AP30 Aerohive Atom Extreme Networks prawy przód
zoom_out_map

AP30 Aerohive Atom Extreme Networks

AH-ATOM-CE-EU
1 025,09 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Punkt dostępowy AP30

AP30 rewolucjonizuje sposób projektowania i wdrażania sieci Wi-Fi, zapewniając dostęp korporacyjny, monitorowanie i analizę w nowej kompaktowej obudowie. Dzięki prostej i intuicyjnej konstrukcji oraz bezproblemowej instalacji i zautomatyzowanej konfiguracji over-the-air, AP30 jest idealnym wyborem dla wielu dynamicznych zastosowań, takich jak zapewnianie natychmiastowego dostępu do sieci, wypełnianie luk radiowych, zapewnianie bezpieczeństwa i analiz oraz zdalny dostęp VPN. AP30 jest wyposażony w łączność 802.11ac Wi-Fi i technologię Bluetooth Low Energy (BLE), które umożliwiają łączność i monitorowanie. Dzięki wielu trybom pracy, AP30 może być używany do rozszerzania łączności Wi-Fi poprzez istniejącą infrastrukturę Wi-Fi, mostkowania urządzeń IoT lub skanowania środowiska RF w zastosowaniach biznesowych i związanych z bezpieczeństwem.

Elastyczna łączność Wi-Fi

Administratorzy mogą szybko wdrożyć urządzenie AP30 w dowolnej lokalizacji, która ma wymagania dotyczące łączności. Nie ma konieczności prowadzenia nowych kabli lub montowania punktu dostępowego na suficie. Wystarczy znaleźć gniazdo zasilania i podłączyć urządzenie. Po wejściu na stronę AP30 może zostać podłączony do sieci Ethernet sąsiedniego gniazda danych, połączyć się z istniejącą siecią lub działać jako czujnik nakładkowy.

Rozwiązanie problemów związanych z gęstością

Wzmocnienie przeciążonych punktów dostępowych montowanych na suficie w pomieszczeniach konferencyjnych dowolnej wielkości. AP30 można tymczasowo lub na stałe zainstalować w ciągu kilku minut, aby niwelować skutki przeciążenia sufitowych punktów dostępowych w salach konferencyjnych, salach szkoleniowych, kawiarniach, holach, poczekalniach, salach gimnastycznych itp.

Zdalna sieć VPN

Urządzenie AP30 może natychmiast rozszerzyć łączność firmową na dowolne miejsce, w którym można podłączyć je do gniazdka elektrycznego i uzyskać adres IP. Dzięki wbudowanej funkcji VPN urządzenia AP30 można błyskawicznie udostępnić firmową identyfikację SSID.

Łączność IoT

AP30 może szybko i łatwo połączyć urządzenie IoT do sieci Extreme lub sieci innych firm w dowolnym, łatwo lub trudno dostępnej lokalizacji. AP30 może działać jak koncentrator IoT oraz można bezpiecznie podłączyć dowolne urządzenie działające w oparciu o sieć Wi-Fi i/lub Ethernet.

AH-ATOM-CE-EU