Access Point Extreme Networks AP305C prawy przód
zoom_out_map

AP305C Access Point Extreme Networks

AP305C-WR
0644728052141
1 139,93 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Punkt dostępowy Extreme Networks AP305C

Wewnętrzne urządzenia sieciowe AP305C z wbudowanymi antenami powstały z myślą o infrastrukturach bezprzewodowych znajdujących się w zadaszonych pomieszczeniach. Świetnie sprawdzą się przy rozbudowie prywatnych sieci domowych czy biurowych. Nie są przystosowane do miejsc, gdzie panują trudne warunki atmosferyczne. Extreme Networks AP305C to urządzenia korzystające z najnowszej technologii SoC (System-on-chip), posiadające dwa wbudowane dwuzakresowe moduły radiowe, które gwarantują pełne korzyści ze standardu Wi-Fi 6. Punkty dostępowe Extreme Networks AP305 charakteryzują się kształtną obudową i niewielkimi rozmiarami. Zostały wykonane z materiałów z recyklingu przyjaznych środowisku. Dzięki wbudowanemu czujnikowi światła i licznikowi zasilania zmniejszają zapotrzebowanie na prąd. Ogólną estetykę instalacji zachowamy montując urządzenie pod sufitem oraz ukrywając kabli Ethernetowe.

Najwyższy poziom usług bezpieczeństwa

Punkty dostępowe AP305C oferują obsługę najnowszego standardu bezpieczeństwa Wi-Fi WPA3 stosowanego w infrastrukturach bezprzewodowych. Użytkownicy mają zapewniony najwyższy poziom bezpieczeństwa w sieci, które w dzisiejszych czasach jest bardzo ważnym czynnikiem. Rozwiązanie takie doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze. Zintegrowany firewall typu stateful obejmujący warstwy od L2 do L7 daje pewność, że tylko dozwolone aplikacje ruchu mają dostęp do Twoich sieci. Obsługiwany firewall posiada technologię DPI dla realizacji kontekstowej ochrony dostępu a także technologię PPSK (Private Pre-Shared Key).

Najlepsza jakość oraz wysoka przepustowość dzięki Wi-Fi 6

Zastosowana technologia 802.11ax wykorzystuje częstotliwość 2,4 GHz oraz 5 GHz. Oprócz wzrostu wydajności i szybkości sieci wprowadza dodatkowe funkcje, które przenoszą sieci Wi-Fi na całkiem inny poziom. Punkty dostępu pracujące w standardzie 802.11ax zapewnią wygodę użytkowania na najwyższym poziomie, znajdując szerokie zastosowanie zarówno w domu, jak i biurze.

Analityka i zarządzanie

Dzięki połączeniu z systemem zarządzania Extreme Management, punkty dostępowe AP305C gwarantują bardzo bogaty zestaw danych aktualnych i archiwalnych występujących w postaci kontekstowych widgetów. Dzięki temu mamy zagwarantowaną szczegółowość informacji w zależności od naszych potrzeb. Dostępne są informacje dotyczące sieci, lokalizacji, punktów dostępowych czy urządzeń konsumenckich. Bez względu na analizowany kontekst administratorzy maja możliwość tworzenia własnych bibliotek widgetów.

Optymalne zarządzanie modułami radiowymi

Extreme Networks wprowadził pierwszy na rynku punkt dostępowy 802.11ax w technologii SDN. W celu uzyskania najwyższego poziomu jakości doświadczeń użytkowników AP305C obsługuje dwa pasma 5GHz oraz posiada programowalne tryby pracy dla optymalnego zarządzania modułami radiowymi. Zastosowane inteligentne funkcje monitorowania modułów radiowych umożliwiają konfigurowanie działania sieci w oparciu o środowisko użytkownika oraz, w zależności od potrzeb, ustawiać różne tryby pracy punktów dostępowych.

AP305C-WR
0644728052141

Zobacz także