Zebra WT6000 przód
zoom_out_map

Komputer mobilny ZEBRA WT6000

Komputer mobilny WT6000, zakładany na ramię -  nowy wymiar komputerów do noszenia klasy przemysłowej.

WT60A0-TS2NEWR
8596375106956
Bateria
Klawiatura
10 554,64 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Ultrawytrzymały komputer naramienny Zebra WT6000

Komputer naramienny Zebra WT6000 daje pracownikom możliwość korzystania z rozwiązań mobilnych przy wolnych rękach. Pozwala to osiągnąć wyższy poziom wydajności i szybkości w firmie. Aż do teraz komputery przystosowane do noszenia na ramieniu nie były wygodne ze względu na swoją masę albo wielkość. Przenośny terminal WT6000 z systemem Android wyznacza nowy standard w zakresie urządzeń do noszenia klasy korporacyjnej. Ma niewielką masę, a także jest mniejszy niż konkurencyjny sprzęt. Wyjątkowy system mocowania pozwala na doskonałe dopasowanie do każdego kształtu ramienia, zapewniając większy komfort użytkowania każdemu pracownikowi ograniczając tym samym narzekanie ze strony zatrudnionych.

Zwiększona wygoda noszenia dzięki kompaktowym rozmiarom

Przenośny terminal WT6000 jest o 27% lżejszy i o 36% mniejszy, przez zastosowanie przełomowego, ergonomicznego wzornictwa niż inni jego poprzednicy. Zapewnia to niezwykły w porównaniu ze starszymi modelami komfort użytkowania komputerów do noszenia klasy przemysłowej.

Wytrzymała i odporna konstrukcja

Komputer naramienny WT6000 jest pyłoszczelny, strugoszczelny, przystosowany do temperatur poniżej zera w chłodniach, a także jest w stanie wytrzymać nawet 1000 wstrząsów. Wyświetlacz - najbardziej narażony na uszkodzenia element każdego komputera mobilnego jest chroniony przez najlepsze w branży odporne na zadrapania szkło Corning Gorilla, które zapewnia odporność na zadrapania i upuszczenia.

Powiększony ekran wielodotykowy o zwiększonej ergonomii

Większa przestrzeń na wyświetlenie niezbędnych informacji oraz możliwość łatwego wprowadzania danych w rękawicach i obsługi mokrego ekranu, to od teraz podstawa z terminalem przenośnym WT6000. Udogodnienia te sprawiają, że pracownik ma wszystko pod ręką co powoduje maksymalne zwiększenie wydajności i przyspieszenie pracy. Dodatkowo zatrudnieni mogą powiększać, pomniejszać i przesuwać obraz, a także korzystać z innych gestów znanych im z innych urządzeń również obsługujących system Android.

Emulacja terminala

Komputer naramienny WT6000 od razu po wyciągnięciu z pudełka jest zdolny do pełnodotykowej emulacji terminala All-Touch Terminal Emulation (TE) firmy Zebra z uruchomioną licencją. Efektem tego strona front-end aplikacji terminalowych posiada od samego początku intuicyjny interfejs.

Zwiększ wydajność pracowników poprzez utworzenie kompleksowego rozwiązania złożonego z urządzeń do noszenia

Łącząc terminal przenośny WT6000 ze skanerem pierścieniowym Bluetooth RS6000 i zestawem słuchawkowym Bluetooth HS3100, parując je ze sobą przez przyłożenie, pracownik otrzymuje kompleksowe rozwiązanie, przy pomocy którego będzie mógł wykorzystać aplikację do kompletowania kierowanej głosem. Przy pomocy tych dodatków wydajność pracowników wzrośnie do 15% przy jednoczesnym ograniczeniu błędów o nawet 39%, w porównaniu z typowymi rozwiązaniami obejmującymi wyłącznie polecenia głosowe.

WT60A0-TS2NEWR
8596375106956

Zobacz także