ZEBRA Komputer ubieralny WS50 montaż na dwa palce, przód, lewy bok
zoom_out_map

Komputer ubieralny ZEBRA WS50

Mobilny komputer ubieralny ZEBRA WS50, z możliwością noszenia na nadgarstku.

WS5001-0B2J3020EA6
Sposób montażu
Czujnik zbliżeniowy
6 348,61 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Najmniejszy ubieralny komputer od zebra z systemem android ws50

Każdy pracownik który nie posiada mobilnego dostępu do istotnych informacji i pozostałych pracowników firmy jest zmuszony poświęcić więcej czasu na realizację zadania, co przekłada się na jego wydajność. Z rozwiązaniem tego problemu przychodzą komputery ubieralne firmy ZEBRA a dokładnie WS50 -najmniejszy na świecie komputer mobilny klasy korporacyjnej przeznaczony do noszenia na sobie, wyposażony w doskonale znany system Android 11. Wytrzymałość i modułowość tego urządzenia pozwala na stosowanie go w najróżniejszych warunkach: od zakładów produkcyjnych i magazynów aż po sklepy detaliczne, hotele i placówkach gastronomicznych. Uniwersalność tego komputera pozwala zmieniać jego montaż dostosowując go do danego zadania: na nadgarstku, grzbiecie dłoni lub dwóch palcach. To niewielkie urządzenie wyposażone jest w szereg funkcji: wydajny system głosowy i transmisji danych klasy biznesowej, aparat i wiele innych które znacząco zwiększają produktywność i dokładność każdego zadania. Jego małe wymiary, niska waga oraz prosta obsługa zapewniają mu bezkonkurencyjność jako urządzenie rejestrujące dane z wydajnymi funkcjami.

Stworzony z myślą o maksymalnej elastyczności

Dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu WS50 pracownicy zamiast standardowego komputera mobilnego i skanera pierścieniowego mogą nosić tylko jedno urządzenie do rejestracji danych i dostępu do nich. Dodatkowo obsługa komunikacji PTT eliminuje potrzebę noszenia dodatkowych urządzeń głosowych.

Przemyślany i uniwersalny system noszenia

Dzięki trzem różnym sposobom noszenia WS50 to idealne urządzenie dla praktycznie każdego pracownika zadaniowego w praktycznie każdej branży. Urządzenie można nosić na nadgarstku, na grzbiecie dłoni albo dwóch palcach.

Wbudowany aparat 13MP

Umożliwia okazjonalne skanowanie kodów kreskowych jak i pozwala wykonywać szczegółowe zdjęcia w celu udokumentowania stanu towaru, postępu w pracy lub innych zastosowań.

Zaawansowany skaner klasy korporacyjnej

Model WS50 wyposażony jest w imager ZEBRA SE4770, zapewniający wydajność funkcji rejestracji danych na najwyższym poziomie. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zeskanować praktycznie każdy kod kreskowy, tak szybko, jak szybko naciskany jest przycisk skanowania. Wysoka tolerancja na poruszanie ułatwia odczyt pracowniom którzy są cały czas w ruchu. Dzięki funkcji Multi-Code Data Formatting firmy ZEBRA można za jednym naciśnięciem przycisku skanowania rejestrowa oraz odpowiednio formatować i przesyłać dane ze wszystkich kodów kreskowych znajdujących się na etykiecie.

Gotowy do pracy przez całą zmianę

Dzięki wymiennym baterią urządzenia mogą pozostać w użytku w każdym momencie. Model mocowany na nadgarstku zasilany jest baterią o pojemności 800mAh, a modele pierścieniwe i mocowane na grzbiecie dłoni baterią 1300mAh. Baterie wyposażone są w funkcję szybkiego ładowanie dzięki czemu są gotowe do pracy w czasie poniżej 3 godzin. A dzięki obsłudze funkcji hot swap możliwa jest zmiana baterii w urządzeniu bez potrzeby wyłączania go.

Małe urządzenie zamknięte w wytrzymałej obudowie

Skrajnie wysokie i niskie temperatur, wstrząsy i liczne upadki to nie problem dla WS50. Urządzenie działa niezawodnie nawet po wielokrotnych upadkach z wysokości 1,8m i 2000 następujących po sobie wstrząsach. Dzięki klasie szczelności IP65 wszystkie modele są pyłoszczelne i odporne na silny strumień wody. A wymienna przednia osłona ułatwia utrzymanie urządzenie stu procentowej sprawności.

Specyfikacja:

  • System operacyjny: Android 11 AOSP
  • Procesor: Snapdragon Wear™ 4100/SDW429w, czterordzeniowy procesor 2,0 GHz
  • Pamięć: 1 GB RAM/8 GB Flash
  • Ekran: 2" AMOLED 460 × 460
  • Skaner: 1D i 2D, SE4770 imager
  • Połączenie sieciowe: USB 2.0 High Speed (host i klient), WLAN i Bluetooth
  • Norma szczelności: IP65
  • Bateria 1300mAh/800mAh
  • Interfejsy: Styki dokujące, poprzez kable interfejsu: USB-C (USB 2.0) host/klient i ładowanie
  • Gwarancja: 12 miesięcy
WS5001-0B2J3020EA6

Zobacz także