Zebra TC52ax TERMINAL MOBILNY lewy przód
zoom_out_map

TERMINAL MOBILNY ZEBRA TC52ax

ZEBRA TC520L-1YFMU7P-A6 terminal mobilny TC52ax z ekranem dotykowym; Android 11; Qualcomm Snapdragon 660 octa-core, 2.45 GHz · 4 GB RAM / 64 GB FLASH.

TC520L-1YFMU7P-A6
8596375250208
Bateria
Rodzaj skanera
7 005,81 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Terminal mobilny TC52-ax z dotykowym ekranem

Terminal mobilny Zebra TC52ax jest ulepszoną i wydajniejszą wersją swojego poprzednika, modelu TC52. Urządzenie posiada skaner imager do odczytu kodów 1D i 2D oraz system operacyjny Android 10 działający na procesorze Qualcomm Octa Core 2,4 GHz, który wraz z pamięcią masową w technologii Universal Flash Storage (UFS) zapewnia błyskawiczną nawigację pomiędzy ekranami aplikacji. Na ekranie wyświetlacza 5” grafika prezentowana jest w rozdzielczości 1920x1080 pixeli. Urządzenie zawiera baterie PowerPrecision+ o pojemności 4100 mAh, co zapewnia do 14 godzin zasilania.

Zaawansowana technologia ekranu dotykowego o wyższej rozdzielczości Full HD

Kolektor danych Zebra TC52ax wykorzystuje cały 5-calowy ekran w technologii Full HD, zapewniając więcej miejsca na wyświetlenie większej ilości danych. Prosty, dobrze znany i elastyczny sposób obsługi wielodotykowej ekranu z możliwością wprowadzania danych palcem w rękawiczce lub rysikiem działa nawet przy mokrym wyświetlaczu. A dzięki najlepszym w tej klasie parametrom czytelności ekranu w warunkach zewnętrznych jego zawartość łatwo jest odczytać nawet w ostrym świetle słonecznym.

Zasilanie na całą zmianę, na którym pracownicy mogą polegać

Terminal danych Zebra TC52ax posiada baterie PowerPrecision+ o wysokiej pojemności zapewniają aż 14 godzin zasilania – co wystarczy na najdłuższą nawet zmianę. Dzięki trybowi wymiany baterii, który daje dwie minuty sama zmiana akumulatora staje się łatwa i szybka – nie trzeba wyłączać urządzenia ani zamykać aktywnych aplikacji. A dzięki funkcji szybkiego ładowania baterie są w pełni naładowane i gotowe do pracy w rekordowo szybkim czasie.

Solidna konstrukcja i gotowość do najintensywniejszej nawet pracy w firmie

Mimo, że komputer mobilny TC52ax wygląda jak smartfon, został skonstruowany na potrzeby przedsiębiorstw. Można go upuścić do wody lub na betonową posadzkę, a także obsługiwać w deszczu, śniegu i zapylonym środowisku pracy. Uszczelnienie w urządzeniu obejmują teraz także baterię, co zwiększa niezawodność urządzenia. Jednolita obudowa zapewnia czułym układom elektronicznym dodatkową ochronę przed uderzeniami co ogranicza ewentualne koszty serwisowania. Szkło Corning Gorilla zapewnia z kolei maksymalną ochronę przed zarysowaniami i pękaniem dla panelu dotykowego i szyby skanera.

Podwójna funkcja — TC52ax można przekształcić w mobilną stację roboczą

Zaawansowane bezpłatne oprogramowanie Workstation Connect daje możliwość wyświetlania aplikacji z urządzenia TC52ax na dużym monitorze. Możemy dzięki temu pracować z urządzeniem jak na stacjonarnym komputerze wykorzystując możliwości urządzenia mobilnego. Podpinając monitor, myszkę oraz klawiaturę przekształcamy TC52ax na mobilną stację roboczą. Rozwiązanie to daje dokładnie taki sam efekt jak w trakcie pracy na prawdziwej stacji roboczej. Podpięty monitor wykorzystuje całą swoją przestrzeń, a użytkownicy mają pełną swobodę w ustawieniach rozmiaru okien oraz mają możliwość otwierania kilku aplikacji w wielu oknach. W każdej chwili, zależnie od potrzeb, pracownicy mogą też przełączać się pomiędzy komputerem mobilnym a stacją przez niego obsługiwaną. Wybór takiego rozwiązania to szybki zwrot z inwestycji, uproszczenie oraz obniżenie kosztu całej infrastruktury.

Większy zasięg i szybkość łączności Wi-Fi – przy niższym poborze mocy

Komputery mobilne TC52ax posiadają technologia MU-MIMO (Multiple-User Multiple Input Multiple Output) 2×2 umożliwia punktom dostępowym jednoczesne komunikowanie się z wieloma różnymi urządzeniami za pomocą technologii precyzyjnego formowania wiązki, co zwiększa przepustowość, szybkość i zasięg sieci Wi-Fi. Proces przetwarzania został przeniesiony z urządzenia mobilnego do punktu dostępowego, co wydłuża cykl pracy przy zasilaniu z baterii.

Bluetooth 5.0 – 2x większa prędkość i 4x większy zasięg przy mniejszym poborze mocy

Dzięki większej szybkość transmisji danych do 2 Mb/s w komputerze mobilnym TC52ax powoduje to zwiększenie elastyczność aplikacji oraz wydajność urządzeń peryferyjnych Bluetooth, takich jak drukarki oraz zestawy słuchawkowe. Technologia Bluetooth Low Energy (BLE) pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na energię, w efekcie czego TC52ax ma wydłużony cykl pracy baterii.

TC520L-1YFMU7P-A6
8596375250208

Zobacz także