Zebra CC600 prawy przód
zoom_out_map

Asystent klienta ZEBRA CC600

Asystent klienta Android Zebra CC600

CC600-5-3200LNWW
8596375196919
3 891,94 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Asystent klienta Android Zebra CC600

Asystent klienta CC600 to urządzenie zapewniające nowy poziom obsługi, wygodę, szybkość a co za tym idzie pełne zadowolenie klientów. Zaprojektowany w oparciu o system Android CC600 sprawia, że klienci podczas robienia zakupów poruszają się po urządzeniu niezwykle swobodnie. Elegancki i przystępny cenowo 5-calowy kiosk jest łatwy w instalacji dzięki czemu można umieścić go niemalże wszędzie i zapewnić klientom dostęp do niego praktycznie w dowolnym miejscu. Zaawansowane narzędzia zapewniają łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej tworzenie aplikacji, integrację, wdrożenie a także zarządzanie kioskami.

Wysoce zaawansowany

Niezwykle wydajny procesor oraz wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości ułatwiają korzystanie ze wszystkich aplikacji samoobsługowych również interaktywnych i multimedialnych, które są najbardziej wymagające. Urządzenie jest wyjątkowo czułe i zapewnia szybki czas reakcji dając klientom szerokie możliwości samoobsługi.

System Android

Asystent klienta Zebra CC600 został wyposażony w ten sam system Android tak dobrze znany już Twoim klientom z telefonów komórkowych. Dzięki temu nie wymaga konieczności uczenia się jego obsługi. Klienci, którzy potrafią korzystać ze smartfona będą potrafili również obsługiwać CC600 bez najmniejszego problemu. Twoja firma zyskuje również najnowocześniejszą platformę opartą na systemie Android z wbudowaną obsługą przyszłych wersji. Podniesienie w przyszłości wersji systemu nie będzie wymagało wymiany urządzenia na nowe.

Precyzyjny i prosty odczyt kodów kreskowych

Model CC600 od firmy Zebra zapewnia użytkownikowi niezawodny, szybki i bezproblemowy odczyt kodów kreskowych bez względu na to jakiego są one rodzaju. Klient może zeskanować nie tylko kod kreskowy na produkcie w celu sprawdzenia ceny ale również elektroniczną wersję karty lojalnościowej znajdującej się w jego własnym telefonie komórkowym. Za każdym razem uzyska natychmiastowy, bezbłędny odczyt już przy pierwszej próbie.

CC600-5-3200LNWW
8596375196919

Zobacz także