ZEBRA RS4000 lewy przód
zoom_out_map

Skaner pierścieniowy ZEBRA RS4000

Pierścieniowy skaner kodów kreskowych, wykorzystywany jako skaner towarzyszący do komputerów mobilnych. Zaprojektowany z myślą o personelu, który stale potrzebuje obu rąk do swobodnej pracy, nie ogranicza ruchów i nie blokuje rąk.

RS4000-HPCSWR
8596375093881
Dodatkowe Funkcje
3 188,23 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Pierścień do skanowania Zebra RS4000 1D

Skaner pierścieniowy RS4000 to niewielkie i lekkie urządzenie przeznaczone do skanowania jednowymiarowych kodów kreskowych. Dzięki specjalnej konstrukcji skanera, korzystający z niego pracownik ma wolne ręce, może zatem swobodnie przekładać towar w magazynie czy sklepie detalicznym – co przekłada się na większą wydajność pracy i sprawniejszą realizację zadań. Bez problemu może również przestawić RS4000 na obsługę prawo- lub leworęczną a wymienne, łatwe do zamocowania paski na palec pozwalają na przestrzeganie zasad higieny oraz zapobiegają rozprzestrzenianiu się zarazków.

Szeroki zakres roboczy

Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii skanowania adaptacyjnego pracownicy mogą skanować zarówno kody kreskowe znajdujące się w minimalnej odległości od okna skanera, jak i te oddalone nawet o 4,5 m.

Skanowanie ciągłe i pojedyncze

Do dyspozycji mamy dwa tryby skanowania co daje pracownikom elastyczność i możliwość wyboru odpowiedniej opcji. Jednorazowe krótkie naciśnięcie spustu pozwala zeskanować pojedynczy kod kreskowy. Jeżeli natomiast potrzebujemy opcji skanowania ciągłego wystarczy, że ten sam spust po prostu przytrzymamy.

Zaawansowane funkcje skanowania

Zaawansowane algorytmy skanowania pozwalają na skanowanie kodów już przy pierwszej próbie bez względu na ich jakość. Mogą być uszkodzone, zabrudzone, zadrapane czy słabo wydrukowane – skaner RS4000 poradzi sobie z każdym z nich. Prawidłowy odczyt kodu kreskowego zapewnia uproszczone celowanie. Wyraźnie widoczna linia skanowania oraz pokaźne światło LED pozwalają bez problemu ocenić, czy skanowanie się powiodło.

RS4000-HPCSWR
8596375093881