Ręczny skaner towarzyszący ZEBRA CS6080

visibility175 Widok person Posted By: Gabriela Walczyna list W: Recenzje

Ręczny skaner towarzyszący ZEBRA CS60

To ostatnio bardzo popularny model, o który dostajemy sporo zapytań. Jest niewielki, wygodny, rozmiarem dostosowany do dłoni, co zapewnia wygodne użytkowanie. Ten towarzyszący skaner ręczny występuje w dwóch konfiguracjach – bezprzewodowej i przewodowej, natomiast jego konstrukcja umożliwia zmianę sposobu ładowania, poprzez zmianę baterii na adapter USB. Urządzenie jest wyposażone w skaner krótkiego zasięgu, czyli posiada zasięg do 1,2m. Skaner można wykorzystać przy kasach, w kioskach samoobsługowych, w gastronomii, transporcie i logistyce oraz produkcji lekkiej. Urządzenie posiada również wersję dedykowaną dla służby zdrowia. To dokładnie to samo urządzenie wewnątrz, natomiast jego obudowa jest stworzona z bardziej wytrzymałych materiałów, które mają przetrwać częsty kontakt z silnymi środkami dezynfekującymi.

Ręczny skaner towarzyszący ZEBRA CS6080 - specyfikacja techniczna

Ręczny skaner towarzyszący ZEBRA CS6080 - specyfikacja techniczna

Skaner CS6080 został przystosowany do tego, by móc pracować w różnych branżach. Jego zmienna konstrukcja stała się jego cechą rozpoznawczą. Zmienność konstrukcji polega na łatwiej zmianie sposobu ładowania urządzenia. Może być ono przewodowe lub nie. Wszystko zależy od końcówki urządzenia, która wymiennym elementem i może być baterią lub adapterem USB. To znaczy, że w zależności od potrzeb możemy dowolnie dopasować formę skanera. Jego konstrukcja jest wytrzymała i niezależnie od sposobu ładowania, posiada klasę szczelności IP65 i odporność na upadki z wysokości 1,8m na beton. Pracuje w temperaturach w zakresie od 0° do 50° oraz wilgotności w zakresie od 5-95% bez kondensacji. Wytrzymuje również 250 wstrząsów o amplitudzie 0,5m. Posiada wbudowany skaner o standardowym zasięgu 1,2m, odczytujący kody 1D i 2D. W opcji z baterią, urządzenie waży 83g, a pełne naładowanie pozwala wykonać 13 tys. skanów lub 18h pracy. W wersji z kablem USB, waga urządzenia to 56g. Skaner ze stacją dokującą za pomocą Bluetooth lub poprzez NFC. Można go połączyć z urządzeniami działającymi na systemie iOS, jednak konieczna jest do tego specjalna konfiguracja, która posiada certyfikat MFi.

Ręczny skaner towarzyszący ZEBRA CS6080 - zastosowania, branże

Zastosowania ręcznego skanera towarzyszącego ZEBRA CS6080

Dzięki swojej wytrzymałej, kompaktowej budowie, ręczny skaner towarzyszący może być wykorzystany na wiele sposobów, w wielu branżach. Jest niewielki, spokojnie mieści się w kieszeni. Można doposażyć go w stand lub smycz, która umożliwi noszenie go na szyi (tylko wersja z baterią). Ułatwia sprzedaż w handlu detalicznym, zarządzanie zapasami, przeprowadzanie inwentaryzacji, znakowanie towaru i śledzenie napraw. W turystyce, gastronomii i w trakcie organizowania imprez można go wykorzystać na stoiskach koncesyjnych, przy obsłudze sprzedaży biletów lub po prostu w punktach sprzedaży. W transporcie i logistyce będzie może służyć do mobilnych rozliczeń, a w produkcji lekkiej do odczytywania etykiet wysyłkowych lub śledzenia zasobów.

Jesteś zainteresowany kupnem lub testem ręcznego skanera towarzyszącego ZEBRA CS6080? Masz jakieś pytania po przeczytaniu tego artykułu? Skontaktuj się z nami, poprzez formularz kontaktowy, Facebook lub LinkedIn! Nasi przedstawiciele są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień