Wzmocniony tablet Zebra XPAD L10AX
zoom_out_map

Wzmocniony tablet Zebra XPAD L10AX

Xplore
RTL10C0-0C11X1X
Procesor
Pamięć
PTA
Serial Port
14 661,96 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

WZMOCNIONE TABLETY L10AX Z SYSTEMEM WINDOWS

Zebra z systemem Windows. Trzy modele zaspokoją potrzeby personelu terenowego w sektorze energetycznym, górniczym, mediów i usług komunalnych, telekomunikacji, budowlanym oraz bezpieczeństwa i administracji publicznej — a także pracowników magazynów i zakładów produkcyjnych w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Dzięki obsłudze Wi-Fi 5G i opcjonalnie 4G/5G, najnowszych technologii bezprzewodowych, tablety te w każdej minucie każdej zmiany dostarczą pracownikom dostęp do potrzebnych im informacji i osób. Procesor Intel 11. generacji zapewnia niezwykle wysoką wydajność we wszystkich zastosowaniach

NAJWYŻSZA MOŻLIWA MOC

Procesory Intel 11. generacji zapewniają skok w przyszłość o całą generację pod względem wydajności aplikacji i zwiększają produktywność.

Niezrównana moc baterii — i zarządzanie bateriami

Bateria standardowa zapewnia zasilanie na całą zmianę, a bateria o zwiększonej pojemności — nawet na całe 25 godzin. Ponieważ bateria jest wyjmowana i można ją wymieniać podczas pracy urządzenia, tablety L10ax mogą pozostawać w użyciu przez każdą minutę każdej zmiany. Dzięki opcjonalnej ładowarce dodatkowa bateria jest zawsze gotowa do użycia. A baterie PowerPrecision+ firmy Zebra dostarczają krytycznych informacji o stanie technicznym baterii — dane te można wyświetlać bezpośrednio na tablecie, co pozwala zadbać o to, aby pracownicy codziennie i na każdej zmianie dysponowali niezawodnym zasilaniem z baterii.

Kompleksowe opcje rejestracji danych i portów

Czy potrzebujesz możliwości łączenia się ze starszymi urządzeniami? Wystarczy dodać opcjonalny fizyczny port szeregowy RS232. Musisz odczytywać kody kreskowe i chcesz usprawnić proces i zwiększyć dokładność rejestracji danych w nich zawartych? Standardowym wyposażeniem modelu XPad jest skaner klasy korporacyjnej. Potrzebujesz więcej opcji bezpieczeństwa? Dodaj kartę CAC (Common Access Card) lub czytnik kart chipowych. A jeżeli Twoja organizacja wykorzystuje technologię RFID, możesz skorzystać z wbudowanej funkcji RFID NFC lub dodać czytnik RFID UHF AEI.

Duży wyświetlacz 10,1” o właściwych parametrach

Przed wprowadzaniem informacji na zaawansowanym ekranie wielodotykowym użytkowników nie powstrzyma praktycznie nic – w tym deszcz, śnieg i obsługa w rękawiczkach. Użytkownicy mogą wybrać preferowaną metodę wprowadzania danych – palcem lub rysikiem (pasywnym lub aktywnym). Szkło Corning Gorilla zapewnia temu najbardziej delikatnemu elementowi urządzenia maksymalną odporność na zarysowania i uderzenia. Ultrajasny wyświetlacz View Anywhere® 1000 nitów jest bardzo czytelny, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

NAJWYŻSZA MOŻLIWA MOC

Procesory Intel 11. generacji zapewniają skok w przyszłość o całą generację pod względem wydajności aplikacji i zwiększają produktywność.

Xplore
RTL10C0-0C11X1X

Zobacz także