ZEBRA MC2200 przód
zoom_out_map

Komputer mobilny terminal Zebra MC2200

KOLEKTOR: 1D: wszystkie standardowe kody jednowymiarowe łącznie z GS1 DataBar, 2D: wszystkie standardowe kody dwuwymiarowe

SCANER: 2D Imager - SE4770 Standard Range Imager, czytnik RFID

INTERFEJS: Bluetooth, WiFi, RFID

KLASA SZCZELNOŚCI: IP65

WAGA: 765 g

ZASIĘG ODCZYTU: Medium Range do 4,5m Long range nawet do 21m

WYMIARY:  164 mm x 96 mm x 271 mm

BATERIA: 3500 mAh

OS: Andorid

DS4608-SR00007ZZWW
9999999999994
Pamięć
4 455,55 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Komputer mobilny terminal Zebra MC2200

Komputery mobilne MC2200, stanowiące cenne rozszerzenie oferty komputerów mobilnych marki Zebra, to bogato wyposażone urządzenia, które pozwalają z powodzeniem konkurować z wieloma urządzeniami zalewającymi obecnie rynek. Dzięki tym komputerom mobilnym małe i średnie przedsiębiorstwa mają do dyspozycji sprzęt i oprogramowanie, którego potrzebują, bez kompromisów w zakresie dostępnych funkcji. Urządzenie charakteryzuje m.in. wzmocniona konstrukcja, wbudowana klawiatura i ekran dotykowy umożliwiający łatwe przejście na system Android.

Uniwersalność i ergonomia

W modelu MC2200 mamy możliwość obsługi wyłącznie sieci Wi-Fi co pozwala nam spełnić wymagania znacznie większej liczby zastosowań. Na potrzeby intensywnego skanowania urządzenie możemy bardzo łatwo zmienić w skaner pistoletowy. Zatrzaskowy uchwyt ze spustem montowany jest bez dodatkowych narzędzi co zapewnia pracownikowi maksymalny komfort użytkowania przy zachowaniu tej samej szybkości skanowania i bez utraty dostępu do funkcji. Marka Zebra zadbała również o wygodę korzystania z komputera biorąc pod uwagę wszystkie najważniejsze parametry jak jego kształt, rozmiar czy rozmieszczenie przycisków. Dzięki temu pracownik bez trudu odnajdzie odpowiedni przycisk nawet gdy będzie obsługiwał komputer w rękawiczkach.

Stworzony do pracy — bez kompromisów w zakresie funkcjonalności

Odpowiedni poziom wzmocnienia —MC2200 jest urządzeniem wodoodpornym, pyłoszczelnym, odpornym na deszcz, śnieg, wysokie i niskie temperatury oraz upadki na beton; szkło Corning Gorilla zabezpiecza wyświetlacz i okno skanera. Najlepsza w tej klasie urządzeń, zaawansowana platforma oparta na systemie Android. Obudowa przystosowana do częstego przecierania środkami dezynfekującymi, aby uniemożliwić przenoszenie się zarazków pomiędzy pracownikami. Baterie standardowe i baterie o zwiększonej pojemności zapewniają zasilanie przez dwie lub niemal trzy zmiany. Szeroka gama akcesoriów i rozwiązań do zarządzania urządzeniami na zapleczu.

Mobility DNA Professional — bezpłatne oprogramowanie o niezrównanej wartości

Obejmuje sześć narzędzi zapewniających dodatkową funkcjonalność, od razu po wyjęciu urządzeń z opakowania: Mobility Extensions (Mx), StageNow, Enterprise Home Screen, DataWedge, Device Diagnostics, EMDK. Dodatkowe funkcje pozwalające ulepszyć każdy aspekt urządzenia, od bezpieczeństwa i rejestrację danych przez łączność bezprzewodową i zarządzanie urządzeniami po tworzenie aplikacji. Najbardziej zaawansowana w branży oferta kompleksowo wyposażonego dodatkowego oprogramowania na urządzenia klasy korporacyjnej z systemem Android.

Opcjonalne narzędzia zwiększające elastyczność zastosowań

Klient może dodać do licencji Mobility DNA Enterprise jedno z dwóch następujących narzędzi ze znaczną zniżką: narzędzie Zebra Terminal Emulation LiteTM, które pozwala korzystać ze starszych aplikacji TE typu „zielony ekran” w niezmienionej postaci — bez dodatkowego programowania; narzędzie Enterprise Browser umożliwiające łatwe tworzenie bogatych aplikacji webowych, które integrują wszystkie funkcje dostępne w urządzeniach MC2200.

Wiodące w branży wsparcie w zakresie bezpieczeństwa dzięki usłudze LifeGuard for Android

Usługa ta zabezpiecza komputery mobilne MC2200 każdego dnia, gdy są w użyciu, przez okres do 8 lat (Google oferuje zaledwie 3,5 roku wsparcia), a także umożliwia częste poprawki zabezpieczeń i aktualizacje systemu operacyjnego przez cały 8-letni okres wsparcia technicznego dla urządzeń.

DS4608-SR00007ZZWW
9999999999994

Zobacz także