Mała drukarka, wielkie możliwości - kompaktowe drukarki ZEBRA ZD421

visibility61 Widok person Posted By: Gabriela Walczyna list W: Recenzje

Kompaktowe drukarki etykiet ZEBRA ZD421

Mała drukarka, wielkie możliwości

Seria drukarek kompaktowych ZEBRA ZD400 jest już właściwie kultowa. Niewielki koszt przy niewielkim rozmiarze i bardzo wysokiej jakości to połączenie, które kusi, a co najważniejsze – się sprawdza. Firma ZEBRA od ponad 50 lat dostarcza urządzenia, które służą latami, są bezpieczne i proste w użyciu. Seria ZD421 bazuje na cechach serii GK, rozwijając je i ulepszając – zapoczątkowała nową erę inteligencji i elastyczności. Nowe możliwości, wprowadzone dzięki zmianom konstrukcyjnym ułatwiają pracę z drukarką, wymianę najbardziej eksploatowanych części, umożliwiają zmianę drukarki w drukarkę przenośną dzięki dodatkowej baterii o dużej pojemności, która zapewnia zasilanie przez całą zmianę.

Elastyczność w cenie

Można się spodziewać, że urządzenia obiecujące tak wiele, będą również niesamowicie drogie. Co prawda modele drukarek kompaktowych ZD421 nie są tymi najtańszymi, ale też nie należą do tych najdroższych. Ich ceny wahają się od 1500 do 3000zł w zależności od konfiguracji. Możemy dowolnie konfigurować możliwość połączenia oraz rozdzielczość wydruku. Dostępne rozdzielczości to 203 i 300 dpi. Co do łączności, wariantów jest kilka, między innymi Bluetooth, Ehternet lub Wifi – do poznania konfiguracji zapraszamy na stronę produktu w naszym sklepie.

Kompaktowe drukarki etykiet ZEBRA ZD421 - recenzja, charakterystyka serii

Kto powinien o nich pomyśleć? – czyli w jakich przedsiębiorstwach drukarki mobilne znajdą zastosowanie?

Należy pamiętać, że kompaktowe drukarki etykiet nie są przeznaczone do nakładów w ilościach liczonych w tysiącach. Nadmierna eksploatacja urządzenia może znacząco wpłynąć na skrócenie jego żywotności. Nie znaczy to, że nie drukarki nie poradzą sobie ze sporadycznie występującymi bardzo dużymi nakładami. Trzeba mieć jednak na uwadze, że są przeznaczone do mniejszych ilości wydruków, liczonych przykładowo w setkach. Jeśli twoje przedsiębiorstwo wymaga wydruku tysięcy etykiet dziennie, codziennie, polecamy zapoznać się z serią ZT400, która jest przeznaczona do ciężkich zadań i masywnej eksploatacji, nawet w ciężkim środowisku.

Nie mniej, ZD421 znajdą zastosowanie przykładowo w handlu detalicznym, w sektorze ochrony zdrowia, w transporcie i logistyce, lekkiej produkcji, administracji publicznej, czy usługach związanych z turystyką, organizacją imprez i gastronomią.

Kompaktowa drukarka etykiet ZEBRA ZD421 -  zastosowania, branża

Print DNA - wbudowana przewaga

Oprogramowanie Print DNA to nazwa zestawu programów stworzonych jako rozwiązanie większości problemów napotykanych przez pracowników w trakcie pracy. Zaczynając od pierwszego uruchomienia drukarki, jej kalibracji, poprzez cały okres jej eksploatacji, aż po wieloletnie użytkowanie z bieżącym rozwiązywaniem napotykanych przeszkód. W skład tego zestawu wchodzą między innymi Printer Profile Menager Enterprise, dzięki któremu możesz zarządzać całą flotą drukarek zdalnie. Wiążę się to z zarządzeniem urządzeniami oraz rozwiązywaniem napotykanych przez nie problemów. Nie ma znaczenia, gdzie na świecie znajduje się Twoja drukarka – jeśli tylko ma dostęp do sieci, możesz mieć na nią oko. Oczywiście, korzystanie z połączeń sieciowych wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem. Na to też znaleziono sposób – powstała funkcja PrintSecure. Umożliwia bezpieczne połączenie z drukarką i jej łatwe konfigurowanie. Funkcja umożliwia również zabezpieczenie przed atakami cybernetycznymi, poprzez między innymi identyfikacją luk w zieczeniach i blokowanie nieupoważnionego dostępu.

Zestaw narzędzi ZEBRA PrintDNA do efektywnej pracy drukarek

Jeśli po przeczytaniu tego artykułu masz jeszcze jakieś pytania, bądź wątplilwości, nie bój się pytać. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień