pięciu diodom LED na wyświetlaczu. Podobnie jak w przypadku drukarek przemysłowych marki ZEBRA model termotransferowy ZD611 jest wyposażony w ramię kontrolujące przesuwanie nośnika, które zapewnia maksymalną jakość druku każdej etykiety i znacznika, niezależnie od szybkości druku Dodatkowo, możemy zapewnić użytkownikom mobilność, dzięki dodatkowym akcesoriom takim jak baterie czy przenośne etui. W opcji dostępna jest też wersja przeznaczona dla służby zdrowia przystosowana do szybkiej dezynfekcji.

Drukarka gotowa na przyszłość

Technologia stale i szybko się rozwija. Wymiana przestarzałego sprzętu jest kosztowna. Przygotuj się na to, co będzie dalej, dzięki inteligentnej drukarce, która ewoluuje. ZD611 zawiera bardziej intuicyjny interfejs użytkownika, zestaw bezprzewodowy z możliwością rozbudowy w terenie i innowacyjną nową architekturą, która zapewnia coraz większe możliwości drukarki.

Drukarka, która mówi w Twoim języku

Model Zebra ZD611 możesz zintegrować z używanymi już drukarkami, dzięki obsłudze języków EPL i ZPL. Możesz także emulować inne języki za pomocą aplikacji Virtual Devices on-printer, dzięki czemu możesz używać swoich obecnych formatów etykiet i aplikacji bez dodatkowych modyfikacji. Zwiększone bezpieczeństwo to spokój dla Twojej firmy. Zagrożenia bezpieczeństwa są realne nawet w przypadku drukarek dlatego drukarki Zebra wyposażone są w oprogramowanie Print Secure, które chroni Twoje dane i punkty końcowe oraz zapobiega przestojom.

Wyposażenie standardowe:

 • Wydruk termiczny i termotransferowy
 • Języki programowania ZPL i EPL
 • 5 ikon statusu, 3 guziki interfejsu
 • Ethernet, Serial, USB 2.0, USB Host
 • Ustawienia drukarki dla Android & iOS przez BLE (Bluetooth Low Energy 5)
 • PDF Direct
 • Zegar (RTC)
 • OpenACCESS™ do łatwego ładowania mediów
 • Obudowa o podwójnych ściankach
 • Certyfikat ENERGY STAR
 • ZebraDesigner Essentials – łatwe w obsłudze narzędzie do projektowania etykiet dostępne na stronie www.zebra.com/zebradesigner
 • Dwuletnia standardowa gwarancja
ZD6A022-D0EB02EZ