ZEBRA ZT111 lewy przód
zoom_out_map

Przemysłowa drukarka etykiet ZEBRA ZT111

Druk: termiczny

Waga: 7.7 kg

Rozdzielczość: 203 dpi

Max szerokość druku: 104mm

Prędkość druku (maks.) : 250 mm/s

Łączność: USB,  USB, RS-232, Ethernet

Pamięć: 256MB/256MB

W zestawie: kabel zasilający

ZT11142-D0E000FZ
Rodzaj wydruku
  • Termiczny
  • Termiczny i termotransferowy
Rozdzielczość
  • 203 DPI
  • 300 DPI
3 048,69 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

DRUKARKA PRZEMYSŁOWA ZEBRA ZT111

W przypadku, gdy działania związane z drukowaniem przerastają możliwości drukarki biurkowej, a nie chcemy nadwyrężać firmowego budżetu, z pomocą przychodzi drukarka Zebra ZT111. To kompromis, na który możesz sobie pozwolić. Wybierając drukarkę ZT111 zyskujesz niezbędne funkcje, na które stać Twoją firmę. Produktywność na wysokim poziomie uzyskasz dzięki dużej prędkości druku, większej bezawaryjności, wbudowanym inteligentnym funkcjom oraz narzędziom, które ułatwiają pracę i oszczędzą Twój czas. Możliwość rozbudowy zapewni zabezpieczenie inwestycji na przyszłość.

KLASA EKONOMICZNA, KTÓRA OFERUJE WIĘCEJ

Prostota integracji pozwala odciążyć zespół informatyków. Z racji na to, iż drukarka jest zgodna wstecznie oraz wyposażona w funkcję emulacji drukarek można ją bardzo łatwo zintegrować z istniejącą siecią. Możemy bez problemu zastąpić inne marki bez konieczności zmiany formatów etykiet czy pisania nowego kodu. Prosta obsługa interfejsu znacznie skraca proces szkolenia i wdrażania nowych użytkowników. Dodatkowo drukarka daje możliwość wglądu w stan zużycia materiałów eksploatacyjnych co pozwala na szybką reakcję i skrócenie czasu na diagnozę, naprawę lub wymianę części.

OPCJONALNA ŁĄCZNOŚĆ DO WYBORU

W celu zwiększenia wydajności bardzo istotna jest łączność pomiędzy drukarką, innymi urządzeniami oraz pracownikami. Zebra ZT111 daje możliwość wielu opcji do wyboru, tj.: port szeregowy, Ethernet czy port USB host. To Ty wybierasz opcje najlepsze dla twojej firmy. Możemy również połączyć się z drukarką za pośrednictwem znacznika Print Touch. Wystarczy, że w celu połączenia, zetkniemy z nią urządzenie obsługujące łączność NFC. Możemy również dodać drugi port Ethernet lub Wi-Fi 802.11ac.

INTELIGENTNE ZABEZPIECZNIA CHRONIĄCE DANE I INFRASTRUKTURĘ

Zebra zadbała także o bezpieczeństwo oferowanych urządzeń. Podczas uruchamiania, drukarkę ZT111 możemy zabezpieczyć za pomocą funkcji Secure Boot a zapobiec niepożądanym zmianom ustawień podczas użytkowania pomoże nam tryb Protected Mode. Przeniesienie bądź wycofanie drukarki ZT111 z eksploatacji również nie będzie stanowiło większego problemu – możemy w prosty sposób zresetować wszystkie ustawienia oraz usunąć pliki użytkownika.

ZT11142-D0E000FZ

Zobacz także