ZEBRA Skaner LI2208-SR czarny przód, lewy bok
zoom_out_map

Przewodowy skaner kodów kresowych ZEBRA LI2208-SR

SKANER: 1D, linear image

KLASA SZCZELNOŚCI: IP42

WAGA: 140 g

ZASIĘG: do 140 cm

INTERFACE: USB, RS232, KBW, IBM

WYMIARY: 160 mm  x 67 mm  x 99 mm

LI2208-SR00007ZZWW
Kolor
390,31 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Skaner kodów kresowych ZEBRA LI2208-SR

LI2208 to następca najpopularniejszego skanera 1D, modelu LS2208. Nowy model zapewnia ergonomie i niezawodność na poziomie LS2208, a w połączeniu z ulepszonymi funkcjami takimi jak zwiększony zasięg oraz wsparcie mobilnych kodów kreskowych. Dzięki najlepszemu w tej klasie rejestratorowi linii możesz być pewny że jakość i wydajność skanowania stoi na najwyższym poziomie.

Następna generacja skanowania liniowego

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możliwe jest rejestrowanie dowolnego paskowego kodu 1D- w tym drukowanych na papierze zwyczajnych kodów kreskowych ale również elektronicznych kodów wyświetlanych na ekranie urządzeń mobilnych oraz komputerach, pozwalając sprzedawcom na łatwe odczytywanie kart lojalnościowych, kuponów rabatowych i innych kodów paskowych o wysokiej gęstości (HD) stosowanych w wyspecjalizowanych zakładach. Opatentowane rozwiązania optyczne ZEBRA pozwalają na uzyskanie zasięgu pracy na poziomie: kody paskowe UPC 13mil 100% mogą być odczytywane z odległości nawet 75cm, podczas gdy kody paskowe UPC 26mil 200% mogą być skanowane nawet z odległości 140cm. Ponieważ kody mogą być skanowane pod dużymi kontami, skanowanie jest łatwiejsze i prostsze niż wcześniej dzięki czemu pracownik poświęca mniej czasu na zbieranie odczytu.

Zwiększona wydajność

LI2208 łączy wydajność z nowoczesnymi rozwiązaniami pozwalając pracownikom sprostać każdemu zadaniu. Pracownicy korzystając z LI2208 mogą skanować wiele typów kodu jednocześnie na wielu różnych powierzchniach, zwiększając produktywność w punkcje sprzedaży, w magazynie oraz na linii produkcyjnej, podczas rejestracji w hotelu lub w innych zastosowaniach.

Wytrzymała konstrukcja i przemyślany desing

Cała elektronika oparta jest na pojedynczej płycie głównej zwiększając niezawodność poprzez wyeliminowanie połączeń kablowych, będących częstą przyczyną awarii. Upadki i praca w wilgotnych i zakurzonych środowiskach nie mają wpływu na działanie urządzenia.

Prosta obsługa i bezproblemowa instalacja

Nowe rozwiązanie wykrywające kable auto-host automatycznie wykrywa podłączone interfejsy, usuwając konieczność skanowania wielu kodów paskowych z parametrami. Urządzanie obsługuje ponad 90 zlokalizowanych klawiatur, pozwalając na łatwą i szybką konfigurację w wybranym język.

Specyfikacja:

  • Interfejsy: USB, RS232, Złącze klawiatur oraz IBM RS485
  • Szczelność: IP42
  • Masa: 140 gramów
  • Przewód sygnałowy nie jest dołączony do urządzenia. 
LI2208-SR00007ZZWW

Zobacz także