ZEBRA ET40-HC Tablet lewy przód
zoom_out_map

Tablet ZEBRA ET40-HC

ET40AB-0H1C1B0-A6
3 526,95 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

ZEBRA ET40-HC Tablet

Aby w pełni wykorzystać potencjał tabletów klasy konsumenckiej w opiece zdrowotnej warto przyjrzeć się bliżej ofercie firmy Zebra, która wiele produktów dostosowała do tej branży. Nie inaczej jest w przypadku tabletów ET40-HC. To urządzenia posiadające wszystkie niezbędne funkcje tabletów klasy konsumenckiej jednak ściśle skierowane do pracy w sektorze ochrony zdrowia. Wytrzymała konstrukcja i wysoka odporność na działanie środków dezynfekujących przetrwa lata a o to przede wszystkim chodzi - aby sprzęt służył nam niezawodnie przez długi okres wspierając personel medyczny aby mógł pracować z wykorzystaniem pełni swoich możliwości.

Wytrzymała obudowa

Specjalnie skonstruowana obudowa wykonana z tworzywa sztucznego klasy medycznej pozwala na częste czyszczenie za pomocą silnych środków dezynfekujących co niweluje rozprzestrzenianie zarazków pomiędzy opiekunami a pacjentami. Jest niezwykle wytrzymała – zniesie wielokrotne upadki z wys. 1,0 m na betonową posadzkę pokrytą płytkami winylowymi. Sprawdzi się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Praca w skrajnych temperaturach, w deszczu lub śniegu nie stanowi dla niego żadnego problemu.

Przycisk alarmowy

Tablet zaopatrzony jest w czerwony przycisk alarmowy, który możemy skonfigurować tak, aby wzywał konkretną osobę udzielającą pierwszej pomocy lub uruchamiał specjalną aplikację do postępowania zgodnie z protokołami.

Ekran o wysokiej rozdzielczości

Duży jasny wyświetlacz o rozdzielczości 10,1 cala pozwala na edytowanie raportów medycznych oraz na wgląd w dokumentacje medyczną przy minimalnej konieczności przewijania ekranu. Wysoka rozdzielczość ekranu ułatwia także czytanie dowolnego tekstu oraz przeglądanie najdrobniejszych szczegółów przesłanych bądź wykonanych zdjęć.

Najszybsze połączenie bezprzewodowe

Tablet ET40-HC oferuje najszybsze w swojej klasie połączenia sieci Wi-Fi 6. To idealne rozwiązanie dla pracowników wykonujących pracę wewnątrz budynku. Urządzenie zostało wyposażone w łączność Bluetooth 5.1, dzięki której możemy, z dokładnością do kilku centymetrów, zlokalizować pracowników w nagłych wypadkach. Szybsze i łatwiejsze w obsłudze połączenia nie powodują zakłóceń i pobierają znacznie mniej mocy. Dzięki temu możemy stworzyć rozwiązanie oparte w całości na łączności bezprzewodowej i bez problemu parować z innymi urządzeniami jak np. zestawy słuchawkowe czy drukarki.

Nowe opcje komunikacyjne – rejestracja danych na najwyższym poziomie

Identyfikacja pacjentów czy podawanie leków to czynności narażone na czynnik błędu ludzkiego. Wydajne funkcje skanowania pozwalają na zabezpieczenie przed wszelkimi pomyłkami i błędami, za które w tej branży pracownicy mogą ponosić wysoką cenę. Nie bez powodu Zebra w tej kwestii stała się liderem na rynku – tablety są w stanie bardzo szybko odczytać niemal każdy kod w praktycznie dowolnym stanie.

ET40AB-0H1C1B0-A6

Zobacz także