Przemysłowa drukarka etykiet ZEBRA ZT610
zoom_out_map

Przemysłowa drukarka etykiet ZEBRA ZT610

*Oferowana drukarka wyposażona jest w podstawowy moduł łączności dla danego modelu - USB, 10/100 Ethernet, Bluetooth.

  • Najwytrzymalsza przemysłowa drukarka etykiet od Zebra Technologies - stalowa konstrukcja została przystosowana do intensywnej pracy w najcięższych warunkach przez długie lata

  • Wysokiej jakości druk etykiet : termiczny i termotransferowy, rozdzielczość 203, 300, 600 dpi, drukarka z koderem RFID;

  • Wydruk większych niż pełnowymiarowa etykieta logistyczna   o wymiarach 150x100mm - maksymalna szerokość druku to 104mm szerokości, maksymalna prędkość wydruku to 305mm/s (w rozdzielczości 300 dpi)
  • Proste podłączenie drukarki poprzez kabel USB lub RS232, Gigabit Ethernet lub Bluetooth 4.1 i kabel zasilający znajdujący się w zestawie

  • Opcjonalna obsługa mediów: dostępne konfiguracje z gilotyną, nawijakiem i odklejakiem;
ZT61042-T1E0100Z
8596375235588
Rozdzielczość
 • 203 DPI
 • 300 DPI
 • 600 DPI
RFID
13 300,89 zł
Brutto
Ilość
Na stanie

ZEBRA ZT610 PRZEMYSŁOWA DRUKARKA ETYKIET

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 • Technologie druku: termotransferowa i termiczna
 • Konstrukcja: rama metalowa i składana metalowa pokrywa zasobnika nośników z dużym przeźroczystym oknem
 • Cienkowarstwowa głowica drukująca z technologią E3 Element Energy Equalizer zapewniająca wysoką jakość druku
 • Interfejsy: Szybki port USB 2.0, port szeregowy RS232, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.0
 • Duży kolorowy wyświetlacz, który zmienia kolor na czerwony w przypadku pojawienia się błędu drukarki, umożliwiając operatorowi rozpoznanie stanu drukarki nawet z daleka
 • Uproszczony, oparty na ikonkach system nawigacji po menu, kategoryzujący ustawienia w logiczne grupy funkcji

Nowa generacja drukarek - teraz większa inteligencja i przemysłowa wydajność z drukarką ZT610

Przemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT610 jest kontynuacją poprzedników z serii Xi. Drukarki serii ZT600 łączą w sobie wytrzymałość, trwałość i wyjątkową wydajność na przyjaznej dla użytkownika gotowej na przyszłość platformie. Te urządzenia nowej generacji  zostały zaprojektowane tak, aby nadążyć za szybko zmieniającym się rynkiem technologii biznesowych. Niezależnie od tego czy pragniesz sprostać nowym wymaganiom linii produkcyjnych, wprowadzić nowe funkcje operacyjne czy integrację odmiennych systemów, drukarki przemysłowe z serii ZT600 zapewnią Ci ochronę na dzisiaj i na wiele lat.

Wydruki termiczne i termotransferowe - zrób krok naprzód, dzięki nowym możliwościom z drukarką etykiet ZEBRA

Drukarki przemysłowe Zebra znane są przede wszystkim ze swojej trwałości, dużej szybkości drukowania, dużej żywotności i niezrównanej niezawodności. Drukarki ZT610 opierają się na wszystkich tych cechach, oferując najbardziej zaawansowane rozwiązania ze wszystkich drukarek stacjonarnych z oferty Zebra. Urządzenie zapewnia nam szereg rozwiązań, aby umożliwić nam bezproblemowe działanie w najtrudniejszych warunkach .

24/7 niezawodność w najtrudniejszych warunkach

Drukarki z serii ZT600 zaprojektowane są w taki sposób, aby wytrzymać najbardziej niesprzyjające warunki przemysłowe, dzięki czemu praktycznie eliminujemy przestoje operacyjne związane z awarią urządzenia. Ponadto codziennie spełnią Twoje potrzeby wysokonakładowej produkcji, jednocześnie zapewniając wysoką jakość druku i najwyższą w klasie szybkość drukowania etykiet czy naklejek.

Wydruk mikro – etykiet w najwyższej dostępnej jakości

Drukarka Zebra ZT610 umożliwia opcjonalnie drukowanie w rozdzielczości 300 czy nawet 600 DPI dzięki czemu mamy możliwość druku etykiet o wielkości zaledwie 3mm, co doskonale sprawdzi się do zastosowań takich jak płytki drukowane, chipy czy np. miniaturowe komponenty. Dzięki temu zmniejszymy do minimum marnowanie drogich nośników z powodu niewłaściwego drukowania.

Łatwa i przyjazna dla użytkownika konfiguracja, konserwacja i rozwiązywanie problemów

Dostępna dla drukarek serii ZT600 intuicyjna aplikacja LINK-OS, a także zaprojektowane w sposób  przyjazny dla użytkownika interfejs, ułatwi nie tylko codzienną eksploatację, ale także rutynowe konserwacje czy rozwiązywanie problemów. Zgodność z innymi systemami i technologiami drukowania upraszcza integrowanie i zarządzanie, a czujniki wbudowane w urządzenie, diagnostyka pomogą nam w rozwiązywaniu problemów, dzięki czemu użytkownicy będą mogli poradzić sobie w przypadku drobnych awarii bez konieczności wzywania pomocy technicznej.

Dająca mnóstwo możliwości, gotowa na przyszłość nowa platforma

Inwestując w nową technologie potrzebujemy gwarancji, że za kilka lat nie będzie przestarzała. Taką możliwość daje nam drukarka ZT610. Adaptowalna konstrukcja umożliwia komunikację, obsługę dodatkowych multimediów oraz aktualizację w terenie - wszystko to dzięki kompatybilności z takim oprogramowaniem jak SOTI czy AirWatch. Intuicyjne aplikacje LINK-OS uproszczą możliwość aktualizacji czy, w razie potrzeby, łatwą rekonfigurację drukarki.

ZT61042-T1E0100Z
8596375235588

RFID

 • Obsługa znaczników kompatybilnych z protokołami UHF EPC gen. 2 wersja 2, ISO/IEC 18000-63 oraz RAIN RFID
 • Zintegrowany system RFID może zostać zainstalowany samodzielnie przez użytkownika i jest dostępny zarówno dla modelu 4-calowego, jak i 6-calowego
 • Technologia kodowania adaptacyjnego automatycznie wybiera optymalne ustawienia kodowania
 • Obsługa standardowej w branży serializacji w oparciu o technologię chipową od wielu dostawców
 • Obsługa funkcji stałej blokady („permalock”) pamięci użytkownika zgodnej z ATA Spec 2000
 • Możliwość śledzenia wyników za pomocą narzędzi RFID do monitorowania zadań

Opcje standardowe

 • Technologie druku: druk termotransferowy i termiczny
 • Konstrukcja: metalowa rama i składana, metalowa pokrywa zasobnika nośników z dużym, przezroczystym oknem
 • Boczny załadunek materiałów eksploatacyjnych upraszczający proces ładowania nośników i taśmy
 • Cienkowarstwowa głowica drukująca z technologią E3™ Element Energy™ Equalizer, zapewniająca wysoką jakość druku
 • Interfejsy: szybki port USB 2.0, port szeregowy RS-232, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.0
 • "Bardzo dobrze widoczny kolorowy wyświetlacz, który zmienia kolor na czerwony w razie błędu drukarki, umożliwiając operatorowi rozpoznanie stanu drukarki nawet z oddali"
 • "Uproszczony, oparty na ikonach system nawigacji po menu kategoryzuje ustawienia w logiczne grupy funkcji"

Parametry drukarki

Rozdzielczość 203 dpi/8 pkt na mm 300 dpi/12 pkt na mm (opcjonalnie) 600 dpi/24 pkt/mm (opcjonalnie wyłącznie dla modelu ZT610)
Pamięć 1 GB pamięci RAM Wewnętrzna liniowa pamięć Flash 2 GB
Maksymalna szerokość druku 104 mm
Maksymalna szybkość druku 356 mm na sekundę
Czujniki nośników Podwójne czujniki nośników: transmisyjny i refleksyjny
Maks. długość druku ciągłego 203 dpi: 3810 mm 300 dpi: 3302 mm 600 dpi: 762 mm

Parametry nośników

Szerokość nośników od 25,4 mm do 114 mm odrywanie/obcinak od 25,4 mm do 108 mm odklejak/nawijak
Maks. wymiary rolki z nośnikiem Średnica zew. 203 mm na rdzeniu o średnicy wew. 76 mm
Grubość od 0,058 mm do 0,25 mm
Rodzaje nośników Ciągłe, sztancowane, z nacięciem, z czarnym znacznikiem

Parametry taśmy barwiącej (wyłącznie opcja termotransferowa)

Standardowa długość 450 m
Szerokość od 51 mm do 110 mm
Gilza 25,4 mm (śr. wewn.)

Parametry pracy

Parametry środowiskowe Temperatura robocza:  Druk termotransferowy = od 5ºC do 40ºC  Druk termiczny = od 0ºC do 40ºC Wilgotność robocza: od 20% do 85%, bez kondensacji Temperatura przechowywania/przewożenia: -30C do 60C Wilgotność przechowywania: od 20% do 85% bez kondensacji
Parametry elektryczne Zasilacz samonastawny (zgodny z PFC) 90-265 V SOFTTALK, 47-63Hz, o mocy znamionowej 250 W Certyfikat ENERGY STAR
Spełniane normy IEC 60950, EN 55022 klasa B, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3 cTUVus, znak CE, FCC-B, ICES-003, VCCI, C-Tick, NOM, S-Mark (Argentyna), CCC, CU, BSMI, KCC, SABS, IN-Metro

Parametry fizyczne

Wymiar 505 mm (dł.) × 268,2 mm (szer.) × 395,68 mm (wys.)
Waga 22,7 kg

Programy narzędziowe

Projektowanie dokumentów możliwość szybkiego projektowania dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań do druku z wykorzystaniem własnych danych biznesowych i opracowanych przez firmę Zebra intuicyjnych narzędzi projektowych działających na zasadzie „podłącz i drukuj”.
Integracja urządzeń Zebra oferuje aplikacje i produkty opracowane z myślą o tym, aby ułatwić Twojemu przedsiębiorstwu zintegrowanie urządzeń marki Zebra ze swoimi istniejącymi systemami.
Zarządzanie urządzeniami lokalna i globalna możliwość zarządzania procesami związanymi z drukiem dzięki opracowanemu przez firmę Zebra zestawowi narzędzi do zarządzania urządzeniami.
Narzędzia deweloperskie narzędzia potrzebne do tworzenia własnych aplikacji, obejmujące dokumentację, kod źródłowy, języki programowania, szablony i inne."
Web View Rozwiązanie umożliwiające podłączanie drukarek kodów kreskowych marki Zebra i sterowanie nimi przy użyciu języka ZPL II za pośrednictwem powszechnie używanych przeglądarek dzięki internetowemu interfejsowi drukarki.
Alert Drukarki wyposażone w serwery druku ZebraNet wysyłają użytkownikowi powiadomienia za pośrednictwem dowolnego przewodowego bądź bezprzewodowego urządzenia mobilnego obsługującego pocztę elektroniczną, co pozwala ograniczać przestoje.

Oprogramowanie układowe

ZBI 2.0™ opcjonalny, zaawansowany język programowania, umożliwiający drukarkom obsługę niezależnych aplikacji, łączenie się z urządzeniami peryferyjnymi i wiele więcej.
ZPL i ZPL II® język programowania Zebra Programming Language umożliwia zaawansowane formatowanie ety kiet i kontrolę drukarki; zgodny ze wszystkimi drukarkami Zebra.
Druk z obsługą formatu XML obsługa komunikacji XML do drukowania etykiet z kodami kreskowymi.

KODY KRESKOWE

Kody liniowe Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 z podkodami A/B/C i UCC Case Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC i EAN z rozszerzeniami 2- lub 5-cyfrowymi, Plessey, Postnet, standardowy 2 z 5, przemysłowy 2 z 5, przeplatany 2 z 5, Logmars, MSI, Codabar, Planet Code
Kody dwuwymiarowe Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, TLC 39, MicroPDF, RSS-14 (i złożone), Aztec

Czcionki i grafika

16 rezydentnych rozszerzalnych czcionek bitmapowych ZPL II i dwie rezydentne skalowalne czcionki ZPL Azjatyckie i inne międzynarodowe skalowalne i wygładzane czcionki bitmapowe Unicode™: do druku wielojęzycznego Pobierane obiekty obejmują grafikę, czcionki skalowalne i bitmapowe, szablony i formaty etykiet Międzynarodowe zestawy znaków IBM Code Page 850 dostępne są dla czcionek A, B, C, D, E, F, G i 0 za pośrednictwem sterowania programowego Obsługa Code Page 1250, 1252, 1253, 1254, 1255 dla czcionki 0 32 MB dostępnej dla użytkownika pamięci DRAM 512 MB dostępnej dla użytkownika wewnętrznej pamięci Flash

Opcje i akcesoria

Łączność Dwa otwarte gniazda komunikacyjne umożliwiające dodanie wewnętrznych kart do połączeń 802.11ac, równoległych, Ethernet oraz interfejsu aplikatora Obsługa protokołu IPv6 dostępna jest w postaci zewnętrznego klucza sprzętowego podłączanego do portu równoległego
Obsługa nośników Nawijanie: umożliwia wewnętrzne nawijanie pełnej rolki wydrukowanych etykiet na rdzeń o średnicy 76 mm lub odklejanie i nawijanie podkładu, Obcinak: montowany z przodu obcinak gilotynowy i taca odbiorcza, Wieszak podajnika nośników o śr. wewn. rdzenia 2,54 mm Wrzeciono podające taśmy ze stroną z barwnikiem do wewnątrz
Wyświetlacz Jasny, kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 4,3 cala z przejrzystą nawigacją, natychmiastowym podglądem stanu oraz wsparciem
Klawiatura z wyświetlaczem Klawiatury z wyświetlaczem ZKDU™ do niezależnego drukowania

Kontakt z nami

opcjonalne

Zobacz także