ZEBRA TC26-HC prawy przód
zoom_out_map

Terminal mobilny ZEBRA TC26-HC

PROCESOR: Qualcomm Snapdragon 660 1,8 GHz

PAMIĘĆ: 3 GB RAM / 32 GB FLASH

EKRAN: 1280 x 720 px

TYP: 1D i 2D, imager SE4750

ZASIĘG ODCZYTU:  do 92,2 cm

INTERFEJSY: USB,  Bluetooth, NFC, GPS

BATERIA: 3100 mAh

KAMERA: 13 Mpx - tylna, 5 Mpx - przednia

KLASA SZCZELNOŚCI: IP65, IP67

WYMIARY:  158 mm x 79 mm x 13,7 mm

WAGA: 236 g

OS: Android 10

TC26BK-1HD224-A6
8596375239432
Rodzaj skanera
LICENCJA MDNA
2 888,37 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Terminal mobilny Zebra TC26-HC

Komputer mobilny Zebra TC26-HC to pierwsze w tej klasie urządzenie wyposażone w system Android 10. Znajomy interfejs systemu Android praktycznie eliminuje konieczność prowadzenia dodatkowych szkoleń. Android 10 z wbudowaną obsługą kolejnych wersji systemu Android sprawia, że urządzenie jest przygotowane na wymagania przyszłych zastosowań — terminal, który kupisz dziś, będzie obsługiwać przyszłe wersje systemu operacyjnego. Urządzenie wyposażone jest standardowo w skaner imager do odczytu kodów 1D i 2D, złącze USB typu C oraz bezprzewodową komunikację Bluetooth, Wi-Fi i sieć komórkową (4G). Ze względu na tę ostatnią cechę TC26-HC dedykowany jest do pracy w terenie.

Obudowa o odpowiednich rozmiarach – niewielka i lekka

Terminal przenośny Zebra TC26-HC to niewielkie, lekkie i wygodne w przenoszeniu urządzenie doskonały do dużych i małych firm. Można je z łatwością obsługiwać jedną ręką.

Pierwsze w swojej klasie urządzenie wyposażone w system Android 10

Znajomy interfejs systemu Android w terminalu mobilnym Zebra TC26-HC praktycznie eliminuje konieczność prowadzenia dodatkowych szkoleń. Android 10 z wbudowaną obsługą kolejnych wersji systemu Android sprawia, że urządzenie jest przygotowane na wymagania przyszłych zastosowań.

Zaawansowany ekran dotykowy High Definition o przekątnej 5 cali

Wyświetlacz komputera mobilnego TC26-HC zapewnia dużo miejsca na interakcje z aplikacjami. Ekran dotykowy jest czytelny zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz – w ostrym świetle słonecznym.

Stworzony dla dużych i małych firm

Komputer mobilny TC26-HCjest wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na upadki na beton. Dodatkowo jest niezawodny w każdych warunkach środowiskowych – urządzenia te wytrzymają śnieg, deszcz, wysokie temperatury i mróz. Nawet szybkie zmiany temperatury nie stanowią problemu. Ponadto wyświetlacz i okienko skanera są chronione wysokiej klasy szkłem Gorilla Glass.

Wszystkie niezbędne opcje łączności bezprzewodowej

Jeśli chodzi o łączność bezprzewodową, wiodące w tej klasie urządzeń, terminale mobilne TC26-HC są wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje – łączność Wi-Fi, komórkową, Bluetooth, GPS z A-GPS: Glonass, BeiDou, Galileo i NFC.

Rejestracja wszystkich typów danych przy użyciu tylnej kamery o wysokiej rozdzielczości 13 MP

Potwierdzenie dostawy, udokumentowanie uszkodzonego opakowania czy ukończenia naprawy, okazjonalne skanowanie kodów kreskowych i wiele innych – wszystko to zrobić można przy użyciu wbudowanej, kolorowej kamery z automatyczną regulacją ostrości.

Najwięcej opcji w swojej klasie

Wyjmowana bateria starcza na całą zmianę lub dłużej

Bateria standardowa zapewnia 10 godzin zasilania dla terminalu mobilnego TC21. Istnieje też możliwość kupienia opcji z bateria o zwiększonej pojemności aż do 14 godzin – taka bateria doskonale sprawdzi się w przypadku długich lub podwójnych zmian. A ponieważ baterię można wymienić, nie ma konieczności wyłączania urządzeń z użycia na czas ładowania.

Stwórz kompleksowe rozwiązanie do noszenia urządzeń, niewymagające obsługi ręcznej

Dostępny jako wyposażenie dodatkowe zaczep na nadgarstek zapewnia wygodę i wzrost wydajności, jaki wiąże się z obsługą bez użycia rąk. Pracownicy mogą skorzystać z funkcji parowania poprzez zetknięcie, aby sparować urządzenie ze skanerem pierścieniowym Bluetooth RS5100 marki Zebra i drukarkami mobilnymi marki Zebra.

Kamera przednia o rozdzielczości 5 MP do połączeń wideo

Komputer mobilny TC26-HC umożliwia serwisantom terenowym współpracę z ekspertami, a to przekłada się na wyższy wskaźnik napraw pomyślnie ukończonych przy pierwszej interwencji. Kamera przednia ułatwi szkolenia w miejscu pracy i przyniesie szereg innych korzyści.

TC26BK-1HD224-A6
8596375239432

Zobacz także