Zebra XSLATE L10AX przód
zoom_out_map

Wzmocniony tablet Zebra XSLATE L10AX

Xplore
RTL10C0-0A11X0X
Procesor
Pamięć
FPR
PTA
Serial Port
12 176,04 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

WZMOCNIONE TABLETY L10AX Z SYSTEMEM WINDOWS

Wzmocnione tablety Zebra L10ax z systemem Windows zaspokoją potrzeby nie tylko pracowników zakładów produkcyjnych czy magazynów ale doskonale odnajdą się również w pracy personelu takich branż jak: telekomunikacja, usługi budowlane, przemysł farmaceutyczny, spożywczy, sektor energetyczny, górniczy, bezpieczeństwa czy administracji publicznej. Tablety są w stanie zapewnić dostęp do niezbędnych informacji dzięki obsłudze Wi-Fi 5G oraz w wersji opcjonalnej również 4G/5G. Niezwykle istotna jest również pojemność baterii, która zapewnia pracę na pełną zmianę lub też nawet na całą dobę. Wiele z tych przydatnych funkcji tabletów L10 odpowiedzialna jest za znaczne podniesienie produktywności pracowników.

Najwyższa moc obliczeniowa

Procesory Intel 11. generacji zapewnia niezwykle wysoką wydajność we wszystkich zastosowaniach zwiększając tym samym produktywność Twoich pracowników a co za tym idzie wydajność całego przedsiębiorstwa.

Wysoka wydajność baterii

Standardowa bateria ma możliwość zapewnienia zasilania na całą zmianę, natomiast jej rozszerzona wersja może zapewnić działanie urządzenia nawet do 25 godzin. Z racji na to iż ma możliwość wyjmowania, nie musimy wyłączać urządzenia gdy chcemy wymienić baterię. Eliminuje to możliwość pojawiających się w związku z tym przestojów. Za pomocą opcjonalnej ładowarki zapasowa bateria zawsze jest gotowa do pracy. Ponadto baterie PowerPrecision+ zapewniają dostęp do informacji o stanie technicznym baterii. Dzięki temu pracownicy mogą wcześniej zareagować na pojawiająca się informację o zużyciu baterii i konieczności wymiany jej na nową.

Kompleksowe opcje rejestracji danych i portów

Jeżeli potrzebujesz połączyć się ze starszymi urządzeniami wystarczy zaopatrzyć urządzenie w dodatkowy port szeregowy RS232. Natomiast jeśli musisz także odczytywać kody kreskowe oraz usprawnić ten proces z tabletami L10 również możesz tego dokonać – jest to możliwe tylko z wersją L10ax XPad. Aby zapewnić więcej opcji bezpieczeństwa wystarczy dodać kartę CAC (Common Access Card) lub czytnik kart chipowych. Kolejną z opcji może być skorzystanie z wbudowanej funkcji RFID NFC lub ewentualnie dodanie czytnika RFID UHF AEI jeśli Twoja firma korzysta już z technologii RFID.

Duży wyświetlacz 10,1”

Wyświetlacz 10,1” daje możliwość wprowadzania informacji nawet w trudnych warunkach jak deszcz czy śnieg. Urządzenia zapewnia również pełna swobodę sposobu wprowadzania danych – możemy to zrobić palcem, specjalnie do tego przeznaczonym rysikiem pasywnym lub aktywnym lub w rękawiczce. Maksymalną odporność na zarysowania i uderzenia zapewnia ochrona w postaci szkła Corning Gorilla. Niezwykle jasny wyświetlacz View Anywhere 1000 nitów nie traci na swojej czytelności i przejrzystości nawet w pełnym słońcu.

Niezawodna konstrukcja

Tablety L10ax to odporne na wodę, kurz, pył i upadki urządzenia charakteryzujące się niezwykłą niezawodnością. Są w stanie przetrwać naprawdę wiele – nie tylko upadek na beton, nie straszne im także skrajne temperatury czy wstrząsy panujące wewnątrz ciężarówek, samochodów czy wózków widłowych. Zniosą nawet pracę w otoczeniu materiałów łatwopalnych. Testowane są pod kątem wytrzymałości zgodnie z normą MIL-STD-810H. Rama urządzenia jest bardzo lekka, wykonana została ze stopu magnezu. Jest mocniejsza niż stal i nie ulega skręcaniu. Nie zwiększając ciężaru urządzenia mamy zapewnioną niezwykłą trwałość.

Xplore
RTL10C0-0A11X0X

Zobacz także