ZEBRA ET45-HC lewy przód
zoom_out_map

Tablet ZEBRA ET45-HC

ET45CB-1H1C1B0-A6
4 073,89 zł
Brutto Dostawa 2-3 dni
Ilość
Produkt na stanie

ZEBRA ET45-HC Tablet

Aby poprawić wydajność pracy personelu medycznego, jakość opieki oraz poziom zadowolenia klienta warto zainwestować w odpowiedni sprzęt. Doskonałym wyborem jest tablet klasy konsumenckiej ze ścisłym przeznaczeniem dla służby zdrowia. Spełnia wszystkie niezbędne wymogi w kwestii szczelności oraz ochrony przed środkami dezynfekującymi. Dodatkowe parametry jak przycisk alarmowy, wbudowane narzędzia do skanowania czy zaawansowane połączenia bezprzewodowe w tym 5G i Wi-Fi 6 wyróżniają się na rynku urządzeń klasy konsumenckiej. Urządzenia te są w stanie odczytać praktycznie każdy kod kreskowy w dowolnym stanie w ułamek sekundy. Tablety są niezwykle uniwersalne i sprawdzą się praktycznie wszędzie – w izbach przyjęć, w domach pacjentów, przy łóżkach chorych na sali czy jako kioski do samodzielnej rejestracji.

IDEALNY DLA SEKTORA OCHRONY ZDROWIA

W tej jakże specyficznej branży niezwykle istotna jest nie tylko funkcjonalność urządzenia ale także wytrzymała i dostosowana do panujących warunków obudowa. Urządzenia wykorzystywane do pracy w warunkach medycznych wymagają ciągłej dezynfekcji silnym środkami. Zaawansowane tworzywa zastosowane w obudowie umożliwiają swobodne czyszczenie nawet najsilniejszymi środkami dezynfekującymi. Dzięki temu zapobiegamy rozprzestrzenianiu się zarazków pomiędzy pracownikami a pacjentami. Dodatkowo obudowa, oprócz odporności na środki dezynfekujące charakteryzuje się dużą wytrzymałością również na upadki oraz na pracę w skrajnych warunkach i temperaturach zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Przycisk alarmowy

W urządzeniu zastosowano w pełni programowalny przycisk alarmowy w widocznym i wyrazistym czerwonym kolorze. Ma on za zadanie wezwać np. konkretną osobę do udzielenia pierwsze pomocy lub ewentualnie uruchomić aplikację, która umożliwi, w razie nagłego wypadku natury medycznej, postępowanie zgodnie z protokołem.

Duży ekran o wysokiej rozdzielczości

W codziennej pracy niezwykle ważna jest przejrzystość działań. Zapewnić nam to może duży 10,1 calowy kolorowy wyświetlacz. Ułatwi nam przeglądanie oraz tworzenie raportów medycznych oraz ułatwi dostęp do dokumentacji medycznej pacjentów. Wysoka rozdzielczość pozwala na bezproblemowe czytanie tekstu czy przeglądanie najdrobniejszych szczegółów zdjęć.

Niezrównana wydajność - NAJSZYBSZE POŁACZENIA BEZPRZEWODOWE

Tablety ET-45 oferują najszybsze w swojej klasie prędkości Wi-Fi i komórkowej. O tyle o ile model ET40-HC obsługuje tylko Wi-Fi tak ET45-HC zarówno Wi-Fi jak i sieć komórkową. Daje mu to znaczną przewagę w sytuacji gdy placówka posiada pracowników, którzy wykonują swoją prace w terenie – poza zasięgiem sieci Wi-Fi. Tablety wyposażone zostały także w łączność Bluetooth 5.1 dzięki czemu umożliwiają lokalizację z dokładnością nawet do kilku centymetrów. Połączenia są szybsze, dokładniejsze, pobierają mniej mocy.

Niezawodne zasilanie

Istotnym parametrem pracy jest urządzenie, które nie zawiedzie nas w najmniej oczekiwanym momencie. Chcemy mieć pewność, że w trakcie wykonywania ważnych czynności urządzenie nie rozładuje się przerywając i spowalniając tym samym nasze działania. Niezawodne zasilanie zapewni nam bateria PowerPrecision o bardzo dużej pojemności. Umożliwi nie tylko ciągłość pracy tabletów ale także wykrycie i usuniecie zużytych baterii, których naładowanie do pełna stało się już niemożliwe.

Radiotelefon, który działa wszędzie

Dzięki opcjonalnej funkcji PTT (Push-to-Talk) Express możemy nawiązać natychmiastowe połączenie PTT przez sieć Wi-Fi, natomiast w terenie przy użyciu sieci komórkowej z zastosowaniem opcjonalnej funkcji Workforce Connect PTT Pro. Funkcję PTT możemy zastosować do wszystkich pracowników korzystających z urządzenia lub tworzyć grupy pracowników, z którymi takie połączenia chcemy nawiązywać. Dla ułatwienia obsługi funkcji PTT możemy przeznaczyć jeden z bocznych przycisków programowalnych.

ET45CB-1H1C1B0-A6

Zobacz także