ZEBRA S-400 przód
zoom_out_map

Czujnik temperatury ZEBRA S-400

Czujnik temperatury ZEBRA S-400 

TT-40-0400-2
8,74 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Bezprzewodowy, przenośny czujnik temperatury Zebra S-400

W naszym otoczeniu znajdziemy wiele towarów, które są wyjątkowo wrażliwe na temperaturę. Ich przechowywanie czy transport w odpowiednich warunkach jest niezwykle ważny. Temperatura, w których muszą przebywać wymaga stałej kontroli i musi być utrzymywana na wymaganym poziomie. Zebra zadbała o ten aspekt. Czujnik S-400 to bardzo praktyczne i proste w użyciu urządzenie. Jego niewielkie rozmiary umożliwiają umieszczenie czujnika w większości chłodni, pojemników lub opakowań produktów, które chcemy poddać kontroli. W przypadku produktów wrażliwych na zmianę temperatur, dane z czujnika możemy odczytać nawet przez ścianki pojemnika, w którym jest on umieszczony. Nie naruszymy wówczas integralności opakowań. Jego zamocowanie w wymaganym miejscu jest równie proste a to dzięki samoprzylepnemu paskowi umieszczonemu z tyłu obudowy.

Czujnik temperatury wykorzystujący technologię Bluetooth

Odczyt danych z czujnika odbywa się poprzez aplikację łączącą się z czujnikiem za pomocą interfejsu Bluetooth. Dzięki temu zapewnimy sobie nieprzerwaną rejestrację temperatur na każdym etapie transportu produktów. Zainstalowanie bezpłatnej aplikacji EDGEVue na smartfonie lub tablecie z systemem iOS lub Android zapewni nam dostęp do danych geolokalizacyjnych z urządzeń i temperatur poddanych rejestracji przez czujniki. W razie konieczności dane te mogą być łatwo udostępniane na żądanie.

Udostępnianie i przechowywanie danych w chmurze

Wbudowana pamięć umożliwia gromadzenie i przechowywanie do 16 tysięcy odczytów, których częstotliwość definiowana jest przez użytkownika. Dane o temperaturach można automatycznie odczytywać i przesyłać do chmury za pośrednictwem bezprzewodowej bramy OCEABridge. Można również dostosowywać preferencje, ustawiać alerty, opcje uruchamiania, częstotliwość rejestracji danych oraz jednostki czasu i temperatury. Dane mogą być przesyłane do EDGECloud tak aby użytkownicy mieli do niech dostęp z każdego miejsca za pomocą bezpłatnej aplikacji EDGEVue, która pozwala nie tylko przeglądać zgromadzone dane ale również generować raporty na ich podstawie.

TT-40-0400-2