Switch ERS4950GTS Extreme Networks przód
zoom_out_map

Switch ERS4950GTS Extreme Networks

AL4900A03-E6
26 476,56 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

Przełącznik Routing Switch ERS4950GTS

Produkty ERS 4900 to przełączniki stosowe przeznaczone do szaf kablowych lub zastosowań kampusowych, wspierające konwergencje usług. Platformy przełączników Ethernet nowej generacji o wysokiej wydajności, bogate w funkcje, zoptymalizowane specjalnie pod kątem wymagań okablowania w głównym przedsiębiorstwie. Produkty Extreme Ethernet Routing Switch 4900 zapewniają sprawność umożliwiającą równą wydajność w konwencjonalnych rozwiązaniach sieciowych opartych na protokole IP i Ethernet Fabric. Produkty Ethernet Routing Switch 4900 wykorzystują najnowsze osiągnięcia w projektowaniu architektury przełączania sieci, aby zmaksymalizować wydajność sprzętu i możliwości oprogramowania. Produkty te stanowią wyraźny krok ewolucyjny dla przełączników Ethernet Routing Switch z serii 4000, szczególnie pod względem wartości i elastyczności na przyszłość i zostały zoptymalizowane pod kątem roli Enabled Edge.

Inteligentne układanie w stos dla krawędzi sieci

Przełączniki Ethernet Routing Switch serii 4900 to wysokowydajne i bogate w funkcje platformy przełączników Ethernet nowej generacji, specjalnie zoptymalizowane pod kątem wymagań Wiring Closet w popularnych przedsiębiorstwach.

Ekstremalne połączenie Fabric Connect

Nowe produkty ERS 4900 integrują funkcje Fabric Connect w ekonomicznej, elastycznej i niezawodnej obudowie. Serwery ERS 4900 mogą być wdrażane samodzielnie lub skonfigurowane jako system Stackable Chassis.

Energooszczędny

Średnio o 36% bardziej energooszczędne niż konkurencyjne rozwiązania, funkcja oszczędzania energii dodatkowo zmniejsza zużycie energii zarówno przez przełącznik, jak i telefon IP bez utraty łączności telefonicznej.

Zgodność systemu

Z perspektywy oprogramowania systemu operacyjnego produkty ERS 4900 są wprowadzane w wersji 7.1; dlatego będzie to minimalny poziom oprogramowania systemowego wymagany do obsługi przełączników. Począwszy od wersji 7.1, zarówno produkty z serii ERS 4900, jak i ERS 5900 obsługiwane są przez ten sam obraz oprogramowania BOSS. Zapewnia to zharmonizowaną dostępność funkcji – w stosownych przypadkach – zarówno w głównych liniach produktów, jak i produktach premium.

  • Architektura portów: 10 Gigabit Ethernet
  • Całkowita ilość portów: 50
  • Rodzaj obudowy: Rack
  • Zarządzalny: Tak
  • Złącza PoE/PoE+: Nie
AL4900A03-E6