Zebra RFD40 prawy przód
zoom_out_map

Uchwyt standard UHF RFID ZEBRA RFD40

Uchwyt skanujący ZEBRA RFID RFD40, z możliwością kalibracji z terminalami mobilnymi ZEBRA TCXX

RFD4030-G00B700-WR
8596375248663
3 851,45 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Standardowy uchwyt skanujący RFID RFD40

Standardowy uchwyt skanujący RFID RFD40 zwiększy wydajność i szybkość pracy w Twojej firmie – pozwoli uzyskać przewagę, której potrzebujesz. Większa liczba znaczników odczytywanych na sekundę pozwoli na szybszą inwentaryzację oraz okresowe zliczanie towaru. Możesz bardzo łatwo zlokalizować kluczowe zasoby oraz szybko zliczyć zapasy dzięki bardzo precyzyjnemu trybowi wyszukiwania przedmiotów oraz trójfunkcyjnemu przyciskowi skanującemu. Ten nowoczesny uchwyt pozwoli Ci dostosować się do nowo powstających, ciągle zmieniających się technologii. Sprosta wszystkim Twoim wymaganiom dotyczącym rejestracją RFID.

Trwałość na najwyższym poziomie

Uchwyt skanujący RFD40 słynie ze swojej wysokiej odporności na codzienne warunki pracy również pogodowe. Urządzenie wytrzyma upadek na beton nawet z wysokości 1,5m a także, dzięki klasie szczelności IP54, również pracę w kurzu, pyle i wilgoci. Posiada rozszerzony zakres temperatur od 10°C do 50°C. Urządzenie sprawdzi się nawet w najbardziej wymagającym miejscu pracy w Twojej firmie.

Wiele opcji ładowania

Do dyspozycji mamy wiele różnych opcji zasilania uchwytu skanującego i komputera mobilnego. Stacja, dzięki dwóm zestawom styków, może ładować każde z tych urządzeń oddzielnie lub uchwyt RFD40 i komputer mobilny połączone ze sobą. Do dyspozycji mamy stacje dokujące dla wszystkich kombinacji uchwytu RFD40 i komputera mobilnego. Uchwyt jest kompatybilny z modelami TC21/26 a także EC50/55. Aby połączyć uchwyt z komputerem PC z systemem Windows lub innym hostem możemy to zrobić za pomocą kabla USB C lub adaptera łączeniowego z kablem.

Zaawansowane opcje łączności

Możesz przygotować swoje miejsce pracy także na przyszłość dzięki urządzeniu z nową technologią eConnex, która umożliwia parowanie poprzez wpasowanie. Wystarczy zaopatrzyć się w uchwyt skanujący, który obsługuje zarówno starsze jak i najnowsze komputery mobilne Zebra również w wariantach z obsługą WWAN.

Specyfikacja:

  • Interfejsy:  Bluetooth, WiFi
  • Rodzaj anteny: Antena dookólna
  • Skaner: SE4100 
  • Bateria: 7000mAh
  • Kolor: Czarny
  • Częstotliwość pracy: 800MHz
  • Kompatybilność: Samsung Galaxy Smartphony oraz Tablety, Apple iPhones i Tablety, cała rodzina TCX
RFD4030-G00B700-WR
8596375248663

Zobacz także