ZEBRA DS3678-KD lewy przód
zoom_out_map

Skaner kodów kreskowych ZEBRA DS3678-KD

SKANER: 1D i 2D, OCR

INTERFEJS: USB, RS232, KBW

KLASA SZCZELNOŚCI: IP65, IP68

WAGA: 510 g

ZASIĘG ODCZYTU: do 203,2 cm

WYMIARY: 190 mm x 78 mm x 143 mm

BATERIA: 3100 mAh

DS3678-HP2F003VKWW
8596375245495
4 045,54 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

ZEBRA DS3678-KD Skaner kodów kreskowych

Magazyny, sprzedawcy detaliczni i producenci stoją w obliczu nieustannej presji, aby dostarczać więcej — i robić to szybciej i dokładniej. Wyzwaniom tym sprostasz dzięki DS3600-KD, który łączy w sobie niepowstrzymaną wydajność ultrawytrzymałej serii 3600 firmy Zebra z wszechstronnością zapewnianą przez klawiaturę i kolorowy wyświetlacz. Ten zaawansowany skaner został skonstruowany z myślą o współpracy z DataCapture DNA, oryginalnym ekosystemem oprogramowania firmy Zebra, które podnosi wydajność skanera i na każdym kroku upraszcza korzystanie ze skanera przez cały okres jego eksploatacji.

Najlepszy w swojej klasie wyświetlacz

Klawiatura i kolorowy wyświetlacz modelu DS3600-KD umożliwiają pracownikom wprowadzanie danych, takich jak ilość i lokalizacja, w celu realizacji zadań związanych z kompletacją, składowaniem i zliczaniem towaru z niezwykłą wydajnością i dokładnością. Podczas pobierania lub wprowadzania wielu sztuk tego samego artykułu wystarczy go zeskanować raz, a następnie wprowadzić liczbę sztuk z klawiatury. Ergonomiczną klawiaturę zaprojektowano z myślą o łatwej obsłudze jedną ręką, a kolorowy wyświetlacz oferuje nowoczesną i intuicyjną obsługę, której oczekują dzisiejsi użytkownicy.

Gotowe to użycia po wyciągnięciu z pudełka

Pięć gotowych aplikacji można zacząć używać zaraz po rozpakowaniu urządzenia— zapewniają one m.in. dodawania do każdego zeskanowanego kodu kreskowego danych ilościowych i lokalizacyjnych, potwierdzania, że zawartość pojemnika jest zgodna z etykietą zewnętrzną, zweryfikowania rejestrowanego obrazu przed wysłaniem go do hosta oraz dodania danych o lokalizacji podczas liczenia zapasów w trakcie oddalania się od hosta.

Przystosowane do każdych warunków

DS3600-KD należy do rodziny ultra wytrzymałych urządzeń firmy Zebra, które nie bez powodu tak się nazywają. Te niemal niezniszczalne skanery są pyłoszczelne, wodoszczelne zgodnie z normą IP65/IP68, wytrzymają działanie strumienia wody i przetrwa upadki na beton z wysokości 3 m (10’). Stacja bazowa o klasie szczelności IP65 zapewnia zaś kompletne, ultra wytrzymałe rozwiązanie bezprzewodowe.

Wysoka wydajność w najtrudniejszych warunków

Możesz liczyć na niepowstrzymaną wydajność skanowania w najtrudniejszych nawet zastosowaniach związanych z rejestracją danych. DS3600-KD zeskanuje najbardziej problematyczne kody kreskowe występujące w Twoim środowisku pracy — w tym kody niskiej jakości, zabrudzone lub uszkodzone, a także kody znajdujące się pod folią termokurczliwą. Pracownicy mogą skanować kody kreskowe z odległości do 2,1 m (7’). A to nie wszystko. Ten uniwersalny skaner robi zdjęcia, inteligentnie usuwa zniekształcenia i optymalizuje obrazy, automatycznie przetwarza dane z etykiet GS1 i rejestruje do 20 kodów kreskowych za jedną operacją skanowania.

Zasilanie na najdłuższą zmianę

Czołowa w branży technologia zapewnia doskonałe wrażenia podczas pracy w trybie bezprzewodowym. Bateria PowerPrecision+ zapewni zasilanie na najdłuższe i najcięższe zmiany, umożliwiając po jednym ładowaniu rejestrację ponad 60.000 kodów kreskowych. Dzięki funkcji Virtual Tether firmy Zebra nie trzeba się martwić o przestoje spowodowane zagubieniem skanera bezprzewodowego. A stacja dokująca z funkcją AutoConfig pozwala natychmiast zmienić proces roboczy i zabrać skaner bezprzewodowy z wózka widłowego na miejsce obsługi wysyłki bez potrzeby ręcznej zmiany ustawień urządzenia.

Wysoki poziom kontroli

Bezkonkurencyjne narzędzia firmy Zebra ogromnie ułatwiają instalację i konfigurację oraz codzienne zarządzanie. Dostępna wyłącznie w naszej ofercie funkcja ScanSpeed Analytics służy do monitorowania szybkości odczytu, co ułatwia dostrzeganie problemów z kodami, zanim wpłyną one na produktywność. Natomiast dane wskaźnikowe dotyczące baterii pomagają wykrywać starzejące się baterie, zanim przestaną one wystarczać na całą zmianę. Aplikacja Remote Diagnostics do diagnostyki zdalnej, zapewnia wgląd z dokładnością co do minuty w każdy aspekt pracy skanerów. Network Connect for Automation zapewnia bezproblemowe połączenie między DS3600-KD a przemysłową siecią Ethernet w zakładzie produkcyjnym. Natomiast aplikacje 123Scan i Scanner Management Service ułatwiają konfigurację i zarządzanie skanerami, niezależnie od tego, czy jest to kilka urządzeń w jednej lokalizacji, czy też flota skanerów na całym świecie.

DS3678-HP2F003VKWW
8596375245495

Zobacz także