ZEBRA RFD2000 lewy tył
zoom_out_map

Uchwyt RFID ZEBRA RFD2000

Uchwyt RFID ZEBRA RFD2000 do terminala mobilnego ZEBRA TC2X

RFD2000-1000100-EU
8596375092457
Wersja biała
3 587,46 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Uchwyt skanujący UHF RFID RFD2000

Jeżeli jesteś w posiadaniu komputera mobilnego TC20 i potrzebujesz rozszerzyć jego przeznaczenie o funkcje odczytu, zapisywania oraz lokalizacji RFID UHF to uchwyt skanujący RFD2000 jest na to najlepszym rozwiązaniem. To poręczne, lekkie urządzenie, które w połączeniu z komputerem TC20 zapewni szybką i skuteczną identyfikację wszelkiego asortymentu oraz efektywne zarządzanie zasobami Twojej firmy oznaczonymi tagami RFID UHF. Jego obsługa i połączenie z komputerem jest niezwykle proste – gdy potrzebujemy skorzystać z funkcji RFID wystarczy bezpiecznie umieścić komputer w uchwycie i bez trudu go z niego wyjąć.

Wydajne i szybkie rejestrowanie znaczników RFID

Uchwyt skanujący RFD2000 zapewnia doskonałą wydajność odczytu znaczników RFID, która wymagana jest od dedykowanego urządzenia RFID. Możesz zyskać możliwość elastycznego dodawania i usuwania funkcji RFID zależnie od potrzeb – lecz w odróżnieniu do innych uchwytów skanujących nie musisz martwić się o pogorszenie wydajności. Uchwyt jest niezwykle czuły oraz posiada o 15% szybszy odczyt w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami. Wszystko to dzięki zastosowaniu technologii radiowej ASIC o wysokiej wydajności tak bardzo potrzebnej np. przy inwentaryzacji zasobów. Wystarczy, że Twoi pracownicy będą poruszać się alejką w normalnym tempie a każdy mijany przez nich znacznik zostanie zarejestrowany.

Wydajna bateria i wygoda ładowania

Niezwykle wydajna i żywotna bateria, dzięki zaawansowanej technologii optymalizacji zasilania, pozwala Twoim pracownikom używać urządzenia przez całą zmianę nawet przy wzmożonej intensywności. Wydłużony cykl życia akumulatora zapewniają najwyższej jakości ogniwa. Dzięki temu możesz znacznie zredukować koszt jego wymiany. Zastosowanie wymiennego akumulatora PowerPrecision+ pozwala na wgląd w poziom mocy oraz stan zużycia baterii co ułatwi wykrycie starzejących się akumulatorów i wycofanie z użycia tych, które już nie ładują się do pełna. Elastyczne rozwiązanie pozwala na ładowanie komputera mobilnego TC20 i uchwytu RFD200 razem lub osobno, zależnie od potrzeb, w jednej ładowarce.

Proste kodowanie znaczników RFID

Aby zapewnić bardziej elastyczne zarządzanie zapasami mamy możliwość prostego tworzenia łączonych znaczników RFID zawierających także dane kodów kreskowych. Wystarczy zeskanować kod kreskowy, następnie znacznik RFID dzięki czemu możemy automatycznie przypisać kod kreskowy do znacznika. Możemy również, za pojedynczym naciśnięciem spustu, dokonać zapisu na jednym lub kilku znacznikach.

RFD2000-1000100-EU
8596375092457

Zobacz także