ZEBRA ET45 Tablet lewy przód
zoom_out_map

Tablet ZEBRA ET45

ET45CA-101D1B0-A6
Rodzaj skanera
Wyświetlacz
Pamięć
3 503,50 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Firmowy tablet z systemem Android Zebra ET45

ET45 w atrakcyjnej cenie - tablet klasy korporacyjnej stworzony z myślą o eksploatacji w firmie. Gotowy do użytku praktycznie od razu po wyjęciu z opakowania. Cienka i lekka konstrukcja przypomina urządzenia konsumenckie, jednak jest dużo bardziej wytrzymała i świetnie sprawdzi się w Twojej firmie. Posiada wbudowany skaner klasy korporacyjnej, najszybszą łączność bezprzewodową oraz wieloletni cykl życia. Tablet ET45 został wyposażony w nowe, wydajne opcje komunikacyjne oraz rozwiązania, które dodają wiele nowych możliwości. Narzędzia Mobility DNA firmy Zebra usprawniają każdy aspekt cyklu życia urządzenia.

Wysoka wytrzymałość i gotowość do użytku w budynkach i na zewnątrz

ET45 to tablet klasy korporacyjnej, którego nic nie powstrzyma przed realizacją powierzonych zadań. Jest odporny na wilgoć w postaci deszczu, śniegu, rozlanego płynu czy nawet silnego strumienia wody z węża. Zgodnie z klasą szczelności IP65 wykazuje również odporność na kurz, pył, mróz czy wysokie temperatury.

Najszybsza łączność bezprzewodowa

Dzięki technologii Wi-Fi 6 i 5G możemy uzyskać najszybsze prędkości sieci Wi-Fi i komórkowej. Dzięki temu tablet ET45 jest idealny np. dla pracowników terenowych - kierowców zaopatrzenia, kurierów czy przedstawicieli handlowych. Możemy stworzyć kompletne rozwiązanie bezprzewodowe dla tego urządzenia. Wystarczy za pośrednictwem łącza Bluetooth podłączyć bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, drukarkę czy inne urządzenia. korzystanie z funkcji lokalizacji zapewnia system GPS.

Niezawodne zasilanie z opcjonalną baterią

Dzięki zastosowanym opcjom zasilania możemy zapewnić ciągłość pracy tabletu nawet przez kilka zmian. Opcjonalną baterię możemy wymienić nawet w czasie pracy urządzenia. Dzięki wglądowi w statystyki urządzenia możemy szybko wykryć i usunąć baterię w złym stanie technicznym. Zapobiegnie to przestojom w pracy i pozwoli uniknąć obniżenia wydajności pracowników.

Zaawansowane skanowanie

Dobór odpowiedniego modułu skanującego Zebra jest kluczowy dla Twoich pracowników. Zebra oferuje wiele opcji zależnie od tego jak wymagające zadania wykonują. Możemy wybrać moduł o standardowym zasięgu, moduł z dużym obszarem skanującym pozwalający na niezawodne celowanie lub moduł o zasięgu zaawansowanym, dzięki któremu bez problemu zeskanujemy zarówno przedmiot trzymany w ręku jak i ten znajdujący się na drugim końcu pomieszczenia.

ET45CA-101D1B0-A6

Zobacz także