AP410C Access Point Extreme Networks  prawy przód
zoom_out_map

AP410C Access Point Extreme Networks

AP410C-WR
1 722,49 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Punkt dostępowy AP410C Extreme Networks

AP410C jest częścią uniwersalnej platformy Wi-Fi od Extreme Networks i zapewnia użytkownikom możliwość wyboru systemu operacyjnego Wi-Fi (IQ Engine lub WiNG Operating System). Klienci mogą wybrać system operacyjny podczas uruchamiania lub później, a punkt dostępowy przejmie funkcje i możliwości wybranego systemu operacyjnego. Po pierwszym uruchomieniu, AP410C automatycznie łączy się z ExtremeCloud IQ w celu znalezienia swojej persony. Wstępnie dostarczona persona OS jest następnie zdalnie włączana na AP410C, a użytkownik może pozostać w chmurze lub wybrać zarządzanie urządzeniem lokalnie.

Niezrównana wydajność

AP410C zapewnia wysoką wydajność i łączną szybkość transmisji danych 802.11ax do 4,8 Gb/s w paśmie 5 GHz i jednocześnie 2,4 Gb/s w paśmie 2,4 GHz. Platformy AP410C to pierwsza generacja punktów dostępowych, na których można uruchomić wiele systemów operacyjnych Extreme, co zapewnia elastyczność i możliwość wyboru między wdrożeniem w siedzibie firmy a wdrożeniem w chmurze, przy jednoczesnym zminimalizowaniu całkowitego kosztu posiadania. Zaprojektowany z myślą o środowiskach o dużym zagęszczeniu, AP410C jest wystarczająco wydajny i inteligentny, aby zapewnić najwyższy poziom usług klienckich bez uszczerbku dla monitorowania bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do innych punktów dostępowych, które skanują tylko częściowo, dedykowany dwupasmowy czujnik skanuje urządzenia w poszukiwaniu nieuczciwych urządzeń przez cały czas, eliminując ryzyko wystąpienia luk w zabezpieczeniach lub ataków. Punkty dostępowe Tri-Radio kontynuują tradycję urządzeń Extreme z radiami wybieranymi programowo (SSR) umożliwiającymi podwójną łączność w paśmie 5 GHz.

Niezwykła programowalność 

Firma Extreme wprowadziła na rynek pierwszy w branży punkt dostępowy 802.11ax ze zdefiniowanym oprogramowaniem, obsługujący nie tylko podwójną częstotliwość 5 GHz, ale także dwa programowalne tryby programowe do optymalnego zarządzania radiami w celu zapewnienia najwyższego poziomu wydajności klientów. Inteligentne monitorowanie programowo konfigurowalnych radiotelefonów AP410C umożliwia administratorom sieci konfigurowanie technologii RF w oparciu o środowisko użytkownika oraz konfigurowanie punktów dostępowych w różnych trybach.

Technologia Wi-Fi 6 (802.11ax) 

Poprzednie generacje 802.11n, 802.11ac wave 1 i 2, można uznać za ulepszenia generacyjne z z naciskiem na większą szybkość. Technologia 802.11ax zamiast tego zwiększa wydajność sieci Wi-Fi, a także jej szybkość, przenosząc sieci Wi-Fi na zupełnie nowy poziom.

Zintegrowana technologia BLE

Aby obsługiwać usługi IoT i Guest Engagement AP410 posiada interfejs Bluetooth umożliwiający łączenie się z urządzeniami IoT za pomocą technologii Thread wireless lub za pomocą Apple iBeacon1. Przedsiębiorstwa mogą używać Google Eddystone, aby wysyłać reklamy bezpośrednio do kupujących, gości i uczestników konferencji. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą reklamować swoje strony pobierania aplikacji, portali przechwytujących lub informacji dotyczących konkretnego miejsca.

AP410C-WR

Zobacz także