Zebra CC6000 lewy przód poziomo
zoom_out_map

Tablet ZEBRA CC6000

Tablet ZEBRA CC6000, asystent klienta, z 10-calowym wyświetlaczem 

CC6000-10-3200LCWW
8596375196933
Orientacja ekranu
PoE
6 853,00 zł
Brutto Skontaktuj się z nami aby poznać czas dostawy
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie specjalne

Tablet asystent klienta Zebra CC6000

Asystent klienta CC6000 został wyposażony w 10-calowy wyświetlacz zapewniający klientom większy komfort zakupów zarówno podczas tych wykonywanych w sklepie stacjonarnym jak i online. Urządzenie gotowe jest w zaledwie kilka sekund dzięki czemu klient może samodzielnie zameldować się w sklepie po odbiór zamówienia, znaleźć produkt lub jego cenę, wyszukać niezbędne informacje czy zadzwonić po pracownika sklepu w celu uzyskania niezbędnej pomocy. Natomiast gdy chce otrzymać wiedzę bezpośrednio od eksperta ma taką możliwość za pomocą czatu wideo co pozwala otrzymać natychmiastową odpowiedź na pytania czy otrzymać spersonalizowaną ofertę.

System Android z ultra-szybkim procesorem

CC6000 wprowadza do kiosków samoobsługowych zlokalizowanych w alejkach Państwa sklepu znajomy interfejs systemu Android, który klienci znają i kochają. Ultra-szybki procesor oraz wielodotykowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości zapewniają wyrazistą grafikę, płynne animacje i błyskawiczny czas reakcji, jakich oczekują dziś klienci. Dzięki oferowanej przez firmę Zebra zaawansowanej technologii skanowania użytkownicy mogą w ułamku sekundy zeskanować praktycznie dowolny kod kreskowy — niezależnie od tego, czy skanują znaleziony w sklepie produkt, aby sprawdzić jego cenę, czy też kod kreskowy wyświetlony na ekranie własnego telefonu komórkowego. Wykorzystanie najnowszej technologii transmisji głosu i wideo pozwala użytkownikom zadzwonić po pomoc pracownika sklepu lub porozmawiać z ekspertem w dziedzinie danego produktu znajdującym się w innej lokalizacji. Korzystając z funkcji komunikacji NFC, użytkownicy mogą sparować swoje smartfony z urządzeniem CC6000, co umożliwia łatwą integrację programów lojalnościowych i daje szereg innych korzyści.

Elastyczne narzędzia programistyczne

Elastyczne narzędzia programistyczne pomagają maksymalnie zwiększyć wartość rozwiązania kioskowego, jednocześnie ograniczając opóźnienia i występowanie kosztownych błędów. Opracowany przez firmę Zebra zestaw narzędzi programistycznych EMDK (Enterprise Mobility Development Kit) pozwala w pełni wykorzystać bogactwo funkcji CC6000. Pełny zestaw interfejsów programowania aplikacji (API) oraz przykładowy kod źródłowy ułatwia proces kodowania, a tym samym zmniejsza liczbę błędów oraz ilość czasu i wysiłku wkładanego w opracowywanie rozwiązań. Ten sam zestaw narzędzi można także wykorzystać do tworzenia aplikacji na inne urządzenia marki Zebra obsługujące system Android. Jeśli Państwa firma korzysta aktualnie z aplikacji webowych — to żaden problem. Enterprise Browser, bezpłatne narzędzie dostępne w ramach Mobility DNA, umożliwia tworzenie bogatych w funkcje aplikacji webowych lub obsługę aplikacji webowych stosowanych dotychczas.

Niesamowita łatwość obsługi

Mimo że CC6000 cechuje się łatwością obsługi dobrze znaną z urządzeń konsumenckich, to zapewnia także wszystkie narzędzia do zabezpieczeń, zdalnego zarządzania i wdrożenia, jakie są niezbędne do pomyślnego wdrożenia nowego rozwiązania. Zalety CC6000, takie jak płaska obudowa, standardowy uchwyt VESA i obsługa zasilania Power-over-Ethernet, zapewniają proste wdrażanie w dowolnym miejscu, w którym potrzebne są funkcje samoobsługi. Oferowane przez firmę Zebra narzędzie StageNow umożliwia łatwą instalację i konfigurację zarówno niewielkiej liczby, jak i tysięcy kiosków — zapewniając m.in. unikatową możliwość decydowania, z których usług Google Mobile Services (GMS) pragnie się korzystać. W przypadku stosowania AirWatch lub SOTI MobiControl do zarządzania urządzeniami mobilnymi, ten sam system można wykorzystać do zarządzania kioskami CC6000, co upraszcza sposób zarządzania urządzeniami.

Wytrzymała konstrukcja zapewni długi czas eksploatacji

Przy zakupie CC6000 można liczyć na długi cykl eksploatacji urządzenia, zapewniający maksymalną korzyść finansową. Nowoczesna architektura jest przygotowana na wymagania przyszłych zastosowań, co jest niezbędne, aby stworzyć atrakcyjne, angażujące klienta środowisko zakupów zarówno dziś, jak i w przyszłości. CC6000 wyposażony jest w system operacyjny Android Oreo i posiada wbudowane wsparcie dla kolejnych dwóch wersji systemu Android (*przejście na nowe, obsługiwane wersje systemu Android wymaga wykupienia jednej z usług serwisowych Zebra OneCare). Dostępne wyłącznie w ofercie firmy Zebra rozwiązanie LifeGuard dla systemu Android gwarantuje bezpośrednie aktualizacje zabezpieczeń przez okres 10 lat od chwili wprowadzenia na rynek, dając tym samym nieosiągalną wcześniej pełną kontrolę nad procesem aktualizacji systemu operacyjnego.

Zestaw usług

Opcjonalne usługi Zebra OneCare to złoty standard wsparcia technicznego dla urządzeń — jeśli coś się zepsuje, naprawimy to. Do zawieranej umowy serwisowej Zebra OneCare można dodać opcjonalne usługi zapewniania widoczności, które obejmują funkcje zarządzania pomagające maksymalnie wydłużyć czas bezawaryjnej pracy urządzeń i zwiększyć zwrot z inwestycji.

CC6000-10-3200LCWW
8596375196933

Zobacz także