ZEBRA ET85 lewy przód
zoom_out_map

Tablet ZEBRA ET85

Xplore
ET85B-3P5A1-000
Procesor
Pamięć
WWAN
BCR
FPR
PTA
12 976,51 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Wzmocniony tablet Zebra ET85

Wiele różnych działań, na których musimy codziennie polegać, nie może obejść się bez niezbędnego sprzętu. Wzmocniony tablet ET85 możesz dostosować indywidualnie do swoich potrzeb. Dzięki zaawansowanej łączności Wi-Fi6E oraz 4G/5G tablet ET85 zapewnia kontakt z pracownikami oraz dostęp do informacji praktycznie w każdej minucie pracy. Jeżeli sam tablet nie jest w danej chwili dla nas wystarczający zawsze możemy przekształcić go w laptopa lub w pełni wyposażoną stacjonarną bądź mobilną stację roboczą. Wsparciem w tych działaniach będzie szereg opcji wyposażenia i akcesoriów, które umożliwiają stworzenie idealnego dla nas urządzenia.

Wyświetlacz idealny do pracy

Duży ekran o idealnym do pracy współczynniku proporcji obrazu 3:2 oraz przekątnej 12 cali zapewnia przejrzystość i czytelność wyświetlanych informacji. Zwiększa tym samym produktywność i jakość obsługi. Ekran dotykowy jest niezwykle czuły i pozwala na obsługę tabletu zarówno w rękawiczkach jak i po zamoczeniu. Obraz jest czytelny zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i w pełnym słońcu.

Lekki i cienki profil

Tablety ET85, mimo wzmocnionej obudowy, są o ponad 35% cieńsze i o 20% lżejsze od konkurencyjnych urządzeń typu 2w1 z tą sama wielkością ekranu. Dzięki niskiemu profilowi tablet umieszczony w stacji dokującej w pojeździe nie zasłania widoczności oraz zapewnia łatwy dostęp do ekranu.

Wysoce zaawansowana łączność bezprzewodowa

Tablety ET85 zostały wyposażone we wszystkie najnowsze technologie bezprzewodowe, które gwarantują najwyższą prędkość łączności Wi-Fi, łączności komórkowej czy Bluetooth. Wszystko dzięki obsłudze Wi-Fi 6E, 4G/5G oraz Bluetooth 5.1. Firmy również mogą tworzyć prywatne sieci LTE i zapewnić swojemu przedsiębiorstwu przystępną cenowo łączność bezprzewodową w obiektach o różnej wielkości- zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zapewnia to nowa usługa CBRS (Citizens Broadband Radio Service). Tablet ET85 posiada również jako jedną z opcji system GPS, dzięki któremu pracownicy z łatwością znajdą niezbędną lokalizację.

Nowoczesna technologia baterii

Baterie PowerPrecision+ zapewniają wgląd w niezbędne dane dotyczące parametrów stanu technicznego baterii. Dzięki informacjom, które można przeglądać bezpośrednio na tablecie, pracownicy mogą zadbać o to aby dysponować wystarczającą ilością zasilania z baterii codziennie i na każdej zmianie.

Rejestracja danych na najwyższym poziomie

Tablet został zaopatrzony w wysokiej jakości tylny kolorowy aparat o rozdzielczości 13 MP z lampa błyskową, który rejestruje obrazy o wysokiej rozdzielczości. Parametry te sprawiają, że dzięki temu możemy udokumentować w ten sposób praktycznie wszystko – uszkodzenia przesyłek, powalone na linie energetyczna drzewo, uszkodzenia pojazdu powstałe na skutek wypadku czy uszkodzenia maszyny na linii produkcyjnej.

Xplore
ET85B-3P5A1-000

Zobacz także