Kolektor danych ZEBRA MC2200 i ZEBRA MC2700

visibility68 Widok person Posted By: Gabriela Walczyna list W: Recenzje

Kolektor danych ZEBRA MC2200 i MC2700

Kolektor danych ZEBRA MC2200 i MC2700 - rozwiązanie problemów optymalizacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw

Zacznijmy od budżetu – MC2200 i MC2700 – rozwiązania dla małych i średnich firm

Twoja firma pracuje cały czas na takim samym poziomie, wyniki wyglądają tak samo, są zadowalające? To oznacza, że czas na zmiany. Rynek jest dynamiczny, a to, że stoisz w miejscu jest równoznaczne z tym, że zostajesz w tyle. Nie możesz sobie na to pozwolić, prawda? Oprócz zmian wewnętrznych warto przeprowadzić spartańską rewizję sprzętu. Co daje radę, a co już powinno odejść na zasłużoną emeryturę? Terminale? Drukarki? A może usprawnić pracę poprzez rezygnację z drukowania ton kartek papieru, a zamiast tego wykorzystać tablet i kolektor danych ? Niewielki budżet nie znaczy, że nie jesteś w stanie z niczym ruszyć dalej. Możesz wybrać urządzenia, które nie tylko wpiszą się w budżet, ale też zabezpieczą go na kilka lat wprzód. Bez dodatkowych kosztów, bez strachu, że coś nagle przestanie działać. Wytrzymałe, pewne i sprawdzone już przez licznych przed tobą – kolektory danych ZEBRA MC2200 i MC2700 .

Bez kompromisów. Jakość równa cenie.

Decydując się na kolektor danych ZEBRA MC2200 lub ZEBRA MC2700 , otrzymujesz urządzenie pyło- i wodoszczelne, o klasie szczelności IP65 , odporne na upadki z 1,5m na beton, pracujące w zakresie temperatur od -20°C do 50°C. To wartości wystarczające dla większości branż, więc te terminale spokojnie sprawdzą się na magazynach, przy dystrybucji, w sklepach, w przemyśle, portach czy przy produkcji. Ich ergonomiczna konstrukcja została zaprojektowana by umożliwić wygodne korzystanie z urządzenia każdemu pracownikowi, a do tego przewidziany został dołączany uchwyt pistoletowy, więc można zmienić użytkowanie urządzenia w przeciągu jednej chwili, wymaganej na bardzo proste podłączenie go do kolektora.

Kolektor danych ZEBRA MC2200 i MC2700  - przykładowe cechy fizyczne

Pod atrakcyjną obudową kryje się wysokiej jakości wnętrze. Zaczynając od systemu Android, który możemy aktualizować bezproblemowo do wersji 14, z zapewnioną ochroną i gwarancją, że urządzenie nie zestarzeje się nawet po którejś z kolei aktualizacji, nawet jeśli od zakupu minęły 2 lata lub 5. Standardowa bateria o pojemności 3500 mAh, oraz bateria rozszerzona o pojemności 4900 mAh, w zależności od potrzeb. Wbudowany moduł skanujący standardowego zasięgu ZEBRA SE4100, do skanowania kodów kreskowych (1D) oraz wszelkich kodów 2D, takich jak przykładowo kody QR . Kolektory posiadają też aparat fotograficzny z tyłu (13MP), łączność NFC, w wypadku kolektora danych MC2700 również miejsce na kartę SIM oraz łączność GPS. Poza tym oba modele posiadają następujące opcje łączności: WLAN, WPAN, USB 2.0 High Speed. Można dobrać wg potrzeb pamięć urządzenia – do wyboru mamy 2GB RAM/ 16 GB Flash, lub 3 GB RAM/ 32 GB Flash. Oba terminale działają na ośmiordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 660 1,8GHz .

Kolektor danych ZEBRA MC2200 i MC2700  - przykładowe cechy oprogramowania

Dla kogo i gdzie? – zastosowania kolektora danych MC2200 i MC2700

Jak zwykle, ogranicza cię głównie wyobraźnia. Przykładowo w handlu detalicznym, te mobilne kolektory danych sprawdzą się równie dobrze na zapleczu sklepu, przy inwentaryzacjach, przyjmowaniu i wysyłce towaru, oraz obsłudze zwrotów, jak i na sali sprzedaży, przy sprawdzaniu cen, kompletacji zamówień, czy również inwentaryzacji. Spokojnie poradzą sobie również w transporcie, logistyce, w sektorze magazynowym i dystrybucji, a także na placach przemysłowych, w portach i w sektorze produkcji. Do tego, dzięki usłudze 123Scan , jedno urządzenie można szybciutko przekonfigurować do pracy na innym stanowisku, poprzez zeskanowanie jednego, przygotowanego wcześniej kodu QR.

Dlaczego nie warto iść na kompromisy? – podsumowanie

Decydując się na rozwiązani Zebra Technologies masz pewność, popartą licznymi certyfikatami i nagrodami, że wydajesz pieniądze na sprawdzone urządzenia, które posłużą Ci lata. Ich wdrożenie jest szybkie i łatwe, przez co nie tracisz czasu na godziny nauki i bicia się z nowymi urządzeniami przez pracowników. Zebra działa na Androidzie najdłużej na rynku, dzięki czemu system jest bardzo stabilny i prosty dla użytkowników. ZEBRA Mobility DNA daje Ci możliwość wglądu w to, jakich aplikacji używają twoi pracownicy i zablokowanie im dostępu, przykładowo do ustawień urządzenia, sklepu Google, czy internetu, jeśli nie są konieczne, dzięki aplikacji Enterprise Home Screen . 123Scan oraz StageNow gwarantują ci szybkie wdrożenie i błyskawiczną zmianę konfiguracji urządzenia, dzięki czemu nie musisz przypisywać urządzeń do jednej funkcji, a jednym możesz obsłużyć kilka stanowisk o różnym charakterze pracy. Wysoka wytrzymałość i odporność urządzeń, a przy tym wsparcie techniczne i szybki serwis, gwarantują ci, że urządzenie, które kupisz, będzie dla ciebie pracowało przez długie lata.

Kolektor danych ZEBRA MC2200 i MC2700 - czy warto iść na kompromis?

Potrzebujesz pomocy w doborze urządzenia? Skontaktuj się z naszymi konsultantami poprzez formularz kontaktowy na stronie, naszą stronę na FB lub LinkedIn!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień