Zebra RFD8500 lewy przód
zoom_out_map

Uchwyt do skanowania RFID ZEBRA RFD8500

Uchwyt do skanowania RFID ZEBRA RFD8500 do terminala mobilnego ZEBRA TC5X

RFD8500-1000100-EU
8596375092501
Rodzaj skanera
4 989,50 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Czytnik ręczny kodów kreskowych Zebra RFD8500/1D/2D

Jeżeli chcesz łatwo i ekonomicznie rozszerzyć funkcjonalność urządzeń swojej firmy o technologię skanowania znaczników RFID UHF i kodów kreskowych 1D/2D jest to możliwe z czytnikiem Zebra RFD8500/1D/2D. Tablety czy smartfony pracujące w systemie Android, iOS czy Windows oraz obsługujące łączność Bluetooth bez problemu sparujesz z urządzeniem RFD8500. Nieporównywalne z konkurencją w kwestii wydajności zarówno jeśli chodzi o skanowanie znaczników RFID, jak i kodów kreskowych. Twoi pracownicy mogą szybciej i łatwiej rejestrować kody kreskowe i znaczniki zwiększając w ten sposób produktywność i skuteczność operacyjną.

Wysokowydajna bateria i szybka rejestracja znaczników

Wysoce wydajna bateria spokojnie wystarczy na pracę urządzenia nieprzerwanie podczas całej zmiany bez względu na jej intensywność. Doskonałe wyniki w zakresie długości cyklu pracy baterii zapewnia nasz unikalny algorytm optymalizacji zasilania. Urządzenie zapewnia maksymalną prędkość odczytu oraz zapisu a także wymagany zasięg do zwiększenia wydajności pracowników dzięki funkcji AutoMac1 oraz rewolucyjnej, opatentowanej przez firmę Zebra, budowie anteny.

Różnorodne opcje wdrażania

Zależnie od Twoich potrzeb możesz przymocować swoje urządzenie do uchwytu RFD8500 na chwilę aby skorzystać z funkcji RFID w danym momencie albo przymocować je na stałe i stworzyć wówczas dedykowane urządzenie do zarządzania zapasami. Mogą one pracować również jako oddzielne urządzenia – komputer mobilny hosta możemy wówczas zostawić na biurku lub włożyć go do kieszeni po pierwsze aby je chronić lub aby stworzyć lepsze i poręczniejsze rozwiązanie RFID.

Natychmiastowa rejestracja dowolnego kodu kreskowego 1D/2D

Urządzenie zapewnia również błyskawiczną rejestrację kodów kreskowych 1D i 2D bez względu na to w jakim są stanie – słabo wydrukowane, uszkodzone czy zabrudzone. Wszystko to dzięki imagerowi SE4710 firmy Zebra z technologią inteligentnego obrazowania PRZM. Pracownicy korzystający z urządzenia mogą zwiększyć swoją produktywność i ułatwić sobie pracę przełączając się na bieżąco pomiędzy rejestracją kodów kreskowych a skanowaniem znaczników RFID za naciśnięciem tylko jednego przycisku.

RFD8500-1000100-EU
8596375092501

Zobacz także