Zebra DS9908-HD prawy przód
zoom_out_map

Skaner kodów kreskowych ZEBRA DS9908-HD dla laboratoriów

Skaner kodów kreskowych ZEBRA DS9908-HD przeznaczony do użytku w laboratoriach, odporny na działanie silnych środków czyszczących

DS9908-HD4000WZZWW
8596375198005
RFID
  • Tak
  • Nie
Zgodny z TAA
1 398,93 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

ZEBRA DS9908-HD Skaner Kodów Kreskowych Dla Laboratoriów

Seria DS9900 firmy Zebra została stworzona z myślą o wsparciu laboratoriów medycznych i aptek w identyfikowaniu i nadzorowaniu istotnych zasobów takich jak leki, krew, próbki tkanek i innych materiałów do analizy. Trudne do zeskanowania kody stosowane w laboratoriach, od bardzo małych umieszczonych na szkiełkach mikroskopowych po kody na zaokrąglonej powierzchni fiolek z lekami, mogą być zbyt dużym wyzwaniem dla zwykłego skanera. Pracownicy bez problemu mogą zeskanować praktycznie każdy rodzaj kodów – niewielkich rozmiarów, słabo wydrukowane, wysokiej gęstości oraz ich wersje kolorystyczną. Wyjątkowa konstrukcja hybrydowa pozwala na płynne przejście z trybu ręcznego na automatyczny i odwrotnie.

Zwiększona efektywność pracy

Zastosowanie mikroprocesora 800 MHz oraz zaawansowanego systemu oświetlenia zapewnia prawie natychmiastową rejestrację kodów kreskowych. Niezwykle szerokie pole widzenia sprawia, że do obsługi skanera nie wymagana jest duża precyzja w ustawianiu przedmiotów do skanowania. Unikatowa inteligentna technologia obrazowania PRZM firmy Zebra zapewnia wysoką wydajność odczytu kodów kreskowych 1D i 2D.Białe podświetlenie LED ułatwia skanowanie kodów na tackach z próbkami i kasetach z materiałami do biopsji, które oznaczone są kolorystycznie.

Większa produktywność dzięki innowacjom

Pracownicy mogę bez problemu za jednym naciśnięciem przycisku rejestrować karty pacjenta, zdjęcia recept i innych niezbędnych dokumentów. Wszystko to dzięki inteligentnej funkcji rejestracji dokumentów, która równoważy różnice oświetleniowe dzięki czemu uzyskujemy optymalną przejrzystość. Funkcja ta pozwala również przetwarzać dane z prawa jazdy co jest niezwykle pomocne przy wypełnianiu dokumentów kart przyjęcia pacjentów do placówki i znacznie przyspiesza ten czasochłonny proces. Natomiast gromadzenie danych z dowodów osobistych jest znacznie przyspieszone dzięki technologii OCR, która przesyła dane z tekstu czytelnego maszynowo do aplikacji.

Niezwykle wytrzymały

Urządzenie jest odporne na przypadkowe zalanie wodą oraz kurz co zapewnia klasa szczelności IP52 oraz wysoce zaawansowana elektronika. Zebra w modelu DS9908-HD zapewnia wysoką odporność na wielokrotne upadki na beton nawet z wysokości 1,5m.

Bezproblemowe wdrażanie i zarządzanie

Skaner DS9908-HD obsługuje niemal 100 języków i może być gotowy do użytku w każdej części świata. Niezwykle prosta konfiguracja i autowykrywanie hosta sprawia, że wystarczy podłączyć skaner i rozpocząć pracę niemal natychmiast.

DS9908-HD4000WZZWW
8596375198005

Zobacz także