AP460E Access Point Extreme Networks prawy przód
zoom_out_map

AP460E Access Point Extreme Networks

AP460E-WR
0644728350339
5 977,80 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Punkt dostępowy AP460e

AP460e to zewnętrzny punkt dostępowy przeznaczony do pracy w trudnych warunkach takich jak silny wiatr czy temperatury poniżej zera. Charakteryzują się prostotą instalacji i stopniem ochrony IP67 co powoduje rozszerzenie zasięgu sieci Wi-Fi 6 poza obręb budynków. Zintegrowane funkcje GPS i BLE umożliwiają najnowocześniejsze zastosowania lokalizacyjne.

Niezrównana wydajność 

Urządzenie 460e zapewnia wysoką wydajność i łączną szybkość transmisji danych 802.11ax do 4,8 Gb/s w paśmie 5 GHz i jednocześnie 2,4 Gb/s w paśmie 2,4 GHz. Zaprojektowany z myślą o środowiskach o dużym zagęszczeniu, 460e jest wystarczająco wydajny i inteligentny, aby zapewnić najwyższy poziom usług klienckich bez uszczerbku dla monitorowania bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do innych punktów dostępowych, które skanują tylko częściowo, dedykowany dwupasmowy czujnik skanuje urządzenia nieuczciwe przez cały czas, eliminując ryzyko wystąpienia luk w zabezpieczeniach lub ataków.

Technologia Wi-Fi 6 (802.11ax) 

Technologia 802.11ax, w odróżnieniu od poprzednich generacji standardów 802.11 (tj. n, ac Wave 1 i 2), które koncentrowały się przede wszystkim na zwiększeniu prędkości transmisji danych, wprowadza dodatkowe funkcjonalności, przenoszące sieci Wi-Fi na całkiem inny poziom.

Zintegrowana technologia BLE

AP460e posiada wbudowany moduł Bluetooth, który służy do komunikacji z urządzeniami loT oraz oferuje wsparcie technologii Thread dla rozwiązań lojalnościowych korzystających z Apple iBeacon. W celu wysyłania reklam prosto do gości, klientów czy uczestników konferencji, przedsiębiorstwa mogą korzystać z Google Eddystone. To doskonałe rozwiązanie dla tych organizacji, które chcą przekonać użytkowników do korzystania z ich stron internetowych i portali.

Bezpieczeństwo

AP 460e zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa poczynając od obsługi najnowszych certyfikatów bezpieczeństwa WiFi Alliance WPA3. Dodatkowo, obsługa zapory sieciowej L2-L7 DPI typu stateful zapewniającej bezpieczeństwo dostępu.

Inteligentny czujnik

Pierwszy w branży trójpasmowy punkt dostępowy 802.11ax z funkcją Smart Sensor, która optymalnie zarządza radiami, zapewniając najwyższy poziom wydajności klienta, a jednocześnie umożliwia ciągłe monitorowanie częstotliwości radiowych pod kątem zagrożeń bezpieczeństwa. Oczekująca na opatentowanie funkcja inteligentnych czujników w 460e automatyzuje dostarczanie czujników ADSP w konfiguracji klienta bez obniżania wydajności zabezpieczeń. Funkcja ta inteligentnie wybiera i konfiguruje radia w punktach dostępowych, które muszą działać jako czujniki, aby objąć cały obiekt z punktu widzenia bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej, zmniejszając obciążenie inżynierów sieciowych.

AP460E-WR
0644728350339

Zobacz także