Zaprojektowane by trwać - tablet ZEBRA L10

visibility164 Widok person Posted By: Gabriela Walczyna list W: Recenzje

ZAPROJEKTOWANE BY TRWAĆ - TABLETY ZEBRA L10

Tablety zaprojektowane, by przeżyć więcej

Tablet ZEBRA L10 - zaprojektowany by przeżyć więcej

Poszukujesz tabletu, który zastąpi sterty papierów, umożliwi Ci sprawniejszą pracę i będzie gotowy do użycia w każdych warunkach. To nie jest pytanie, to jest fakt. Żyjemy w erze digitalizacji i zostało niewiele spraw, które pozostały poza sferą cyfrową. Personel Twojej firmy pracuje w trudnych warunkach, więc można śmiało stwierdzić, że Ty nie potrzebujesz, a wymagasz, żeby sprzęt na którym pracują był niezawodny i spisywał się lepiej niż dobrze, nawet w najbardziej niespodziewanych sytuacjach. Może być różnie – problem z łącznością, deszcz, pył, ostre słońce, śnieg, wstrząsy, praca na wysokościach – doskonale wiesz, że wiele może się wydarzyć. Zabezpieczasz przed tym pracowników – upewnij się, że sprzęt też ma odpowiednie zabezpieczenia. Co zapewni Cię o wytrzymałości sprzętu? Polecamy zapoznać się ze standardem militarnym MIL-STG 810G. W skrócie można powiedzieć, że przyznanie tego certyfikatu zapewnia, że urządzenie wytrzyma ekstremalne warunku odpowiednie dla strefy cywilnej.

3 wersje, jednakowa skuteczność - XSLATE, XPAD, XBOOK

Tablet ZEBRA L10 - 3 wersje, jedna skuteczność XSLATE, XPAD, XBOOK

Jesteś już świadom tego, czego będą potrzebować Twoi pracownicy? Co zapewni im odpowiednią wygodę pracy, konieczną do zwiększenia wydajności? Tablety L10 oferują trzy rozwiązania. Pierwszym jest XSLATE – czyli mówiąc prościej, po prostu tablet. Można go bezpiecznie nosić w ręce, zamontować na wózek czy w aucie. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, kłania się XPAD. To tablet ze sztywnym uchwytem, w który wbudowany jest czytnik kodów. Mamy więc dwa urządzenia w jednym. Natomiast kiedy potrzebujesz wytrzymalszej alternatywy dla laptopa, proponujemy wersję XBOOK. Mamy możliwość dołączenia do tabletu klawiatury. Dzięki temu może nie tylko przydać się w trasie, ale też spokojnie zastąpić biurowego laptopa, co zmniejsza ilość urządzeń, które pracownik musi mieć ze sobą i o które musi dbać.

System to nie problem - Windows i Android na tabletach ZEBRA L10

TABLET ZEBRA L10 - tablet system Windows, tablet system Android

Głośno mówimy o tym, że ZEBRA oferuje tablety L10 zarówno działające na systemie Android, jak i na Windowsie. Należy jednak zaznaczyć, że tablety to ostatnie urządzenia, które ZEBRA produkuje z systemem Windows. W pozostałych urządzeniach już zrezygnowano z tego rodzaju oprogramowania. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszystkie aplikacje będą działały na obu tych systemach, a często zdarza się tak, że dostosowanie takiej aplikacji do systemu Android może zająć trochę czasu. Dlatego z miejsca chcielibyśmy uspokoić. Po pierwsze wciąż jest możliwość zakupy tabletów z oprogramowaniem Windows i nie ma informacji o tym, że mają zostać wycofane z produkcji. Po drugie – swoje urządzenia ZEBRA projektuje w taki sposób, by mogły przetrwać długie lata. Dodatkowo, kiedy zaprzestają produkcji jakiegoś modelu, zapewnia wsparcie przez następne 5 lat od zakończenia produkcji. Oznacza to tyle, że można w tym momencie spokojnie zainwestować w tablet z systemem Windows i korzystać z niego przez minimum 5 następnych lat. Pamiętajmy, że tablety dalej są w produkcji, więc wspomniane minimum oznacza tylko okres wsparcia po jej zakończeniu.

Komu może się przydać aż tak wytrzymały tablet? - ZEBRA L10 w akcji

Najbardziej o zaufaniu jakim można obdarzyć ZEBRĘ może świadczyć to, że są już wykorzystywane tam, gdzie nie może być miejsca na błąd, ścięcie systemu, rozbicie ekranu lub uszkodzenie urządzenia po upadku – mowa tu o służbach ratowniczych. Tablety ZEBRA L10 zostały wybrane tam, gdzie ważą się losy ludzkiego życia – wykorzystywane są w karetkach i wozach strażackich. Używają ich funkcjonariusze policji. Bez problemu poradzą sobie w ciężkich warunkach pracy w terenie w sektorze energetycznym, górniczym, mediów, usług komunalnych, telekomunikacji, czy budowlanym. Praca w terenie nie jest jedynym jego zastosowaniem. Sprawdzą się bardzo dobrze również w biurze, zastępując laptopy.

Tablet ZEBRA L10  w akcji - zastosowania tabletu

Zaufaj wytrzymałości, która sprawdza się tam, gdzie nie ma miejsca na błędy. Skontaktuj się z nami i zamów tablet ZEBRA L10 dostosowany do swoich wymagań.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień