NX7510 Extreme Networks - kontroler sieci bezprzewodowej przód
zoom_out_map

NX7510 Extreme Networks - kontroler sieci bezprzewodowej

NX-7510-100R0-WR
0644728012848
71 031,37 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

NX7510 Extreme Networks - Kontroler sieci bezprzewodowej

Usługi nowej generacji do zarządzania siecią bezprzewodową, GigE, 1U montowany w stojaku.

Zaawansowana wydajność

WiNG NX7500 zapewnia kompleksowe zarządzanie i kontrolę do 2048 elementów sieciowych za pośrednictwem jednej szyby. Dzięki NX 7500 cała infrastruktura sieciowa jest wyposażona w inteligencję umożliwiającą podejmowanie najlepszych decyzji dotyczących routingu, dzięki czemu uzyskujesz maksymalną prędkość i przepustowość — wyeliminowane są przeciążenia i opóźnienia związane z routingiem ruchu przez scentralizowany kontroler.

Maksymalna elastyczność zapewnia doskonałą opłacalność i ochronę inwestycji

Dzięki modułowej konstrukcji WiNG NX 7500 możesz kupić funkcje, których potrzebujesz w tej chwili, i w niedalekiej przyszłości dodać to, czego będziesz dopiero potrzebował. Wraz ze wzrostem liczby użytkowników i wymagań dotyczących przepustowości aplikacji, możesz uaktualnić Ethernet do 10 Gigabit (10G) bezpośrednio w swojej placówce. W pełni programowalny silnik przetwarzania sieci wielordzeniowych ułatwia dodawanie funkcji, które wymagają przetwarzania danych w trybie on-line, bez typowych ograniczeń sprzętowych rozwiązań opartych na ASIC. Wydajnemu procesorowi sterującemu do zarządzania służy wysokowydajny silnik kryptograficzny zapewniający maksymalne bezpieczeństwo.

WiNG 5 dla najwyższej wydajności sieci WLAN, skalowalności, niezawodności i jakości usług

Architektura WiNG 5 rozprowadza inteligencję w każdym punkcie sieci — w tym w platformie zintegrowanych usług NX oraz połączonych z nimi punktach dostępowych. Teraz platformy, a także punkty dostępowe są w stanie określić najlepszą trasę dla ruchu, utrzymując jakość usług (QoS) i zasady bezpieczeństwa. Co nam to daje? Eliminowane są wąskie gardła w tradycyjnych sieciach typu hub-and-spoke. NX7510 obsługuje przełączanie awaryjne 1:1 w celu zapewnienia wysokiej dostępności, bez dodatkowych opłat licencyjnych za system nadmiarowy.

Gwarantowana niezawodność

Dysk SSD 64 GB przechowuje i chroni obrazy oprogramowania układowego i krytyczne dane. Zdolność RAID-1 i dwa dyski twarde z możliwością wymiany podczas pracy zapewniają dodatkowy spokój, który wynika z wiedzy, że dane są zabezpieczone przed awariami pojedynczego dysku twardego.

NX-7510-100R0-WR
0644728012848