Przemysłowy tablet ZEBRA ET60, widok front
zoom_out_map

Przemysłowy tablet Zebra ET60

KLASA SZCZELNOŚCI: IP66

Wymiary: 275 mm (szer.) × 199 mm (dł.) × 18,3 mm (wys.)

WAGA: 1074 g

Wyświetlacz: 10"

Pamięć: RAM 8 GB/Flash UFS 128 GB

Procesor: Qualcomm® 6490 2,7 GHz

OS: do Android 16

Interfejs: 2 porty USB 3.1 typu A; 1 port USB 3.1 typu C (z obsługą DisplayPort 1.2)

BATERIA: Bateria o standardowej pojemności: 8920 mAh

                        Bateria o zwiększonej pojemności: 17840 mAh 

Przemysłowy tablet Zebra ET60

Xplore
ET60AW-0SQAGN00A0-A6
Bateria
Pamięć
Dołączony skaner
Ekran
7 184,43 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Przemysłowy tablet Zebra ET60

Dzięki tabletom biznesowym, które zapewniają więcej — więcej funkcji, więcej mocy, więcej zabezpieczeń, większą wytrzymałość i większą uniwersalność — maksymalnie zwiększysz produktywność i wydajność biznesową. Tablety te doskonale sprawdzą się w najtrudniejszych nawet środowiskach pracy — choć oferują atrakcyjną stylistykę urządzeń konsumenckich, są mocne jak czołg, odporne na pył, brud i zanieczyszczenia w zakładach produkcyjnych i magazynach, pracę w mroźniach, ciągłe wibracje na wózkach widłowych i w innych pojazdach oraz wszystkie żywioły: śnieg, lód, deszcz, pył, upały i mróz. Dzięki niezrównanej elastyczności mogą być tym, czego akurat potrzebujesz — tabletem, zamiennikiem laptopa lub komputerem pokładowym.

Nowy wymiar wytrzymałości 

Tablet skonstruowano z myślą w najcięższych warunkach, mroźniach oraz w wysokich temperaturach, jest pyłoszczelny, wodoodporny i odporny na korozję. Jest to urządzenie, które sprawdza się praktycznie wszędzie od trudnych warunków w magazynach i zakładach produkcyjnych po nieprzewidywane warunki zewnętrzne w portach i placach przeładunkowych, usługi terenowe i pracę w służb bezpieczeństwa publicznego.

Wyświetlacz czytelny wszędzie

Wyświetlacz 10,1" (1920 × 1200) — 1000 nitów jest łatwy do odczytania w każdych warunkach oświetleniowych, zarówno w mocnym świetle słonecznym jak i słabo oświetlonym zakładzie produkcyjnym czy magazynie. Zarówno wyświetlacz jak i okno opcjonalnego skanera jest zabezpieczone odpornym na zarysowania i pęknięcia szkłem Gorilla.

4- Letni cykl życia

Tablety ET60 I ET 65 będą dostępne w sprzedaży przez 4 lata, co oznacza eliminację kosztów i złożonych procesów wdrażania modeli mieszanych. A dzięki przedłużeniu usługi wsparcia dodatkowego o cztery lata, użytkownik otrzymuje do ośmiu lat obsługi i wsparcia.

Elastyczność na zupełnie nowym poziomie

  • Możliwość przekształcenie tabletu w komputer pokładowy Tablety ET 60 i ET65 wystarczy zamontować w nowej stacji dokującej przeznaczonej do montażu w wózkach widłowych lub innym pojazdem. Po zadokowaniu w pokładowej stacji dokującej panel dotykowy i klawiatura są podgrzewane – funkcja, której nie oferuje żaden inny tablet. Może on pracować w mroźniach i innych środowiskach, w których występuje kondensacja – ekran jest zawsze wolny od pary, wyraźny i czytelny, a klawiatura wolna od lodu. Opcjonalna klawiatura ułatwia operatorom wózków widłowych wprowadzanie danych w ruchu.
  • Możliwość utworzenia laptopa 2 w 1 Aby przekształcić tablet w laptopa wystarczy podłączyć dedykowaną klawiaturę na zawiasach ciernych, dzięki czemu zyskujemy urządzenie przeznaczone do intensywnego wprowadzania danych.

Niezawodne zasilanie

Bez względu na to jak wymagające są aplikacje działając na tabletach ET6X, dzięki baterią PowerPrecision+ o standardowej lub rozszerzonej pojemności możesz liczyć na zasilanie na pełną zmianę lub kilka zmian bez potrzeby odkładania urządzenia do ładowarki. Baterie są wymienne, a dzięki zastosowaniu dodatkowego superkondensatora nigdy nie utracisz danych przy zmianie baterii. Baterie PowerPrecision+ zapewniają zaś dane analityczne potrzebne do optymalizacji pracy urządzenia oraz ostrzegają gdy bateria traci swoją skuteczność i należy ją wymienić.

Skanuj wszystkie rodzaje kodów

Funkcja rejestrowania kodów za pomocą tylnego aparatu o rozdzielczości 16 MP jest możliwa dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu jest dostępna zaraz po wyjęciu tabletu z pudełka. Potrzebujesz rozwiązania do intensywnego skanowania kodów? Opcjonalny moduł skanujący SE55 1D/2D zarejestruje praktycznie dowolny kod kreskowy w ułamku sekundy w odległości od kilku centymetrów do aż 12m.

Nowy wymiar produktywności dzięki aplikacją Mobility DNA

Najbardziej kompletne i sprawdzone narzędzia programowe w branży

Narzędzia upraszczające integrację urządzeń pozwalające tworzyć rozbudowane aplikacje, które w pełni wykorzystają możliwości urządzenia, tworzyć rozbudowane aplikacje internetowe oraz łatwo rejestrować i integrować dane z kodów kreskowych z aplikacjami — bez konieczności pisania choćby wiersza kodu. Narzędzia do szybkiego i łatwego wdrażania umożliwiają urządzeniom samodzielne przygotowanie się do pracy od razu po wyjęciu tabletu z opakowania, a poprzez zeskanowanie kodu kreskowego lub dotknięcie znacznika NFC można przygotować do pracy kilka lub kilka tysięcy urządzeń. Narzędzia upraszczające zarządzanie urządzeniami pozwalają łatwo zlokalizować zagubione urządzenia.  Pełny pakiet opisów rozwiązań Mobility DNA dostępny na stronie zebra.com

Xplore
ET60AW-0SQAGN00A0-A6