AP410i Access Point Extreme Networks prawy przód
zoom_out_map

AP410i Access Point Extreme Networks

AP410I-WR
0644728350117
Wi-Fi 6
3 999,81 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Punkt dostępu AP410i Extreme Networks

Punkt dostępowy AP410i 802.11ax Wi-Fi 6 z 3 modułami radiowymi wyposażone we wbudowane anteny powstał z myślą o środowiskach, w których występuje wielu użytkowników i ich duże zagęszczenie. Punkty dostępowe AP410 są w stanie zapewnić najwyższy poziom usług dla klientów bez uszczerbku dla funkcji monitorowania zabezpieczeń. Powstały z myślą o stale rozrastających się środowiskach sieciowych, w których pojawia się coraz więcej użytkowników, aplikacji czy urządzeń ale przede wszystkim zagrożeń.

Inteligentny czujnik 

Pierwszy w branży trójpasmowy punkt dostępowy 802.11ax z funkcją funkcję Smart Sensor do optymalnego zarządzania radiami aby zapewnić najwyższy poziom wydajności klienta a jednocześnie zapewnia ciągłe monitorowanie RF pod kątem zagrożeń bezpieczeństwa. Funkcja Smart-Sensor dla AP410i automatyzuje dostarczanie czujników ADSP w w konfiguracjach klienta bez uszczerbku dla ich wydajność. Funkcja ta inteligentnie wybiera i konfiguruje radia w punktach dostępowych, które muszą działać jako czujniki aby objąć cały obiekt z punktu widzenia bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej.

Zintegrowana technologia BLE

Punkty dostępowe AP410 z wbudowanym modułem Bluetooth służącym do komunikacji z urządzeniami loT oferują wsparcie technologii Thread dla rozwiązań lojalnościowych, które korzystają z Apple iBeacon. Aby wysyłać reklamy bezpośrednio do kupujących, gości i uczestników konferencji przedsiębiorstwa mogą używać w tym celu Google Eddystone. Dla firm, które chcą reklamować swoje strony pobierania aplikacji, portali przechwytujących czy informacji dotyczących konkretnego miejsca, to doskonałe rozwiązanie.

Technologia Wi-Fi 6 (802.11ax) 

Technologia 802.11.ax, w odróżnieniu od poprzednich generacji, skupiających się głównie na zwiększeniu transmisji danych, zwiększa także wydajność i szybkość Wi-Fi przenosząc je na zupełnie inny poziom.

AP410I-WR
0644728350117

Zobacz także