Kolektor danych ZEBRA MC9400
zoom_out_map

Kolektor danych ZEBRA MC9400

KOLEKTOR: kolektor danych typu GUN

SKANER: 2D Imager - SE4770 Standard Range Imager, 2D Imager - moudł skanujący SE58 IntelliFocus (Super Extended Range)

INTERFEJS: WI-FI, Bluetooth

KLASA SZCZELNOŚCI: IP65, IP68

WAGA: 743 g

ZASIĘG ODCZYTU: od 8.64 cm do 2.54 m

WYMIARY: 240 mm  × 88 mm × 189 mm

BATERIA: 7000 mAh

OS: Andorid

MC9401-0G1M6DSS-A6
Rodzaj skanera
Bateria
Klawiatura
Pamięć
Kamera przednia
Kamera tylna
8 168,00 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Nowy komputer mobilny ZEBRA MC9400

To kolejny etap ewolucji ultrawytrzymałej serii MC9000. Obecnie blisko 5 000 000 kolektorów ZEBRA z serii MC9000 pomogło usprawnić procesy i zabezpieczyć je przed błędami, nawet w najtrudniejszych warunkach. Wykorzystywane są w miejscach, gdzie warunki pracy są ciężkie, a konieczna jest stała, niezachwiana niczym funkcjonalność urządzeń – od hal produkcyjnych, przez magazyny, po porty i place przeładunkowe. Kiedy wydawało się, że nie ciężko będzie stworzyć coś lepszego niż MC9300, pojawia się MC9400, odświeżone i wsparte przez najnowsze technologie. Dzięki temu mamy dostęp do szybszego Wi-Fi 6E, nowej wersji Bluetooth i nowych możliwości skanowania.

Najnowsze standardy łączności bezprzewodowej

Wi-Fi 6E – maksymalna prędkość i wydajność w pomieszczeniach i na zewnątrz

Dzięki Wi-Fi 6E masz zapewnione szybsze połączenia z siecią, dzięki czterokrotnie większej przepustowości i pojemności. Zyskujesz niezawodną pracę i natychmiastowy czas reakcji aplikacji, zwiększając produktywność i wydajność procesów roboczych. 

Zaawansowana łączność Bluetooth 5.2

Zwiększona wydajność energetyczna, wydłużona żywotność baterii, zminimalizowane zakłócenia urządzeń – Bluetooth 5.2 zapewnia bardziej niezawodne połączenia o wyższej jakości, zwiększa ich bezpieczeństwo dzięki ulepszonym zabezpieczeniom

Rejestracja danych i komunikacja – najlepsze w tej klasie

Najnowsza zaawansowana technologia skanowania

Kolektor danych ZEBRA MC9400 wyposażony został w najnowszy model SE58, o rozszerzonym zasięgu z technologią IntelliFocus™, dzięki czemu zapewnia pracownikom niezrównany zasięg skanowania. Ten moduł skanujący znacząco przebija inne skanery dostępne na rynku. Osiąga dystans ponad 30m! Zmieniony został celownik – zamiast czerwonej kropki, teraz cel wskazuje nam zielony krzyż, który jest dużo bardziej widoczny, nawet w ostrym świetle.

Biometryczne rozpoznawanie twarzy

To dla Twoich pracowników łatwiejszy dostęp do urządzeń, a dla Ciebie zapewnienie, że używają go tylko osoby do tego upoważnione oraz, że pracownicy nie będą współdzielili haseł.

Fotografia – niezrównana technologia w kolektorze

Tylny aparat ma najwyższą rozdzielczość w tej klasie urządzeń dostępnych na rynku, a do tego funkcję HDR. W połączeniu z wysokiej rozdzielczości przednim aparatem, kolektor danych ZEBRA MC9400 to idealne urządzenie, ponieważ umożliwia dokumentację uszkodzeń, kontrolę jakości i wysoką jakość połączeń wideo.

OCR Wedge  - automatyzacja procesów w prostym wydaniu

Funkcja umożliwia rejestrowanie numerów identyfikacyjnych kontenerów transportowych, opon, pojazdów i innych, za przyciśnięciem jednego przycisku – to idealne rozwiązanie na zakład produkcyjny, plac przeładunkowy, port i magazyn.

Klawiatura – siedem konfiguracji do wyboru

Klawiatura jest istotnym elementem pracy i powinna maksymalnie ułatwiać pracownikom wprowadzanie danych. W kolektorze danych ZEBRA MC9400 w każdej chwili można swobodnie wymienić klawiaturę, by dostosować go do obecnego zapotrzebowania.

Push-to-Talk  - komunikacja głosowa

Dzięki tej funkcji zapewnisz pracownikom bezproblemowy kontakt między, wynosząc ich współpracę na nowy poziom.

Nie gub się!

Dzięki nowej baterii BLE i aplikacji Device Tracker z gamy Mobility DNA urządzenia można łatwo znaleźć — nawet wtedy, gdy są wyłączone lub mają mało baterii.

Wybierz model idealny dla charakteru Twojego przedsiębiorstwa

Kolektor danych Zebra MC9400 występuje w trzech wersjach, z czego każda ma swoje unikalne właściwości. Model do mroźni posiada podgrzewany panel dotykowy i szybkę skanera, oraz baterię która została przystosowana do pracy w niskich temperaturach. Oprócz modelu standardowego jest też wariant z certyfikatem niepalności, który umożliwi pracę z kolektorem mobilnym w miejscach, w których znajdują się materiały niebezpieczne.

Szybsze, bardziej wytrzymałe i bardziej elastyczne rozwiązanie

Wnętrze ma znaczenie  - większa moc obliczeniowa

Bez względu na to ilu aplikacji Twój personel musi używać, będzie mógł to robić płynnie, niezależnie od ich stopnia zaawansowania, dzięki procesorowi o 2,5-krotnie większej mocy obliczeniowej niż posiadał kolektor danych ZEBRA MC9300, 50% większej pamięci RAM oraz 4-krotnie większej pamięci Flash.

Prosta i przystępna cenowo modernizacja sprzętu dzięki wstecznej zgodności akcesoriów

Przejście z kolektora danych MC9300 na MC9400 nie musi wiązać się z kosztami związanymi z zakupem nowych akcesoriów. Nowy model posiada zgodność wsteczną, więc akcesoria ładujące, kabury, itp., które były dedykowane dla MC9300, będą działały również z MC9400. Korzystanie z akcesoriów do starszych modeli serii MC9000 jest możliwe po zastosowaniu odpowiednich adapterów.

Wyświetlacz czytelny wszędzie

Dzięki nowej technologii wyświetlacz jest tak samo dobrze widoczny w pomieszczeniach, na zewnątrz, działa po zmoknięciu i można go obsłużyć nawet w grubych rękawiczkach.

Solidność – to czasem więcej niż trzeba

Wypadki chodzą po ludziach, a nawet chętniej po kolektorach. Wpadł w błoto? Żaden problem, umyj go wodą w węża. Boisz się zalania? Spokojnie, jest wodoszczelny. Wszedłeś na podnośnik i wypadł Ci z ręki? Nie panikuj, nie płacz, ten model może upaść z wysokości 3,5m bez szkody.

System Android  - nie taki, jaki znasz

Zawsze zaznaczamy – Android, na którym działają urządzenia Zebra, nie starzeje się tak łatwo, jak ten, który znamy z naszych osobistych telefonów komórkowych! Dedykowane aktualizacje zapewniają im długą żywotność, która zawarta jest w całym okresie wsparcia urządzeń przez producenta. Dodatkowo zapewniona jest kontrola nad usługami GMS, z których korzystają użytkownicy urządzenia, by zwiększyć bezpieczeństwo i prywatność. Można też dodać ponad 100 funkcji, które służą poprawie bezpieczeństwa, obsługi rejestracji danych, łączności bezprzewodowej oraz usprawniają procesy zarządzania sprzętem.

Bateria PowerPrecision+

Powerprecision+ to technologia, zapewniająca najwyższą wydajność działania baterii, jej niezawodność i bezpieczeństwo. W czasie rzeczywistym posiadamy wgląd w statystyki dotyczące jej działania, co ułatwia wykrywanie problemów i wymianę baterii zanim będzie ona u kresu swojej wytrzymałości. Baterie mają funkcję szybkiego ładowania oraz hot swap, dzięki czemu możemy wymienić baterię bez konieczności wyłączenia urządzenia i utraty niezapisanych efektów pracy.

Zebra Mobility DNA

To kompleksowy zbiór aplikacji, który zawiera wiele bezpłatnych narzędzi, pozwalających uprościć każdy aspekt posiadania urządzeń mobilnych Zebra. Można dzięki niemu zapewnić oszczędzające czas funkcje, które zwiększają produktywność i wydajność procesów roboczych.

MC9401-0G1M6DSS-A6