Załóż dodatkową wydajność - komputer mobilny ZEBRA WT6300 do noszenia na przedramieniu

visibility23 Widok person Posted By: Gabriela Walczyna list W: Recenzje

Czy można ubrać dodatkową wydajność? – komputery do noszenia ZEBRA WT6300

Najwyższej jakości komputer klasy przemysłowej do noszenia na przedramieniu, zapewniający pełną mobilność i wolne ręce

Komputer mobilny ZEBRA WT6300 to coś dla miłośników efektywnej i wygodnej pracy. Możliwość ubrania komputera na przedramię, zwalnia ręce przez co praca jest zdecydowanie prostsza. Pracownik nie musi mieć na uwadze wciąż tego, że musi szukać miejsca, w które może odłożyć urządzenie ilekroć będzie musiał podnieść, przykładowo, paczkę. Komputery nie mają wbudowanego dedykowanego skanera, jednak bez problemowo działają ze skanerami towarzyszącymi. Polecanym duetem jest komputer ubieralny WT6300 i skaner pierścieniowy RS5100 lub RS6000. Wykorzystanie takiego połączenia daje pełną swobodę działania, uwalniając dłonie. Tymczasem komputer jest bezpieczny na przedramieniu pracownika, zamocowany na specjalnym uchwycie. Takie rozwiązanie zmniejsza też ryzyko zgubienia urządzenia, ponieważ pracownik cały czas ma je przy sobie.

Komputer mobilny ZEBRA WT6300 i skaner pierścieniowy ZEBRA RS6100 - optymalizacja, wydajność, mobilność

W mocnej obudowie, mocne wnętrze - komputery do noszenia ZEBRA WT6300

Dużą zaletą tych komputerów mobilnych jest ich niewielki rozmiar i nisko osadzony środek ciężkości, dzięki któremu nie zmniejszono napięcie mięśni i zmęczenie powodowane noszeniem urządzenia. W podstawowej wersji bez klawiatury, komputer ma wymiary 121 mm długości, 89 mm szerokości i 34mm głębokości, a waga ze standardową baterią to 256g. Wyświetlacz WVGA 3,2” można spokojnie obsługiwać w rękawiczkach, w trakcie deszczu. Do wyboru bateria standardowa o mocy 3350 mAh, lub zatwierdzona do pracy w chłodniach bateria PowerPrecision+ o zwiększonej pojemności – 5000 mAh. Klawiatura ekranowa lub doczepiana klawiatura boczna, trzy programowane przyciski funkcyjne. W środku ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 660 2,2GHz. System Android z możliwością podniesienia do wersji 14 oraz pamięć 3GB RAM i 32 GB Flash. Łączność zapewnia nam moduł Bluetooth 5.0, Wi-Fi oraz NFC.

Warto wspomnieć o odporności komputerów nasobnych ZEBRA WT6300. Zakres temperatur roboczych sięga od -30°C do 50°C, natomiast wilgotność robocza od 5% do 95% bez kondensacji. Komputer mobilny jest odporny na upadki na beton z wysokości 1,2m, w całym zakresie temperatur roboczych zgodnie z normą MIL-STD 810G. Wytrzyma 1000 wstrząsów o amplitudzie 0,5m i posiada klasę szczelności IP65.

Komputer mobilny ZEBRA WT6300 - zastosowania, branże, gałęzie

Komu i gdzie przydadzą się komputery mobilne ZEBRA WT6300

To odpowiednie urządzenia na sektor magazynowy, dystrybucji, transportu i logistyki, gdzie może spokojnie posłużyć do przyjmowania towaru, kompletacji zamówień, składowania kartonów, uzupełniania zapasów, pakowania, składowania tymczasowego, załadunku i rozładunku naczep, zarządzania zwrotami. W handlu detalicznym sprawdzi się w takich zadaniach jak zarządzanie magazynami na zapleczu sklepów detalicznych, kompletacja zamówień złożonych online na sali sprzedaży, kontrola i aktualizacja cen, przyjmowanie towaru w sklepach, zarządzanie zapasami, komunikacja w sklepach. Natomiast w sektorze produkcji mogą to być zadania takie jak: zarządzanie zapasami, uzupełnianie zasobów na linii produkcyjnej, identyfikacja i śledzenie części.

Jesteś zainteresowany kupnem lub testem komputera mobilnego ZEBRA WT6300? Masz jakieś pytania po przeczytaniu tego artykułu? Skontaktuj się z nami, poprzez formularz kontaktowy, Facebook lub LinkedIn! Nasi przedstawiciele są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień