Zebra ET56 lewy przód
zoom_out_map

Tablet ZEBRA ET56

Wytrzymały tablet ZEBRA ET56 klasy korporacyjnej, odporny na upadki i niekorzystne warunki pracy 

ET56DE-G21E-00A6
8596375201637
Procesor
Pamięć
Rozdzielczość Ekranu
Wersja Systemu
6 290,10 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Firmowy tablet z systemem Android Zebra ET56

Zadbaj o niezwykłą wydajność oraz komfort użytkowania z tabletem EC56. To niezwykle lekkie, cienkie ale zarazem bardzo wytrzymały komputer mobilny stworzony dla praktycznie każdego środowiska pracy – czy to dla handlu detalicznego czy może sprzedaży w terenie lub do pracy na produkcji. W odróżnieniu od modelu ET51, dzięki możliwości pracy również z siecią komórkową, ET56 świetnie sprawdzi się wszędzie tam gdzie zasięg Wi-Fi nie sięga. Zebra oferuje użytkownikom wzornictwo do jakiego przywykli korzystając do tej pory z własnych tabletów. Możesz cieszyć się urządzeniem, które zawiera wszystko czego Twojej firmie potrzeba – od wysokiej wytrzymałości, poprzez czytelny wyświetlacz po zaawansowane funkcje rejestracji danych i wcale na tym nie poprzestając. Do wyboru, zależnie od konieczności lub preferencji, mamy warianty z systemem Android 11 z możliwością rozszerzenia do wersji 14 lub Windows 10 Enterprise.

Wysoka wytrzymałość i odporność

To niezwykle trwałe urządzenie, który wytrzyma naprawdę wiele. Dzięki klasie szczelności IP65 tablet jest odporny na pył, kurz, wilgoć i wszelkie zachlapania. Jest w stanie znieść nawet upadek na beton z wysokości 1,2m. Może być używany naprawdę w bardzo wymagających warunkach nie tylko lokalizacyjnych ale także pogodowych. Niestraszny mu mróz czy wysokie temperatury. Świetnie sprawdzi się do pracy w terenie nie wywołując nadmiernego stresu wśród użytkowników mających pod opieką drogi służbowy sprzęt. Bez problemu możemy używać go nawet w deszczu gdyż wilgotny ekran nie ma wpływu na czułość panelu dotykowego. Pracownicy używający na co dzień rękawiczek wyjątkowo odczują komfort użytkowania ET56 – nie muszą już ich zdejmować za każdym razem gdy chcą wprowadzić dane do komputera. Dla większej precyzji mamy możliwość wybrania opcji z rysikiem.

Najszybsze w swojej klasie połączenia bezprzewodowe

Dzięki obsłudze standardu 802.11 tablet Zebra ET56 i działa niemal w każdej sieci Wi-Fi. A obsługa standardu LTE w modelu ET56 zapewnia pracownikom w terenie niezawodnie szybkie połączenie komórkowe w dowolnym miejscu na świecie. Efekt? Nieprzerwana łączność, niezbędna aby Twoi pracownicy mogli poprawić wydajność pracy i jakość obsługi klienta.

Wymienna bateria

Dzięki funkcji wymiany baterii tablet ET56 nie musi być wyłączany w celu naładowania — wystarczy w dogodnym dla siebie momencie wymienić baterię na inną, w pełni naładowaną. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się w sytuacji gdy wymagane jest nieprzerwane zasilanie w trakcie nawet najdłuższej zmiany. Możemy zaopatrzyć się opcjonalnie w dodatkową baterię z możliwością jej szybkiej wymiany przy użyciu specjalnej nasadki z gniazdami rozszerzeń, która pozwala wydłużyć czas pracy baterii nawet dwukrotnie.

Zaawansowane skanowanie klasy korporacyjnej

Jeżeli tablet ma pełnić dodatkowo funkcję skanera z modelem ET56 jest to możliwe. Do wyboru jest kilka opcji zależnie od tego jak zaawansowane będzie skanowanie. Jeżeli mamy w planach robić to tylko okazjonalnie wówczas powinien nam wystarczyć zintegrowany tylny aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 Mpix. W przypadku gdy wiemy, iż skanowanie będzie częstsze i w większej ilości mamy wówczas do wyboru wariant z modułem skanowania SE4750 lub przy niewielkiej ilości codziennych skanów opcjonalnie występuje również tablet z modułem SE4710.

ET56DE-G21E-00A6
8596375201637

Zobacz także

Akumulator...

Cena 495,03 zł

Akumulator LITOWO-POLIMEROWY do tabletu ZEBRA ET51 i ET56 z...

Akumulator...

Cena 486,21 zł

Akumulator LITOWO-POLIMEROWY do tabletu ZEBRA ET51 i ZEBRA...