ZEBRA AN440 lewy przód
zoom_out_map

AN440 Antena RFID

AN440-CPDFQ915WR
8596375038103
1 207,11 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Antena RFID ZEBRA AN440

Antena RFID ZEBRA AN440 to urządzenie zapewniające szerokie pole odczytu, a także wysokiej szybkości konwersję sygnału RF. Efektem tego jest szybkie i dokładne zbieranie danych nawet w obszernych i wymagających środowiskach magazynowych. AN440 jest łatwy do zamontowania na suficie bądź na ścianach, a jego wygląd sprawia, że urządzenie odnajdzie się w centrach obsługi klienta i halach produkcyjnych. Urządzenie to pozwala osiągnąć wydajniejsze strefy odczytu w magazynie takich jak półki, główne bramy i platformy dokujące - krótko mówiąc wszędzie tam, gdzie znajdują się pudełka i palety. Dzięki AN440 przepływ pracy jest płynny, zarządzanie ilością zapasów staje się niezwykle precyzyjne, a produktywność może osiągnąć nowy poziom.

Łatwy Montaż

Solidna, biała obudowa anteny AN440 sprawia, że urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w zastosowaniach wymagających bezpośredniego kontaktu z klientem, jak i w obiektach przemysłowych. Pozwala uzyskać optymalne strefy odczytu wokół półek na zapleczu, drzwi magazynu i stanowisk przeładunkowych. Wszędzie tam, gdzie pudełka i palety są transportowane z i do zakładu.

Większy zasięg odczytu

Prostokątną antenę AN440 zaprojektowano tak, by zapewniała szybszą i dokładniejszą transmisję zgodnych ze standardami EPC danych ze znaczników pasywnych do czytników RFID. Przepływ pracy w Twojej firmie nigdy nie ustaje, liczby asortymentu na stanie zawsze są dokładne, a Twoja produktywność może osiągnąć nowy poziom. 

Wsparcie techniczne przez cały okres eksploatacji

Nasze zaawansowane usługi w zakresie technologii RFID zapewniają wsparcie techniczne niezbędne do tego, aby skonstruować odpowiednie rozwiązanie na miarę danego przedsiębiorstwa, procesów i warunków. Daje to pewność, że pilotażowe lub kompleksowe wdrożenie nowych rozwiązań przebiegnie z zachowaniem najwyższej wydajności.

Dwuelementowa architektura 

Urządzenie można wykorzystać jako dwie oddzielne anteny monostatyczne w jednym pakiecie, a integracja ze stacjonarnymi czytnikami RFID firmy Zebra przebiega szybko i sprawnie, z zachowaniem wszelkich standardowych wymogów technicznych obowiązujących w przypadku każdego wdrożenia technologii RFID.

AN440-CPDFQ915WR
8596375038103