ZEBRA MC2700 przód
zoom_out_map

Komputer mobilny terminal Zebra MC2700

PROCESOR:  Qualcomm Snapdragon 660 octa-core, 1.8 GHz

PAMIĘĆ: 2 GB RAM / 16 GB FLASH (możliwość rozbudowy pamięci o kartę MicroSD do 128 GB SDXC)

EKRAN: 4" - dotykowy (WVGA) 800 x 480 px

TYP: 1D i 2D, imager SE4100 (Standard Range - standardowy zasięg skanowania)

ZACIĘG ODCZYTU: do 49,5 cm

BATERIA: 3500 mAh

KLASA SZCZELNOŚCI: IP65

WYMIARY:  200,5 mm x 70 mm x 38,5 mm

WAGA: 296 g

OS: Android 10

MC27BJ-2A3S2RW
8596375237605
Pamięć
WWAN
2 869,71 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Komputer mobilny terminal Zebra MC2700

Komputer mobilny Zebra MC2700 to nieco rozszerzona wersja modelu MC2200. Została wzbogacona o obsługę, poza siecią Wi-Fi, także sieci komórkowej. To świetne rozwiązanie w sytuacji gdy pracujemy na dużych przestrzeniach zewnętrznych gdzie zasięg Wi-Fi może być za słaby lub w miejscach gdzie wdrożenie i utrzymanie sieci Wi-Fi okazuje się zbyt kosztowne. To przystępne cenowo urządzenie świetnie sprawdzające się na hali magazynowej czy produkcyjnej, w sklepie detalicznym ale też w większych przestrzeniach typu port lub większych rozmiarów plac przemysłowy.

Komfort użytkowania

Mimo, że terminale mobilne MC2700 są naprawdę bardzo wytrzymałe, projektanci firmy Zebra postarali się aby nie szło to w parze z topornym wyglądem lub wagą urządzenia. Mamy tu do czynienia z bardzo zgrabnym i smukłym komputerem ważącym jedynie 296 gram lub 316 gram w wersji z większą baterią. Kompaktowe rozmiary, kształt urządzeń, a także położenie i kolor klawiszy zapewniają prostą, intuicyjną obsługę. Uchwyt spustowy zastosowany w terminalu jako dodatkowa opcja zapewnia wygodę i łatwość wykonywania najbardziej intensywnych zadań skanowania.

Wzmocniona konstrukcja

W dzisiejszych czasach większość pracowników firm korzysta z przenośnego komputera. W przypadku urządzeń dla przedstawicieli handlowych czy menedżerów wybór jest względnie prosty. Jednak urządzenia do stosowania na halach produkcyjnych czy magazynach to już nieco bardziej złożone zadanie. Komputer taki musi spełniać pewne wymogi tak, aby sprostały nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Dobrze aby były to urządzenia wytrzymałe na działania różnych warunków atmosferycznych. Na szczęście model MC2700 doskonale spełni powyższe kryteria. To urządzenie charakteryzuje bardzo solidna konstrukcja. Wyposażone zostało w 4-calowy wyświetlacz chroniony szkłem Gorilla Glass, odporne na kurz, pył, wilgoć, wysokie i niskie temperatury a także upadki na beton.

Zaawansowane oprogramowanie

Model MC2700 wzbogacony został o system Mobility DNA, który umożliwia opracowywanie aplikacji i czerpanie korzyści z pracy w systemie Android od bezpieczeństwa i rejestracji danych po łączność bezprzewodową. Dzięki usprawnieniom i zręcznej integracji systemu operacyjnego z nową i obecną już infrastrukturą skracamy czas realizacji powierzonych zadań. Zaawansowany procesor zapewnia prędkość przetwarzania danych na poziomie komputerów stacjonarnych — nawet przy uruchomieniu kilku wymagających aplikacji w tym samym czasie.

Alternatywne narzędzia zwiększające elastyczność zastosowań

Do licencji Mobility DNA Enterprice możemy dodać, w bardzo przystępnej cenie, jedno z dwóch narzędzi w ofercie. Pierwszym jest Zebra Terminal Emulation LiteTM – rozwiązanie pozwalające korzystać ze starszych aplikacji w niezmienionej postaci bez dodatkowego programowania. Kolejne narzędzie to Enterprise Browser, które umożliwi proste tworzenie bogatych aplikacji webowych, dzięki którym zintegrujemy wszystkie, dostępne w urządzeniach MC2700, funkcje.

Wsparcie w zakresie bezpieczeństwa

Wiodąca w branży usługa LifeGuard for Android zabezpiecza komputery mobilne MC2700 w trakcie codziennego użytku, przez okres nawet do 8 lat. Dla porównania Google oferuje w tym zakresie zaledwie 3,5 letnie wsparcie. Usługa umożliwia również częste poprawki zabezpieczeń oraz aktualizacje systemu operacyjnego przez cały 8-letni okres wsparcia technicznego dla urządzeń.

MC27BJ-2A3S2RW
8596375237605

Zobacz także