ZEBRA ET40 prawy przód
zoom_out_map

Tablet ZEBRA ET40

ET40AA-001C1B0-A6
Wyświetlacz
3 191,05 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Firmowy tablet ZEBRA ET40 z systemem Android

ET40 to tablet klasy korporacyjnej w przystępnej cenie stworzony z myślą o użytkowaniu w Twojej firmie. Niezwykle cienka i lekka obudowa przypomina inne urządzenia konsumenckie tego typu jednak wykazuje dużo większą niż one wytrzymałość. Posiada wbudowany skaner oraz najszybszą łączność bezprzewodową. Producent gwarantuje wieloletni cyklu życia urządzenia. Tablet został wyposażony w nowe opcje komunikacyjne dające wiele możliwości a narzędzia typu Mobility DNA usprawniają każdy aspekt cyklu życia urządzenia.

Wysoka wytrzymałość i gotowość do użytku w budynkach i na zewnątrz

ET40 to tablet klasy korporacyjnej, którego nic nie powstrzyma przed realizacją powierzonych zadań. Jest odporny na wilgoć w postaci deszczu, śniegu, rozlanego płynu czy nawet silnego strumienia wody z węża. Zgodnie z klasą szczelności IP65 jest również odporny na kurz, pył, mróz czy wysokie temperatury.

Najszybsza łączność bezprzewodowa

Najszybsze prędkości sieci Wi-Fi oraz sieci komórkowej można uzyskać dzięki technologii Wi-Fi 6 oraz 5G. Tablet ET40 jest doskonałym urządzeniem wówczas gdy jego praca będzie wykonywana jedynie wewnątrz pomieszczeń np. w handlu detalicznym lub w branży hotelarskiej z możliwością korzystania jedynie z łączności Wi-Fi. Inne urządzenia typu zestaw słuchawkowy, drukarkę czy inne urządzenia możemy bez problemy sparować przy pomocy łączności Bluetooth. Korzystanie z funkcji lokalizacji umożliwia system GPS.

Niezawodne zasilanie z opcjonalną baterią

Tablet ET40 ma możliwość ciągłej pracy nie tylko przez jedną ale nawet przez kilka całych zmian. Dzięki baterii PowerPrecision mamy wgląd do niezbędnych informacji pozwalających na wgląd we wszystkie urządzenia oraz stan zużycia ich baterii. Możemy w ten sposób kontrolować ich stan i pilnować aby nigdy nie martwić się o nienaładowane urządzenie. Dodatkowo opcjonalna bateria pozwala na jej wymianę w trakcie pracy urządzenia – bez ryzyka utracenia danych. Idealne rozwiązanie gdy urządzenie będzie pracowało nieprzerwanie przez kilka zmian.

Wysoce zaawansowane skanowanie

Szeroki wybór modułu skanującego pozwala na dostosowanie urządzenia do wymogów pracy Twoich pracowników. Bez względu na to jak zaawansowanego skanowania wymagają działania możemy zaopatrzyć nasze urządzenie w moduł o standardowym zasięgu, o zwiększonym obszarze skanowania – przydatny wówczas gdy wymagane jest niezawodne celowanie a także w moduł o zaawansowanym zasięgu, który umożliwia bezbłędne skanowanie towarów trzymanych w dłoni lub tych znajdujących się na drugim końcu pomieszczenia. Dzięki temu Zebra jest pod tym względem liderem na rynku – swoimi urządzeniami zapewnia wysoka wydajność oraz możliwość odczytu praktycznie każdego kodu kreskowego w ułamku sekundy.

ET40AA-001C1B0-A6

Zobacz także