Zebra MC3390xR prawy przód
zoom_out_map

Kolektor Danych ZEBRA MC3390xR

KOLEKTOR: 1D: wszystkie standardowe kody jednowymiarowe łącznie z GS1 DataBar, 2D: wszystkie standardowe kody dwuwymiarowe

SCANER: 2D Imager - SE4770 Standard Range Imager, czytnik RFID

INTERFEJS: Bluetooth, WiFi, RFID

KLASA SZCZELNOŚCI: IP64

WAGA: 765 g

ZASIĘG ODCZYTU: Medium Range do 4,5m Long range nawet do 21m

WYMIARY:  164 mm x 96 mm x 271 mm

BATERIA: 7000 mAh

OS: Andorid

MC339U-GF2EG4EU
8596375238152
Rodzaj skanera
Klawiatura
11 901,55 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Czytnik terminal mobilny RFID Zebra MC3390xR

Terminal mobilny RFID Zebra MC3390xR to czytnik o zwiększonym zasięgu, dzięki któremu jesteśmy w stanie osiągnąć wyższy poziom wydajności i dokładności w codziennych działaniach magazynowych. Urządzenie posiada wbudowaną antenę o najlepszym, w tej klasie urządzeń, zasięgu odczytu RFID oraz mechanizm skanowania kodów kreskowych 1D/2D o średnim i dalekim zasięgu. Dzięki wzmocnionej konstrukcji, tak charakterystycznej dla urządzeń marki Zebra, MC3390xR świetnie sprawdzi się w półprzemysłowych ośrodkach pracy. Ułatwienia w postaci dużego ekranu dotykowego, fizycznej klawiatury oraz najbezpieczniejszej architektury opartej na systemie Android pozwalają w pełni wykorzystać potencjał urządzenia.

Zwiększona wydajność baterii

Terminal MC3390xR wyposażony został w baterię o zwiększonej o 35% pojemności dzięki czemu przekłada się to nie tylko na szybszą realizację zadań i łatwiejszą obsługę lecz także na możliwość ciągłej pracy przez całą zmianę. Ogranicza to znacznie przestoje w pracy spowodowane koniecznością częstej wymiany baterii. Dzięki opracowanej przez Zebrę technologii PowerPrecision+ łatwo zidentyfikować starzejącą się baterię, usunąć i wymienić ją na nową.

Wytrzymała konstrukcja

W środowiskach półprzemysłowych jak hale produkcyjne czy magazyny, urządzenia narażone są niejednokrotnie na różnego rodzaju upadki, uderzenia czy inne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Terminal mobilny Zebra MC3390xR został wykonany z wysokiej klasy materiałów odpornych na działanie właśnie takich czynników. Terminal może upaść pracownikowi na posadzkę betonową nawet z wysokości 1,5m i nie wpłynie to na jakość jego funkcjonowania. Norma szczelności IP54 zabezpiecza czytnik dodatkowo przed zachlapaniem i pyłem.

Lekka i kształtna obudowa

MC3390xR to czytnik RFID skonstruowany z myślą o wygodnej obsłudze urządzenia jedną ręką tak aby znacznie podnieść komfort użytkowania i to bez względu na to czy pracownik jest prawo- czy leworęczny. Czytnik RFID MC3390xR, mimo zastosowania wielu wzmocnień i uszczelnień, jest niezwykle lekki i poręczny.

Wszechstronność obsługi

Bez względu na to czy w aplikacjach zastosowanych w Twojej firmie preferowana będzie obsługa za pomocą ekranu dotykowego czy za pomocą klawiatury fizycznej, model MC3390xR gwarantuje obie te możliwości. Dostępne są trzy opcje klawiatury: numeryczna, alfanumeryczna oraz funkcyjno-numeryczna. Decydując się na zakup urządzenia warto wybrać opcję najbardziej dostosowaną do naszych potrzeb.

MC339U-GF2EG4EU
8596375238152

Zobacz także