Zebra LI4278 czarny prawy bok leżąc
zoom_out_map

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych ZEBRA LI4278

SKANER: 1D, linear imager (Standard Range 

INTERFEJS: USB, RS232, KBW

KLASA SZCZELNOŚCI: IP53

WAGA: 224 g

ZASIĘG ODCZYTU: do 140 cm

WYMIARY: 98 mm x 70 mm x 186 mm

LI4278-SR20007WR
5711045624551
Wersja biała
1 687,68 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

UNIWERSALNY BEZPRZEWODOWY IMAGER LINIOWY LI4278

Skaner LI4278 zapewnia dużo szybsze skanowanie kodów kreskowych 1D z nieco dalszej odległości. Zapewnia precyzyjne skanowanie praktycznie każdego rodzaju kodów 1D – od tych umieszczonych na papierze po te znajdujące się np. w telefonie klienta jak elektroniczne karty lojalnościowe, kupony mobilne. Z racji na możliwość rejestrowania kodów o dużej gęstości (HD) swoje zastosowanie często znajduje przy produkcji podzespołów elektronicznych. Z racji na to, iż kody można skanować pod bardzo dużym kątem skanowanie staje się czynnością dużo łatwiejszą i bardziej precyzyjną. Pracownicy nie muszą już tracić czasu na ustawianie skanera pod odpowiednim kątem tylko w spokoju skupić się w pełni na swoich zadaniach. W dodatkowej opcji możemy używać skanera wraz ze stacją do obsługi automatycznej. Daje to możliwość korzystania ze skanera również bez użycia rąk.

Nieograniczona swoboda korzystania

Swoboda jaką daje brak kabla jest niezastąpiona podczas wykonywanej pracy. Dzięki łączności Bluetooth kasjerzy mogą skanować produkty nie tylko przy kasie ale również poza nią. Moduł Bluetooth w wersji 2.1 ze zwiększoną prędkością transmisji danych (EDR) gwarantuje większe bezpieczeństwo dzięki lepszemu szyfrowaniu. A zapas baterii na całą zmianę zapewnia lepsze zarządzanie energią. Bez problemu również sparujemy skaner z dowolnym urządzeniem bazowym.

Zaprojektowany do codziennej, intensywnej pracy

Dzięki doskonałemu zarządzaniu energią mamy zapewnioną maksymalną liczbę odczytów na jednym naładowaniu akumulatora. Daje nam to możliwość usprawnienia działań wymagających skanowania dużej liczby kodów. Urządzenie jest odporne na działanie kurzu czy wilgoci. Nie straszne mu także jasne światło słoneczne czy mocne zaciemnienie – ekran wówczas nadal jest przejrzysty i czytelny. Skaner odporny jest także na upadki do 1,8m na posadzkę betonową. Na jednym ładowaniu liczba odczytów może sięgać nawet 57000 lub 72 godziny pracy.

Korzystna ścieżka modernizacji sprzętu

Inwestycja w zakup skanera LI4278 to inwestycja, na której zwrot możemy liczyć w naprawdę krótkim czasie. Skaner jest kompatybilny ze stacjami bazowymi i innymi akcesoriami zbliżonych do niego modeli jak LS4278 czy DS6878. Firma może przejść na stosowanie najnowszej technologii skanowania zachowując znaczną część zainwestowanych środków.

Wydajne i ekonomiczne użytkowanie

Inwestując w skaner LI4278 mamy zapewnione połączenie narzędzi do zarządzania zdalnego z wiodącymi kompleksowymi planami serwisowymi. Dzięki temu zyskujemy niezbędne narzędzie pracy na cały dzień roboczy. W razie ewentualnej koniecznej naprawy urządzenia, usługi serwisowe Start Advance Exchange Support zapewniają wymianę tych urządzeń już następnego dnia roboczego. Kompleksowa ochrona zapewnia zabezpieczenie skanerów w razie nieoczekiwanych sytuacji dzięki czemu zmniejszamy wydatki na naprawę co zapewnia nam spokój ducha już w chwili zakupu urządzenia.

LI4278-SR20007WR
5711045624551

Zobacz także