Zebra EC50 lewy przód
zoom_out_map

TERMINAL MOBILNY ZEBRA EC50

PROCESOR: Qualcomm SD660, 2.2 GHz Octa-core

PAMIĘĆ: 4 GB RAM / 64 GB FLASH

TYP: 1D i 2D, imager SE4710

INTERFEJSY: USB, RS232

BATERIA: 4100 mAh

KAMERA: 13 Mpx - tylna, 5 Mpx - przednia

KLASA SZCZELNOŚCI: IP67

WYMIARY:   154,5mm × 76mm × 9,6mm

WAGA: 183 g

OS: Android

EC500K-01D121-A6
8596375242609
Łączność
Bateria
Rodzaj skanera
Pamięć
4 050,39 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Terminal mobilny ZEBRA EC50 dla przedsiębiorstw

Terminal mobilny ZEBRA EC50 z niezawodną obsługą łączności WiFi to wysokiej klasy urządzenie firmy Zebra charakteryzujące się niezwykłą lekkością i smukłością. Z wyglądu oraz wrażenia obsługi przypomina smartfona jednak w jego wnętrzu kryje się już dużo więcej. Urządzenia te zostały stworzone dla przedsiębiorstw tak aby sprawdziły się zarówno dla pracowników wykonujących swoje obowiązki w siedzibie firmy jak i dla tych pracujących w terenie. Zawsze w zasięgu ręki, gotowe do codziennej pracy pozwolą pracownikom zwiększyć poziom wydajności i możliwości wykorzystania urządzeń.

Większa wydajność

EC50 to zaawansowany podręczny komputer zwiększający wydajność pracowników dzięki szerokiej gamie zastosowań. Mieści się w kieszeni, można go nosić w futerale, zamienić w krótkofalówkę lub wykorzystać jako aparat fotograficzny. Jeśli umieścimy go w stacji dokującej stanie się w pełni funkcjonalną stacją roboczą z monitorem i klawiaturą. W opcji ze skanerem mamy możliwość szybkiej rejestracji praktycznie każdego kodu kreskowego – zabrudzonego, słabo wydrukowanego czy uszkodzonego. Dzięki zastosowaniu kolorowych kamer zarówno z przodu jak i z tyłu urządzenia możemy nie tylko przeprowadzić wideo rozmowę z innym pracownikiem ale także wykonać dokumentację np. stanu towaru.

Błyskawiczna łączność bezprzewodowa

Pracownicy mogą liczyć na najwyższą jakość łączności bezprzewodowej dzięki zastosowaniu najlepszych funkcji. Wi-Fi wykorzystywane do przesyłania danych oraz do rozmów zapewnia czysty dźwięk oraz błyskawiczne działanie aplikacji. Bluetooth 5.0 oferuje 2x większą szybkość i 4x większy zasięg od wersji 4.2 przy jednocześnie niższym poborze mocy. Powoduje to dłuższy cykl pracy baterii, która bez trudu wytrzyma na jednym naładowaniu nawet do 12h. Jeżeli zależy nam na dłuższej ciągłej pracy baterii możemy podczas zakupu urządzenia wybrać opcję z baterią o zwiększonej pojemności. Jej czas pracy może się dzięki temu wydłużyć nawet do 16h co daje nam dwie pełnowymiarowe zmiany na jednym naładowaniu urządzenia.

Nowe funkcje i możliwości

Rozwiązania Mobility DNA, zastosowane w modelu EC50, pozwalają lepiej wykorzystywać możliwości terminali mobilnych firmy Zebra poprzez udostępnienie dodatkowych funkcji oraz uproszczenie procesu wdrażania urządzeń mobilnych i zarządzania nimi. Dzięki temu możemy np. bez problemu zidentyfikować i usunąć baterie, które już nie nadają się do użytku i nie działają w pełni sprawnie a także błyskawicznie zdiagnozować pojawiające się problemy bez konieczności wysyłanie urządzenia do centrum serwisowego. Ponadto dzięki wyposażeniu w system Android 10 i wzbogaceniu go o ponad 100 funkcji możemy stworzyć prawdziwy system operacyjny klasy korporacyjnej.

Ponadprzeciętne urządzenie w swojej klasie

Gdy weźmiemy pod uwagę cały okres eksploatacji, łączny koszt posiadania terminali EC50 jest średnio o połowę niższy niż koszt użytkowania smartfonów klasy konsumenckiej. Dużo większa żywotność urządzenia, wsparcie techniczne oraz aktualizacje zabezpieczeń zapewniają bezkonkurencyjne korzyści z jego posiadania. W przeciwieństwie do smartfonów mamy możliwość skorzystania z opcjonalnej umowy serwisowej Zebra OneCare, dzięki której powyższe opcje mogą być dostępne nawet przez okres do ośmiu lat.

EC500K-01D121-A6
8596375242609

Zobacz także