ZEBRA ET80 lewy przód
zoom_out_map

Tablet ZEBRA ET80

Xplore
ET80A-0P5A1-000
Procesor
Pamięć
PTA w/ WIFI
BCR
FPR
11 857,84 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Wzmocniony tablet Zebra ET80

Główną cechą tabletu ET80 jest jego wytrzymałość co czyni go idealnym rozwiązaniem na hali produkcyjnej czy magazynie. Stworzony z myślą o pracownikach przebywających w ciągłym ruchu, którzy chcą mieć lekki ale wytrzymały sprzęt oferujący niezbędne funkcje łączności Wi-Fi. Lekki i cienki tablet ze wzmocnioną konstrukcją zapewnia wygodę noszenia i brak obaw o jego uszkodzenie. Tablet ET80 to wiele możliwości oraz prostota użytkowania. Bez problemu umieścimy go w stacji dokującej pojazdu lub zamontujemy klawiaturę, która w prosty sposób przekształci tablet w laptop. Przystosowany do pracy w pomieszczeniach czystych i wrażliwych na cząstki stałe. Klasa szczelności IP65 gwarantuje ochronę pyłoszczelną oraz ochronę przed strugą wody. Dzięki certyfikatowi C1D1 tablet można skonfigurować do bezpiecznego użytkowania w obecności niebezpiecznych materiałów łatwopalnych.

Dwa urządzenia w jednym

Decydując się na model ET80 w standardzie otrzymujemy tablet jednak w razie konieczności bardzo łatwo możemy przekształcić go w wygodny laptop z klawiaturą. Funkcjonalność urządzenia możemy zmieniać w dowolnym momencie w bardzo prosty i szybki sposób. Tablety typu 2 w 1 wyznaczają to łatwość przenoszenia — są cieńsze o ponad 35% i o 20% lżejsze od konkurencyjnych urządzeń typu 2 w 1 o tej samej wielkości ekranu. Tablet ma niski profil co ułatwia umieszczenie go w pokładowej stacji dokującej dbając o bezpieczeństwo, doskonałą widoczność oraz łatwy dostęp do ekranu.

Duży przejrzysty wyświetlacz

12 calowy ekran o idealnym współczynniku proporcji obrazu 3:2 zapewnia dużo więcej miejsca na wyświetlenie większej ilości istotnych informacji co prowadzi do zwiększenia produktywności oraz znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Niezwykle czytelny ekran zapewnia doskonałą widoczność zarówno podczas użytkowania w pomieszczeniu jak i w pełnym słońcu. Doskonale poradzi sobie także przy zamoczeniu czy obsłudze w rękawiczkach.

Zaawansowana łączność bezprzewodowa

ET80 został wyposażony w najnowsze technologie łączności bezprzewodowej – najwyższe prędkości Wi-Fi 6E oraz Bluetooth 5.1 zapewniają szybka komunikację i zwiększają tym samym sprawne funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Opcjonalny system GPS gwarantuje odnalezienie właściwej drogi do następnej lokalizacji.

Niezawodne funkcje baterii

Dzięki bateriom PowerPrecision+ mamy wgląd w mnóstwo informacji, które w wygodny sposób możemy przeglądać bezpośrednio na tablecie. Możemy dzięki temu zadbać o to aby mieć ciągły dostęp do niezawodnego zasilania z baterii w każdej porze dnia.

Prosta konfiguracja skanera

Automatyczne wyrywanie oraz łatwą konfigurację skanera w tablecie ET80 zapewnia aplikacja 123Scan – proste w użyciu narzędzie pozwalające naprawdę szybko uruchomić skaner. Bez problemu dokona tego także mało doświadczony użytkownik. Zintegrowanie funkcji skanowania z dowolnym procesem roboczym ułatwia możliwość formatowania danych z kodów kreskowych na potrzeby danej aplikacji. Pozwala to wyeliminować pomyłki, które niejednokrotnie zdarzają się przy ręcznym wprowadzaniu danych.

Xplore
ET80A-0P5A1-000

Zobacz także