Przemysłowe drukarki etykiet ZEBRA ZT230

visibility211 Widok person Posted By: Gabriela Walczyna list W: Recenzje

Przemysłowe drukarki etykiet ZEBRA ZT230

Duże nakłady i wysoka jakość w przystępnej cenie

Projektanci Zebra Technologies uczą się cały czas, analizując otrzymane od klientów informacje na temat powstałych urządzeń. Ta istotna współpraca i komunikacja na linii klient-projektant, owocuje za każdym razem kolejnymi rozwiązanymi przeszkodami, kładąc podwaliny dla zbliżającej się perfekcji. Wynikiem tej komunikacji jest seria przemysłowych drukarek etykiet ZT200. Urządzeń gotowych do pracy w stale zmieniających się wymaganiach biznesowych i by sprostać wyzwaniom operacyjnym.

Prościej, mniej, lepiej - innowacja serii ZT200

Jeśli ktoś już od pewnego czasu śledzi poczynania ZEBRA Technologies, zapewne zdaje sobie sprawę, że ich priorytetem stało się upraszczanie korzystania z urządzeń, które produkują. Zadbano więc o to, żeby seria ZT200 była przystępna dla nowego użytkownika, a jej obsługa wymagała minimalnych nakładów nauki. Wymiana komponentów jest prosta i nie wymaga użycia narzędzi, dzięki czemu koszty serwisowe są niższe. Drukarki do etykiet ZT200 zostały również zmniejszone w stosunku do poprzedniczek – S4M (urządzenie nie jest już wspierane). Obecnie, w zależności od modelu ich wymiary przedstawiają się następująco: ZT220 – 43,2 cm dł. x 23,9 cm szer. x 28 cm wys., a ZT230: 43,2cm dł. x 24,3 cm x 27,7 cm wys. W stosunku do poprzedniczek odróżnia je również różnorodność możliwości połączeń, między innymi Ethernet oraz oparte na ikonach wskaźniki stanu LED, dzięki którym szybko możesz się dowiedzieć jaki jest stan Twojej drukarki. Dzięki Link-OS drukarki obsługują starsze i konkurencyjne języki innych drukarek.

Przemysłowa drukarka etykiet ZEBRA ZT230 - opis działania

Czym się różnią od siebie modele ZT200?

Model ZT220 jest najbardziej przystępny cenowo, to można powiedzieć bez ogródek. Posiada trwałą polimerową obudowę oraz prosty interfejs z trzema przyciskami. Bardzo dobrze radzi sobie tam, gdzie nie jest wymagana częsta zmiana formatów i ustawień drukarki. Natomiast ZT230 posiada całkowicie metalową obudowę oraz graficzny interfejs LCD, który znacznie ułatwia pracę z drukarką. Przeznaczone dla niej są miejsca, gdzie wymagana jest elastyczność, w wyniku częstych zmian formatu lub ustawień drukarki.

Gdzie się sprawdzą?

Ciężko Ci określić, czy te drukarki etykiet spełnią potrzeby Twojej firmy? Przedstawiamy przykładowe zestawienie branż i zastosowań, w których te drukarki sprawdzają się od lat.

Przemysłowa drukarka etykiet ZEBRA ZT230 - branże

Istotne szczegóły

Popularne powiedzenie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach, a ZEBRA mówi, że w szczegółach tkwi jakość i wzrost produktywności.

W kwestii zwiększenia produktywności tym istotnym szczegółem jest oprogramowanie PrintDNA, czyli zestaw narzędzi, które zwiększają możliwości zarządzania drukarką i procesem druku, nawet zdalnie, umożliwiają bieżący wgląd w stan drukarki oraz zachodzące procesy, dodatkowo umożliwiając zintegrowanie ze sobą kilku drukarek.

Innym istotny aspektem są wykorzystane do wydruku materiały. Szczególnie polecane są dedykowane materiały eksploatacyjne ZEBRA, które oferują niezmiennie wysoką jakość, dbając o jakość wydruku. Czytelny kod jest zawsze dużym plusem i ważnym elementem wpływającym na płynność pracy, więc warto o niego zadbać, jeśli tylko istnieje taka możliwość. ZEBRA Technologies stara się sprostać wszystkim możliwym przeszkodom, więc projektując skanery i kolektory danych przewidziała już fakt, że kody na etykietach są wystawione na działanie przeróżnych, czasem naprawdę ciężkich warunków. Wyposażyła je w potężne moduły skanujące, które są w stanie odczytać kody wybrakowane, zabrudzone lub znajdujące się pod folią, czy na powierzchniach metalowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na przykład na niezwykle solidne skanery z możliwością odczytu nawet do 20m – DS3678-SR lub mniej zaawansowany LI3608.

Przemysłowa drukarka etykiet ZEBRA ZT230 - charakterystyka

Ciężko Ci dobrać sprzęt odpowiedni do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień