Zebra M-300 przód
zoom_out_map

Czujnik temperatury ZEBRA M-300

Czujnik temperatury ZEBRA M-300 

TT-30-M300-2
23,38 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Czujnik temperatury bezprzewodowy Zebra M-300

M-300 marki Zebra to zaawansowany elektroniczny czujnik temperatury, który można łatwo skonfigurować i który pozwala monitorować temperatury na żądanie za pomocą smartfona lub innego urządzenia z łączem Bluetooth. Dzięki wykorzystaniu aplikacji EDGEVue ustawienie preferencji dotyczących temperatur, takich jak dopuszczalne zakresy i alarmy, nie wymaga specjalnego sprzętu, stacji dokujących ani instalacji oprogramowania komputerowego.

Solidna łączność bezprzewodowa Bluetooth

W miarę jak M-300 rejestruje temperatury, EDGEVue zapewnia szybki dostęp na żądanie do zgromadzonych danych — w tym danych geolokalizacyjnych uzyskiwanych z urządzeń mobilnych. Dane o temperaturach zarejestrowane przez czujnik M-300 można ponadto automatycznie odczytywać i przesyłać do chmury za pomocą bramki OCEABridge.

Wysoka klasa szczelności IP67 zapewniająca ochronę przed wnikaniem kurzu, pyłu i wody

M-300 to kompaktowe urządzenie o klasie szczelności IP67, która zapewnia ochronę przed zmiennymi warunkami środowiskowymi. Magnetyczne mocowanie umożliwia łatwy montaż w kontenerach i skrzyniach. W czujnikach zastosowano trzy kontrolki LED i wymienne kolorowe pierścienie, których można użyć do oznaczania poszczególnych urządzeń. Czujniki wyposażono w wymienną baterię litową zapewniającą długi czas pracy urządzenia.

TT-30-M300-2

Zobacz także