ZEBRA DS9908R lewy przód
zoom_out_map

Skaner kodów kreskowych ZEBRA DS9908

Większa produktywność przy kasie dzięki najwyższej wydajności najlepszemu wzornictwu. Ręczny skaner kodów kreskowych Zebra DS9908 dla handlu detalicznego.

DS9908-SR00004ZZWW
8596375198050
Obsługa EAS
RFID
  • Tak
  • Nie
1 406,27 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

ZEBRA DS9908 Skaner Kodów Kreskowych

Dzięki serii DS9900 możesz zapewnić klientom obsługę, której oczekują — krótkie kolejki, szybką realizację transakcji i uważną obsługę przez ekspedientów. Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja hybrydowa zapewnia maksymalną elastyczność, umożliwiając zarówno obsługę automatyczną, jak i ręczną. Choć inne produkty to skanery ręczne doposażone w stację bazową, seria DS9900 została stworzona przez wielokrotnie nagradzany zespół projektantów przemysłowych firmy Zebra od podstaw, z myślą zarówno o obsłudze ręcznej, jak i automatycznej. Seria ta zapewni Ci opracowaną przez Zebrę wiodącą w branży technologię skanowania, płynne przełączanie między trybami i doskonałą łatwość obsługi, a także szeroką gamę innowacyjnych, zwiększających wydajność funkcji. Model RFID łączy w sobie skaner kodów kreskowych i czytnik RFID w celu rozszerzenia korzyści przynoszonych przez technologię RFID również na Twój punkt sprzedaży.

Błyskawicznie szybkie skanowanie w celu eliminacji kolejek

Dzięki najszerszemu w swojej klasie polu widzenia i zaawansowanemu systemowi oświetlenia, seria DS9900 zapewnia niemal natychmiastową rejestrację kodów kreskowych, niezbędną do zapobiegania kolejkom do kas, przy których panuje największy nawet ruch. Zyskujesz jeden z najlepszych w branży wskaźników pomyślnego odczytu przy pierwszym podejściu — do 240 in/610 cm na sekundę. Duże pole widzenia sprawia, że skanowanie prezentacyjne jest łatwiejsze niż dotychczas, co pozwala ekspedientom skupić się na klientach, a nie na odpowiednim ustawianiu artykułów względem skanera.

Skanuj wszystko — bez praktycznie żadnych wyjątków

Seria DS9900 łączy w sobie mikroprocesor 800 MHz, wysokiej rozdzielczości czujnik megapikselowy oraz unikatową inteligentną technologię obrazowania PRZM firmy Zebra, która zapewnia niezrównaną wydajność odczytu kodów kreskowych 1D, 2D oraz Digimarc. Pracy Twoich stanowisk kasowych nie spowolnią nawet problematyczne kody kreskowe. Seria DS9900 umożliwia natychmiastowe rejestrowanie kodów gęstych, źle wydrukowanych, uszkodzonych, pomarszczonych, wyblakłych, zniekształconych lub wydrukowanych w niskim kontraście bądź na błyszczącym materiale, jak również kodów elektronicznych na słabo oświetlonych ekranach telefonów komórkowych.

Hybrydowa ergonomia

Ergonomiczny uchwyt jest wygodny w obsłudze dzięki doskonałemu wyważeniu oraz wyjątkowo łatwy do podnoszenia i wcelowywania w trybie ręcznym. W trybie prezentacyjnym, zintegrowany regulowany stojak zapewnia solidne, kompaktowe rozwiązanie, które mieści się nawet tam, gdzie ilość wolnego miejsca jest ograniczona, co oznacza, że na ladzie jest więcej miejsca na wyeksponowanie produktów kupowanych pod wpływem impulsu.

Niezawodna praca dzień w dzień

Seria DS9900 zapewnia konsekwentnie niezawodną pracę, na której codziennie polegają stanowiska kasowe. Sprawdzona konstrukcja oparta na pojedynczej płytce drukowanej eliminuje punkt, w którym zazwyczaj dochodzi do usterek, co znacznie zwiększa trwałość. Jakość obrazu gwarantuje opatentowany, podwójnie uszczelniony optyczny system skanowania, dzięki czemu „oko” serii DS9900 rejestruje zawsze możliwie najostrzejszy kod kreskowy, co zapewnia szybki i niezawodny proces dekodowania. Umieszczenie okna skanera w zagłębieniu obudowy chroni zaś przed smugami, zabrudzeniami i zarysowaniami.

Model zaprojektowany tak, by wytrzymywać upadki i działanie wody

Klasa szczelności IP52 i zaawansowana elektronika oznaczają, że przypadkowe zalanie wodą i działanie kurzu nie będzie miało wpływu na pracę urządzenia1. Niezamierzone upuszczenia również nie stanowią problemu — na niezawodnej pracy skanera można polegać nawet po wielokrotnym upuszczeniu go na beton z wysokości 5 ft/1,5 m oraz 2000 następujących po sobie wstrząsów o amplitudzie 1,5 ft/0,5 m2.

DS9908-SR00004ZZWW
8596375198050

Zobacz także