ZEBRA MS4717 przód
zoom_out_map

Stacjonarny skaner kodów kreskowych do zabudowy ZEBRA MS4717

SKANER: 1D i 2D, imager

INTERFEJS: USB, RS232, KBW

KLASA SZCZELNOŚCI: IP54

WAGA: 117.1 g

ZASIĘG ODCZYTU: do 75,6 cm 

WYMIARY: 48 x 55.1 x 27.9 mm

MS4717-LU000R
8596375238442
Dodatkowe Funkcje
Stożek
767,73 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Imager Zebra MS4717 do montowania na stałe

Od kiosku do zamawiania jedzenia w restauracji szybkiej obsługi, po kiosk do sprzedaży biletów na lotnisku lub w parku rozrywki, potrzebujesz niezawodnego urządzenia, które można łatwo zamontować w kiosku przy niewielkim wysiłku. MS4717 ma niewielką powierzchnię podstawy, która może być zintegrowana z wieloma różnymi obudowami z wielu stron, co ułatwia instalację. Wyposażony w wyjątkową technologię PRZM Intelligent Imaging firmy Zebra, MS4717 może natychmiast przechwytywać praktycznie każdy kod kreskowy 1D lub 2D, zapewniając elastyczność w szerokim zakresie zastosowań. Korzystaj z wielokrotnie nagradzanej technologii przechwytywania danych, łatwości integracji, wysokiej niezawodności i doskonałej wydajności stacjonarnego imagera MS4717.

Sprawdzona technologia, na której możesz polegać

Wybierając MS4717 zyskujesz spokój ducha, który wynika z wyboru doskonałej, dobrze przetestowanej technologii. Każdego dnia, na całym świecie, nasze produkty OEM zasilają miliony urządzeń w tysiącach zastosowań w różnych branżach. Wybierając Zebrę, zyskujesz wiodącego w branży partnera, który od ponad 40 lat pomaga producentom OEM z powodzeniem wdrażać skanowanie kodów kreskowych klasy korporacyjnej. Wiemy, czego potrzebujesz, i zapewniamy to - od spakowanych projektów referencyjnych i dokumentów integracyjnych po dedykowany dla producentów OEM globalny zespół sprzedaży i obsługi technicznej gotowy zapewnić niezrównaną obsługę - od momentu złożenia zamówienia do chwili dostarczenia produktów.

Wydajność w trybie agresywnej prezentacji

MS4717 wyposażono w opracowaną przez firmę Zebra technologię PRZM Intelligent Imaging, która zapewnia niezrównaną wydajność skanowania w trybie prezentacyjnym praktycznie wszystkich kodów kreskowych 1D i 2D, w tym kodów gęstych, słabo wydrukowanych, uszkodzonych, pomarszczonych, wyblakłych, zniekształconych, o niskim kontraście i błyszczących, a także kodów kreskowych na plastikowych kartach identyfikacyjnych lub z wyświetlaczy telefonów komórkowych. Wraz ze wzrostem popularności aplikacji na telefony komórkowe, elektroniczne wersje biletów, kart pokładowych i kart lojalnościowych są teraz łatwo skanowane za pomocą MS4717, zapewniając wysoki poziom wygody klientów. Dzięki jasnemu, prostokątnemu polu podświetlenia i diodowej kropce celowniczej, użytkownicy będą natychmiast wiedzieć, czy celują we właściwy punkt, co zapewnia wyjątkową łatwość użytkowania. Opcje skanowania z wyzwalaniem programowym lub w trybie prezentacji zapewniają elastyczność dla szerokiej gamy zastosowań.

Trwała konstrukcja

Ponieważ instalacje są prawdopodobnie rozproszone w wielu miejscach, ważne jest, aby imager stacjonarny był wykonany w sposób trwały, z konstrukcją zapewniającą maksymalny czas pracy. MS4717 posiada okno wyjściowe ze szkła Gorilla Glass o wyjątkowej odporności na zarysowania, a jego specyfikacja szczelności IP54 jest odpowiednia do zastosowań zewnętrznych, takich jak przy bramce wejściowej na lokalnym stadionie sportowym, czy przy nieosłoniętych bramkach parkingowych. MS4717 posiada również ocenę wielokrotnych upadków z wysokości 5ft/1,5m na beton, aby chronić go w mało prawdopodobnym przypadku upadku podczas rutynowego serwisu lub instalacji obudowy w terenie. Dla większej niezawodności, bezpieczny klips blokujący kabel USB jest dołączony do zestawu, aby zapobiec jego poluzowaniu lub rozłączeniu.

MS4717-LU000R
8596375238442

Zobacz także